Skoči na vsebino

Nenavadno ,nepojasnjeno, čudno.......


sharka

Priporočene objave

Vzrok je strah pred tem da bi navsezadnje spoznal, da si manj kot atom v vesolju, da je tvoje obstajanje popolnoma nepomembno napram celotnemu vesolju. Potem pa je treba umetno ego pumpat, da se dobi občutek, da ima lajf smisel.

Pač eden izmed načinov kako osmisliti življenje ne da bi pri tem bilo potrebno uporabiti kakšno sivo celico.

:worship:

razen

zadnjega stavka

:grrr

tudi

uporaba sivih celic na splošno še ni nič doprinesla h usmisljanju življenja - takole na splošno - usmisljanju obstoja nekih mikroparazitov na izgubljenem prahku v vesolju - mikroparazitov, ki so šele pred kratkim dojeli, da se mogoče le celo stvarstvo ne vrti samo okoli njih, in da so vsi skupaj manj kot nič, čeprow naduto izjavljajo, da človek ni žival, kaj šele cigan ..

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa meni ne dogaja nic nenavadnega? Nic nepojasnjenega? Nic cudnega?

Mogoce zato, ker vidim prevec kretenov, ki verjamejo samo v denar. Prevec idiotov, ki jim ni mar za nikogar drugega? Za Socloveka?

Ves, kaj mene zanima? ... Tole vprasenje bom moral se malo ukladiti. Zakaj, pizda, se pocutite tako vasemogocni? Zakaj imate vecvrednost kompleks protri vsem zivim bitjem? Pa ne samo to, tudi proti vsem Ljudem?

Kaj vas definira kot najboljso raso na tem planetu?

Ma ja kaj bi ti sploh odgovarjal, ko pa že očitno vse poznaš, sodim po tem kako formuliraš vprašanja!

Al sm pa spet nasekan !?:hmm:

Fičo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa meni ne dogaja nic nenavadnega? Nic nepojasnjenega? Nic cudnega?

Mogoce zato, ker vidim prevec kretenov, ki verjamejo samo v denar. Prevec idiotov, ki jim ni mar za nikogar drugega? Za Socloveka?

Ves, kaj mene zanima? ... Tole vprasenje bom moral se malo ukladiti. Zakaj, pizda, se pocutite tako vasemogocni? Zakaj imate vecvrednost kompleks protri vsem zivim bitjem? Pa ne samo to, tudi proti vsem Ljudem?

Kaj vas definira kot najboljso raso na tem planetu?

Kako, da se ti ne dogaja nič nenavadnega, nepojasnjenega in nič čudnega?

Že to, da se ne počutiš vasemogočni, nisi eden od idiotov, ki nima večvrednostnega kompleksa, ker vidiš na tem forumu preveč kretenov, si s kreteni in idioti dopisuješ, izmenjuješ mnenja, ne verjameš samo v denar, je dokaz, da se ti dogajajo čudne, nenavadne in nepojasnjene zadeve.

:hmm: Kaj vas definira kot najboljšo raso na tem planetu?

No, čisti dokaz, da razmišljam v pravi smeri in, da že precej časa zatrjujem, da na tem planetu nismo sami.

:hmm: S katerega planeta, pa prihajaš ti?

Ma ja kaj bi ti sploh odgovarjal, ko pa že očitno vse poznaš, sodim po tem kako formuliraš vprašanja!

Al sm pa spet nasekan !?:hmm:

Fičo :yea1:

Fičo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vprasenje bom moral se malo ukladiti. Zakaj, pizda, se pocutite tako vasemogocni?

Zato, ker pizde rojevajo otroke, ki se nato izučijo za učitelje, pilote, zdravnike, odvetnike, delavce, politike, župnike..., kretene in debile.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Šokac

en medklic ! učitelj ni poklic ampak diagnoza ! kar nekako tudi spada v to temo o nenavadnih zadevah ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa meni ne dogaja nic nenavadnega? Nic nepojasnjenega? Nic cudnega?

Mogoce zato, ker vidim prevec kretenov, ki verjamejo samo v denar. Prevec idiotov, ki jim ni mar za nikogar drugega? Za Socloveka?

