Skoči na vsebino

Nenavadno ,nepojasnjeno, čudno.......


sharka

Priporočene objave

:alien1: no tuki pa povejte če se vam je že kej čudnga al nepojasnjenega zgodil ( npr. kšni NLPji itd..........

Vsak dan se zgodim zgodaj zjutraj. Potem vstanem, grem do wc-ja, opravim, grem nazaj se malo odpočit. Nato se čez približno pol ure zopet zgodim in grem zajtrkovat.

Želim si še mnogo takšnih zgujanj.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč sem šel na pivo, prisedel je prijatelj in naročil drugo pivo, band je začel igrati všečno pesem,....., zbudil sem se 50 km od kraja kjer sem pil pivo z občutkom da je nekdo krepko preiskoval vsebnost moje glave, moje misli so bile zmedene, moj spomin ničen, moja majica, zokni in gate pogrešane :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men' se je pa včeraj zgodilo nekaj neverjetnega... :?

Cel' dan me ni čist' nič skurcala!!! :o :o :o

Pa še to zato, k' me ni bilo doma!!! :naughty: :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: no tuki pa povejte če se vam je že kej čudnga al nepojasnjenega zgodil ( npr. kšni NLPji itd..........

Zgleda da ne bo nič. Po moje motosvetovci vse premalo pijemo, da bi se nam lahko prikazovale čudne stvari, mali zeleni in Marije.

Brezupni primerki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ne bo nič. Po moje motosvetovci vse premalo pijemo, da bi se nam lahko prikazovale čudne stvari, mali zeleni in Marije.

Brezupni primerki.

ma jz še tega sveta ne razumem, res ne rabm še bitja z drugega planeta :grrr

že na zemlji je preveč čudakov, k jih nkol ne bom razumela :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot motorist sem se rodil :OK:

Kot motorist bom umrl :cry:

Če se seveda prej ne bom ubil :eek: Z motorjem, seveda :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naenkrat začne snežit, jaz pa od avta do štacune cca.100 metrov. Čisto zasnežen pridem v štacuno in si mislim "pizda, naj neha snežit predn pridem s celo kramo vun".

In ne boste verjeli kaj se je zgodilo. Pridem čez 20 minut ven in o snegu ne duha ne sluha.

Še en dokaz več, da sem vsemogočen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot motorist sem se rodil :OK:

Kot motorist bom umrl :cry:

Če se seveda prej ne bom ubil :eek: Z motorjem, seveda :kva2:

kako simpatično in še preveč realno.... :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naenkrat začne snežit, jaz pa od avta do štacune cca.100 metrov. Čisto zasnežen pridem v štacuno in si mislim "pizda, naj neha snežit predn pridem s celo kramo vun".

In ne boste verjeli kaj se je zgodilo. Pridem čez 20 minut ven in o snegu ne duha ne sluha.

Še en dokaz več, da sem vsemogočen.

CAR SI!!!! :worship: :worship: :worship:

Misli, da je včeraj še kdo biv tak vsemogočen. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri

nas se pa res dogaja nekaj, kar ne znam pojasniti.

Večkrat

žena prižge tiste male svečke - "čajne svečke" na različnih točkah v hiši. Običajno gorijo tam okoli 4 ure - tako kot piše tudi na vrečki, v kateri so pakirane svečke.

Samo

na eni točki v hiši pa taka svečka gori tudi do 12 ur in to prvih 7 s polnim plamenom potem pa z malce slabšim in zadnji 2 uri s komaj opaznim. Fizika tega pojava mi je povsem nejasna.

:blink:

Za

noč čarovnic pa sva s Masho izrezala bučo v strah, in v njej prižgala svečko, ki je med gorenjem zgradila okoli sebe zanimiv zid - višji od 10mm. Odlomljeni delček je celo štrlel nekaj mm stran/izven oboda svečnega alu-lončka. Lonček j z zunanje strani popolnoma čist in ne kaže, da bi tam odtekal vosek.

Priložena slika NI manipulirana v Photoshopu.

Le kako je kaj takega mogoče?

:hmm:

Očitno

bodo fiziki pri termodinamiki malih čajnih svečk morali še marsikaj pojasniti.

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za

noč čarovnic pa sva s Masho izrezala bučo v strah, in v njej prižgala svečko, ki je med gorenjem zgradila okoli sebe zanimiv zid - višji od 10mm. Odlomljeni delček je celo štrlel nekaj mm stran/izven oboda svečnega alu-lončka. Lonček j z zunanje strani popolnoma čist in ne kaže, da bi tam odtekal vosek.

Priložena slika NI manipulirana v Photoshopu.

Le kako je kaj takega mogoče?

:hmm:

Najbrž je z strani, kjer se je naredil ta čudni zid voska, rahlo vlekel mrzel vetrc.

Ker je bil v sredini posode raztaljen vosek, je zaradi kapilarnega vpliva lezel rehlo nazgor na stran kjer je vlekel vetrč. Istočasno se je zaradi ohlajanja strjeval. Strjeni del je zopet vlekel nase vosek, kjer se je zopet zaradi vpliva vetca strjeval. Proces je tekel do rezultata, ki si ga objavil.

Seveda je gornje zgolj moje razmišljanje, ki ni nujno da je točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo

na eni točki v hiši pa taka svečka gori tudi do 12 ur in to prvih 7 s polnim plamenom potem pa z malce slabšim in zadnji 2 uri s komaj opaznim. Fizika tega pojava mi je povsem nejasna.

:blink:

Na to točko postavi peč .....z dvema polenoma se boste greli celo zimo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Nenavadno, nepojasnjeno in na čudn način so na Ptuju ukradli člana Motosveta. Za njim se je izgubila vsaka sled.

Pri Maratonu so izobesili zastave na pol droga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se pa enkrat tok napiu Ceskega absinta da sm mislu da sm črv....sm se obleku v pinki spalno vrečo pa skakou po bajti JEST SM ČRVVVVVVVVv

če to ni čudno

aja, meu sm zurko za 18 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vse te nepojasnjene dogodke, samo en komentar:''Čudna so pota Gospodova...'' Tako so rekli včasih, pa bomo tudi mi, dokler ne pogruntamo kako in kaj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vse te nepojasnjene dogodke, samo en komentar:''Čudna so pota Gospodova...''

Moja pota so čisto ok :grim :D :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja so pa dokaj čudna...-ko grem npr. v 100 km oddaljen kraj, naredim pogosto parkrat več kilometrov... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!