Skoči na vsebino

kombi, prikolica, something


devilish

Priporočene objave

Živjo!

V Ljubljani ležim na kvazi postelji v obliki črke V (gledano s strani, ne s tlorisa, da ne bo pomote). Spanec se že slabša, hrbet pa tu in tam začne opozarjati da to ni častitljivi Dormeo :grrr No, Dormeo je še predrag za moj mali preluknjani študentski žepek, se pa ena postelja nahaja na goriškem (francoska) in bi mi ogromno pomenilo, če kdo spet pozna koga, ki pozna koga, ki... bi mi znal pomagati? Proti plačilu.. kolikor je še ostalo v tistem malem preluknjanem žepku :)

No, sedaj pa na brainstorming, vesela bom vsakega odziva.. v temo ali na pm, kakorkoli :)

Pa lep pozdrav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lahko posodim tole. je bil pa ravnokar glavni servis narejen, tko da ji pot gorica-ljubljana ne bi smela delat težav :closedeyes:

post-1275-1162368378_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

V Ljubljani ležim na kvazi postelji v obliki črke V (gledano s strani, ne s tlorisa, da ne bo pomote). Spanec se že slabša, hrbet pa tu in tam začne opozarjati da to ni častitljivi Dormeo :grrr No, Dormeo je še predrag za moj mali preluknjani študentski žepek, se pa ena postelja nahaja na goriškem (francoska) in bi mi ogromno pomenilo, če kdo spet pozna koga, ki pozna koga, ki... bi mi znal pomagati? Proti plačilu.. kolikor je še ostalo v tistem malem preluknjanem žepku :)

No, sedaj pa na brainstorming, vesela bom vsakega odziva.. v temo ali na pm, kakorkoli :)

Pa lep pozdrav ;)

Oglasnik v roke pa najdi koga ki posoja kake stare podrtije od kombija za par jurjev na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!