Ves, kaj mene zanima? ... Tole vprasenje bom moral se malo ukladiti. Zakaj, pizda, se pocutite tako vasemogocni? Zakaj imate vecvrednost kompleks protri vsem zivim bitjem? Pa ne samo to, tudi proti vsem Ljudem?

Kaj vas definira kot najboljso raso na tem planetu?

Odpri oči in dušo in boš videl popolnoma drugačno sliko: dogajale se ti bodo nenavadne in nepojasnjene reči in tvoje življenje bo prepolno čudnega - in lepega. Predvsem pa nehaj sovražiti vse po vrsti, začni pa kar sam pri sebi.

Ker, kakršno energijo oddajaš ti sam, to enako dobiš nazaj...

Pa še to: Najboljšo raso na tem planetu me definira dejstvo, da se lahko usedem na motor :OK: in se zavestno prepustim užitku v vožnji, naravi, okolici, srečujem prijazne in nezakomplicirane ljudi, pa še in še...poskusi kdaj, ne bo ti žal, pa tudi tvoji "kreteni" se bodo počasi izgubili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa res bil nasekan, sem hotel odgovorit Fičotu in sem pozdrav pripopal na napačen konc in topic !

Jaz pa sem že mislil, da je Fičo, Dadi oz., da je Dadi Fičo, da je Fičo tudi v ilegali kot "nekateri" na forumu :krneki: in da se je nehote izdal. :slap: :lol1:

@Šokac

en medklic ! učitelj ni poklic ampak diagnoza ! kar nekako tudi spada v to temo o nenavadnih zadevah ! .)

Diagnostik, ki ti po predhodni analizi trdega diska določi diagnozo in jo zapečati v redovalnico ali indeks.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.mycoolclips.com/?v=45fa64b357791988e462c72ea6ee3f7a

Že ves teden se od polnoči do enih zjutraj pred gostilno Labore (blizu Kranja) na gugalnici guga neka punčka, oblečena v belo.

Očividci pravijo, da je kot punčka iz filma Krog. Nekdo jo je posnel in nastal je ta posnetek.

Jst osebno ne vem čist točn a je to res al ni k sem na netu najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.mycoolclips.com/?v=45fa64b357791988e462c72ea6ee3f7a

Že ves teden se od polnoči do enih zjutraj pred gostilno Labore (blizu Kranja) na gugalnici guga neka punčka, oblečena v belo.

Očividci pravijo, da je kot punčka iz filma Krog. Nekdo jo je posnel in nastal je ta posnetek.

Jst osebno ne vem čist točn a je to res al ni k sem na netu najdu.

Nenavadno. :o Res zelo nenavadno. :unsure: Samo jaz za boga milega nič ne vidim. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na intenzivnem oddelku bolnisnice so pacienti vedno umirali v isti postelji, in sicer vsako nedeljo ob 11. uri, ne glede na njihovo zdravstveno stanje. Zdravniki so bili čedalje bolj zaskrbljeni, saj niso vedeli, kaj povzroča smrti. Nekateri pa so ugibali, ali gre mogoče za nadnaraven pojav.

Skupina zdravnikov se tako nekega dne odloči, da bodo ugotovili, kaj se v resnici dogaja, zato se v nedeljo nekaj minut pred 11. uro skupaj z medicinskimi sestrami zberejo pred oddelkom, da bi razvozlali fenomen. Nekateri drzijo v rokah lesene krize, drugi Biblijo, da bi se zavarovali pred zlom.

Ko ura odbije 11, se nenadoma pojavi Rasmira Safić Novak, nedeljska čistilka, stopi v sobo, izklopi sistem, ki ohranja pacienta pri zivljenju, in vklopi sesalec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam proti koncu preteklega meseca je na motomarsu ateriralo nekaj alienov :alien1:

Ne da bi me extra skrbelo, ampaq morebiti bi bilo zanimivo vedeti, v katero ozvezdje naj jih člowk vtakne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to eden za drugim v razmaku po eno minuto

elektronska bitja, za analizo forumov in zdraharstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!