Skoči na vsebino

Težave in okvare z vašimi jeklenimi kočijami


SEOI-NAGE

Priporočene objave

Evo nekaj novega :krneki: Na maminem Twingaču avtoradio neki štrajka. Gre za Blaupunkt Kiel cd30... keri koli cd dam notri (a sploh podpira mp3-je??) mi javi CD Error. Probaval pa sem same nove originalne CD-je, ki drugače delajo bp. Je defektn? :rolleyes:

:yes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Čao pebi - mene pa samo zanima, če kdo ve, kje se da dobiti senzor za temperaturo zunanjosti za Renault Twingo. Ugotovili smo že, da ga je potrebno zamenjat, samo zanima me, če je kakšna alternativa ali moram na Renault servis in tam naročiti del.

Hvala za odgovor in LP

ajd

Aja da povem, da po netu sm že iskal in nič takega najdel kar rabim, zato se poslužim vas mačkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Škoda",da si na ignore!!!!Pri nas na Dolenskem se da vse nabavit po pravi ceni-delam za TPV Nm.

Ps:slabo obnašanje,pa čeprav na netu in se nepoznava- se slabo obnese!!! :whistle:

Vsaka rit pride enkrat na sekret!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Škoda",da si na ignore!!!!Pri nas na Dolenskem se da vse nabavit po pravi ceni-delam za TPV Nm.

Ps:slabo obnašanje,pa čeprav na netu in se nepoznava- se slabo obnese!!! :whistle:

:headbang: Ignor pa tak, če vse prebereš kar napišem, Brumči Brumči, ti je spet ušlo...

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Ignor pa tak, če vse prebereš kar napišem, Brumči Brumči, ti je spet ušlo...

Nič mi ni ušlo :lol1: prav vesel sem,da sem tvoj post prebral in da bi čimdražje plačal dotični rezervni del,pa še tole po vsej verjetnosti mi ta senzor leži v predalu med benzinskimi črpalkami,lambda sondami in še veliko ostalimi rezervnimi deli. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si se spet pokazal v lepi luči, da te bodo kolegi Motosvetovci še bolj cenili in spoštovali. :headbang:

Klonk Brumči :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si se spet pokazal v lepi luči, da te bodo kolegi Motosvetovci še bolj cenili in spoštovali. :headbang:

Klonk Brumči :winkiss:

Ti kar klonkej :lol1: še posebno vesel bom,če se nikoli več na moj post neoglasiš.Do danes še nikoli nisem iskal pomoč kot ti po forumu pomagal,pa sem že marsikateremu na tem forumu (razem ca 20-tim ignoriranim),kar pa ni veliko med vsemi prijavljenimi.Pomir se sam si kriv!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad Brumčijevega sranja pišem še enkrat, da morda kdo modrejši opazi in da kratek nasvet:

Čao pebi - mene pa samo zanima, če kdo ve, kje se da dobiti senzor za temperaturo zunanjosti za Renault Twingo. Ugotovili smo že, da ga je potrebno zamenjat, samo zanima me, če je kakšna alternativa ali moram na Renault servis in tam naročiti del.

Hvala za odgovor in LP

ajd

Aja da povem, da po netu sm že iskal in nič takega najdel kar rabim, zato se poslužim vas mačkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao pebi - mene pa samo zanima, če kdo ve, kje se da dobiti senzor za temperaturo zunanjosti za Renault Twingo.

Prijazen možakar,ki ima tu na MS nick Brumer ga ima na zalogi :whistle: in glede na to,kar napiše drugim,ki kaj potrebujejo,ti bo skoraj sigurno odpisal,da je najlažje,da se oglasiš do njega in ga kar zamenjata :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa moja kišta, ki je prenujno potrebovala tavelik servis, ker je bilo dolivanje olja in antifriza že na dnevnem redu :) Mi je končno ratalo uskladit svoj čas s kolegovo prazno delavnico..

Po eni strani se kar prileže pošraufat kdaj nekaj malo večjega kakor motor, danes nesel pobrusit glavo, šel po ves material, porihtal ventile in dal nove teflončke, če bo vse po sreči, bo jutri že fertik :)

post-1190-1234286802_thumb.jpg

post-1190-1234286809_thumb.jpg

post-1190-1234286818_thumb.jpg

post-1190-1234286827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa moja kišta, ki je prenujno potrebovala tavelik servis, ker je bilo dolivanje olja in antifriza že na dnevnem redu :) Mi je končno ratalo uskladit svoj čas s kolegovo prazno delavnico..

Po eni strani se kar prileže pošraufat kdaj nekaj malo večjega kakor motor, danes nesel pobrusit glavo, šel po ves material, porihtal ventile in dal nove teflončke, če bo vse po sreči, bo jutri že fertik :)

Če neboš zamenjal vsaj vsisnih vodil nebodo tefloni prav nič pomagali,kvečjemu par tisoč km potem pa bo spet poraba olja.Vprašanje pa je tudi koliko so cilindri,bati in obročki iznucani,če nisi mehanik niti tvoj kolega bo to delo več ali manj brezplodno. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi vodila so druga, že porihtano .)

