Skoči na vsebino

Vpoklic Yamah na servis


Miki Mauss

Priporočene objave

Samo, kolikor je meni znano, je pogoj za brezplačno menjavo, pošta, ki ti jo pošljejo na dom (tu se sklicujem na izjavo Bince). Torej lahko v primeru, da je prejšnji lastnik to pošto dobil, samo upam, da me bo vsaj poklical in rekel, da me čaka pošta pri njemu, ali kako? :hmm: Drugače pa moram menjavo plačati? Vsaj jaz sem tako razumel.

Ali pa bodo menjali na podlagi VIN številke, kar bi bilo bolj logično.

Na enem izmed pooblaščenih servisov so rekli, da tega ne rabijo, ker lahko sami pogledajo, če moped gre pod to zamenjavo ali ne.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, kolikor je meni znano, je pogoj za brezplačno menjavo, pošta, ki ti jo pošljejo na dom (tu se sklicujem na izjavo Bince). Torej lahko v primeru, da je prejšnji lastnik to pošto dobil, samo upam, da me bo vsaj poklical in rekel, da me čaka pošta pri njemu, ali kako? :hmm: Drugače pa moram menjavo plačati? Vsaj jaz sem tako razumel.

Ali pa bodo menjali na podlagi VIN številke, kar bi bilo bolj logično.

Jaz sem kot bivsi lastnik TDMke dobil domov posto za vpoklic, vendar nimam telefonske od novega lastnika in je tudi po iskanju po raznih imenikih nisem uspel dobiti. Posto bom spravil, ce me poklice OK, ce pa ne pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje pa dobijo podatke, če si npr 2 lastnik? meni ni nihče nič poslal....

Če je imel motor servisno knjižico je v njej tudi kupon s katerim uvoznika obvestiš o spremembi lastništva - sicer pa naj bi to naredili pooblaščeni serviserji ko novi lastnik prvič pripelje motor na servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je prvi lastnik obvestil, da je dobil pošto in mi jo lepo poslal po pošti. Hvala S. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa zarad te napake obupal nad TDM :eek:

sem razlagal serviserjem da mi pri konstantnem gasu skozi ovinek pri pospeševanju prvo cukne na nos potem šele potegne :hmm: pa sem poklical drugega,pa tretjega serviserja......vsi so rekli da ga moram vrtet na visokih obratih :hmm:

pa ni blo nič bolje sem jo spravu v denar pa reku nikol več dveh cilindrov k hiši :devil:

Moja Yamaha xtx dela iso, pošte še nism dobu, je pa stara 2,5 leti. Bi blo pa lepo, da bi to deloval kot mora.

Popravljeno . Popravil nikasport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!