Skoči na vsebino

Nesreča


lalekk

Priporočene objave

Situacija je sledeca... Imel sem prometno nesreco v kriziscu z nasproti vozecim vozilom, ki je imel smerokaz da zavija levo, pravtako pa sem tudi jaz zavijal v svojo levo. Vozilo nasproti mene je klub smerokazu da gre v svojo levo peljalo naravnost...in prislo je do trka. Voznik ni zelel pocakat na policijo, grozil je da me bo razbil ce poklicem policijo. Kasneje sem vseeno poklical policijo in policaj mi je reko, da ce bo oni vztrajal da je bil na pasu za naravnost da sem nasrkal...In kak se doloci cigava beseda velja vec?

Ma kdo slucajno kako podobno izkusnjo in kaj lahko pricakujem? Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začni iskati priče dogodka, tvoj nasprotnik, če je bolj grobe sorte, jih bo zagotovo imel vsaj ducat (čeprav tam morda ni bilo nikogar).

V najboljšem primeru lahko računaš na deljeno krivdo 50:50 in bosta vsak svoj avto popravljala na lastne stroške, v najslabšem boš pa grdo najebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi grdo najebal? Kaka je pa razlika 50:50 al pa grdo najebal? Samo v tem da das pac kuponcek, druge ni. Kazen je pa 10k oz. 5 v osmih dneh, vsaj lani je se blo tak. Je bil samo en pas za levo in na ravnost, gledano z njegove perspektive?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla sta dva pasa...en za levo...drugi za ravno in desno. Bil je na pasu za levo. Policaj mi pa je reko, da ce bo oni zagovarjal to, da je bil na pasu za ravno ali desno, da kljub smerokazu sem krivec jaz. In kak bodo brez ocividcev to dokazali? Bolj kot denarna kazen me skrbijo tocke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ce je bil na pasu za levo...je spremenil smer PRED crto na tleh oz. semaforjem ali SREDI KRIZISCA, ko ti vec nisi mogo nardit nic? Itak se po kotu trka med voziloma vidi iz katerega pasa je bil nalet. Lej, ce clovek hoce na vsak nacin povrnitev skode pol more pocakat policijo, sploh pa ce se NE cuti krivega je to normalno pricakovat. Pusti ti policaja, mislim da bo mela sodnica malo vec pameti v glavi. Sicer pa kaj sta nardila potem po nesreci konkretno (razen prepira)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,js sn mela podobn sranje z avtom...

ko sem klicala policijo se je tip lepo odpeljal in kaj misliš...kriva sem bla js..kazen 60.000 brez 8 dni in pa 4 pike! :angry: :angry: pa še kuponček onmu tipu, ki ga policaji sploh niso iskali...nič od nič!

tak da ka se tega tiče-policije..če si 1000% da nisi kriv jih kliči če ne je boljš da kriješ svojo škodo pa basta..

sam probleme maš brezveze!

lp

mislim da bo mela sodnica malo vec pameti v glavi.

toti na sodišču so šele butli...da poka!sploh me ni poslušala in se je skoz izgovarjala na zapisnik...kr neki!Pa taka pravna država :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za bolj ali manj vzpodbudne podatke. v kolikem času pa ponavadi dobiš poziv za sodnika za prekrške?

Po nesreči je lastnik vozila (ni vozil, vozil je njegov kolega) grozil, da me bo ubil ce ne dam kupona. Ker pa je potem grozil da bo razbil se mojo punco, sma se zmenla da me danes poklice..kar se ni naredil. policaj je opravil pregled in me soocil s tem, da ce bo zagovarjal svojo trditev, da ne morem nic...

Popravljeno . Popravil lalekk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za bolj ali manj vzpodbudne podatke. v kolikem času pa ponavadi dobiš poziv za sodnika za prekrške?

Po nesreči je lastnik vozila (ni vozil, vozil je njegov kolega) grozil, da me bo ubil ce ne dam kupona. Ker pa je potem grozil da bo razbil se mojo punco, sma se zmenla da me danes poklice..kar se ni naredil. policaj je opravil pregled in me soocil s tem, da ce bo zagovarjal svojo trditev, da ne morem nic...

Dobi si priče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je sledeca... Imel sem prometno nesreco v kriziscu z nasproti vozecim vozilom, ki je imel smerokaz da zavija levo, pravtako pa sem tudi jaz zavijal v svojo levo. Vozilo nasproti mene je klub smerokazu da gre v svojo levo peljalo naravnost...in prislo je do trka. Voznik ni zelel pocakat na policijo, grozil je da me bo razbil ce poklicem policijo. Kasneje sem vseeno poklical policijo in policaj mi je reko, da ce bo oni vztrajal da je bil na pasu za naravnost da sem nasrkal...In kak se doloci cigava beseda velja vec?

Ma kdo slucajno kako podobno izkusnjo in kaj lahko pricakujem? Hvala...

Moje mnenje je,da si napačno ravnal namreč tudi če si ti kriv kot trdi on bi ti bi moral poklicati policijo-kupona pa sploh nebi smel dati,če misliš,da nisi kriv.Namreč jaz mislim,da je bil sigurno pod vplivom alkohola(kar mu neboš več mogel dokazati) zato ti je grozil ,moral bi se nekako izgovoriti,da nimaš kupona ali da ni tvoj avto ali kaj podobnega nikakor pa se nedat prelisičit še posebno ne z grožnjami.Za drugič vedi vedno,če se sama nemoreta pogovoriti BREZ GROŽENJ pokliči policijo in po možnosti slikaj (vsaj zariši kje so stala kolesa obeh vozil)obvezno VEDNO izpolni evro obrazec o karambolu(tako imaš za kasnejšo uporabo) vse podatke kot so:priče,skica,podpisi,ura,naslovi,poškodbe itd. kar se ponavadi pozabi.Mislimmda boš pri tem tvojem napačnem ravnanju takratko potegnu,neglede kaj kdo reče proti sodniku in policaju-ravnal si napačno in to te bo stalo vsakega po nekaj (točk,živcu,časa in denarja),bo pač šola za naslednjič in poduk drugim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,js sn mela podobn sranje z avtom...

ko sem klicala policijo se je tip lepo odpeljal in kaj misliš...kriva sem bla js..kazen 60.000 brez 8 dni in pa 4 pike! :angry: :angry: pa še kuponček onmu tipu, ki ga policaji sploh niso iskali...nič od nič!

tak da ka se tega tiče-policije..če si 1000% da nisi kriv jih kliči če ne je boljš da kriješ svojo škodo pa basta..

sam probleme maš brezveze!

lp

toti na sodišču so šele butli...da poka!sploh me ni poslušala in se je skoz izgovarjala na zapisnik...kr neki!Pa taka pravna država :lol1: :lol1:

pa ce pobegnes z kraja nesrece, si tudi po mojem mnenju kriv, in placas se za pobeg s kraja nesrece

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tako...stvar je na policiji zaključena. Klical me je pred dnevi namreč policaj, ki je ta postopek vodil, mi dal podatke o vozniku in mi rekel, da so ga označili za krivca. rekel je da naj se na zavarovalnici oglasim s temi podatki in popravim avto. Kakšne pa imate kaj izkušnje z zavarovalnicami? Je možno, da me bodo zdaj oni j****i ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako...stvar je na policiji zaključena. Klical me je pred dnevi namreč policaj, ki je ta postopek vodil, mi dal podatke o vozniku in mi rekel, da so ga označili za krivca. rekel je da naj se na zavarovalnici oglasim s temi podatki in popravim avto. Kakšne pa imate kaj izkušnje z zavarovalnicami? Je možno, da me bodo zdaj oni j****i ?

to pomeni potem da je oni dal kupon, zavarovalnicas potem nima vec nic s tabo ko ti izplacajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je sledeča sem mel podoben primer samo u avtom

sem bil na stranski cesti in čakal pred stop znakom en kreten dal smerokaz da gre noter k sem jaz čaku in dal smerokaz ampak on je šu naravnost jaz sem pa ta čas spelu in alora trknala sva ampak jaz kriv je reku policaj ker moreš počakat drugega da prevozi križišče pa seen če ma smerokaz in sem bil kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lalelk ali lolek mal čudno zveijo tile tvoji posti :?

1. policajev sploh ni bilo na kraju nesreče, pa so kar določili krivca :?

2. Nisi bil kriv, pa si kr dal kuponček in ne klical policije :? Zakaj že :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tako...stvar je na policiji zaključena. Klical me je pred dnevi namreč policaj, ki je ta postopek vodil, mi dal podatke o vozniku in mi rekel, da so ga označili za krivca. rekel je da naj se na zavarovalnici oglasim s temi podatki in popravim avto. Kakšne pa imate kaj izkušnje z zavarovalnicami? Je možno, da me bodo zdaj oni j****i ?

Bodo, če ne bo prišel povzročitelj podpisati izjave. Bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!