Kar se pa tiče cilindrov, batov in obročkov pa nimam prav kaj naredit, ker v tako malo vreden avto se mi enostavno ne splača vlagat časa, truda in energije, da bi šel še to preverjat, oziroma po potrebi menjat. Enostavno ni računice, pa tudi po 160 k km te zadeve še ne bi smele biti čisto fuč.

Največji problem je bil v tem, da je bila preplozana dihtunga glave (kar se pri enih puntotih zgodi že pri 80k km) in sta olje in antifriz curila iz vseh možnih strani norer in navzven.. Tako, da delo gotovo ne bo brezplodno in z vsez zaupanjem vase, kljub temu da nisem mehanik, si upam trdit, da bo tale avtek naredil še kar nekaj km :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo veliko prijateljev se ti je javilo! :whistle:
Prijazen možakar,ki ima tu na MS nick Brumer ga ima na zalogi :whistle: in glede na to,kar napiše drugim,ki kaj potrebujejo,ti bo skoraj sigurno odpisal,da je najlažje,da se oglasiš do njega in ga kar zamenjata :whistle: :whistle: :whistle:

Sta pa tudi neverjetna :headbang: Določenega neego bontona bi se pa menda že lahko naučila v teh velecenjenih letih, se vama ne zdi? Če je pa tako bolelo, kar sem kdajkoli napisal, potem pa vemo kdo je tu šibek. Z lahkoto bi udarili argumetnirano debato o čemerkoli, kar sem kdajkoli napisal, a je več kot očitno, da vladata v svetu otročjega obnašanja in pesti namesto besed.

Žal, zaključita s takšnim obnašanjem pa bo, a ne? Ali bo potrebno spet igrati učitelja v vrtcu?

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa drzi gobec in ne natolcij. ce lahko pomagas pomagaj, ce ne mores (ali noces), bodi tiho.

tisto tvoje preseravanje na prejsnji strani in zajebavanje enega clana ti je "v vso cast" in odraza karakter.

enim se delas sladek, druge jebes v zivi mozak. bravo.

"bolj star, bolj nor" dobi v tem kontekstu cisto drug pomen.

primitivc pa tak. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijazen možakar,ki ima tu na MS nick Brumer ga ima na zalogi :whistle: in glede na to,kar napiše drugim,ki kaj potrebujejo,ti bo skoraj sigurno odpisal,da je najlažje,da se oglasiš do njega in ga kar zamenjata :whistle: :whistle: :whistle:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa drzi gobec in ne natolcij. ce lahko pomagas pomagaj, ce ne mores (ali noces), bodi tiho.

tisto tvoje preseravanje na prejsnji strani in zajebavanje enega clana ti je "v vso cast" in odraza karakter.

enim se delas sladek, druge jebes v zivi mozak. bravo.

"bolj star, bolj nor" dobi v tem kontekstu cisto drug pomen.

primitivc pa tak. :BUA:

HVALA ENAKO,kar stopi pred ogledalo pa se poglej!!!!

Ps:za gobec se pa kar sam primi-imaš sigurno dovolj velikega in dolgega.Čakam da me izklučiš,pa da imam že enkrat mir od tako blesavga "jodlerja" moderatorja!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa drzi gobec in ne natolcij. ce lahko pomagas pomagaj, ce ne mores (ali noces), bodi tiho.

tisto tvoje preseravanje na prejsnji strani in zajebavanje enega clana ti je "v vso cast" in odraza karakter.

enim se delas sladek, druge jebes v zivi mozak. bravo.

"bolj star, bolj nor" dobi v tem kontekstu cisto drug pomen.

primitivc pa tak. :BUA:

Moderator ?? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste neverjetni - ne razumem, kako lahko podpirate tako obnašanje, kot ga je imel Brumer par postov nazaj? ali se vam zdi normalno, da se nek prepotentnež takole odzove na nedolžno vprašanje in še dobesedno je..e kakor le zna znova čez nekaj dni?

Fascinantno!!!! :headbang: :headbang: sram me je, da sobivam z vami, če je tako!

Ja rabimo take moderatorje, ker vas je očitno več takih Brumerjev in vas je pač treba postavit na noge foruma - drugače pa ponovno link za nedorasle

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste neverjetni - ne razumem, kako lahko podpirate tako obnašanje, kot ga je imel Brumer par postov nazaj? ali se vam zdi normalno, da se nek prepotentnež takole odzove na nedolžno vprašanje in še dobesedno je..e kakor le zna znova čez nekaj dni?

Fascinantno!!!! :headbang: :headbang: sram me je, da sobivam z vami, če je tako!

Ja rabimo take moderatorje, ker vas je očitno več takih Brumerjev in vas je pač treba postavit na noge foruma - drugače pa ponovno link za nedorasle

Ne podpiram takega pisanja ,pa vendar mislim da je Brumer s svojim znanjem že velikokrat marsikomu pomagal.Me pa ne čudi da mu kdaj " odkrije"

glede na pisanje raznih " znalcev". Mislim pa da tudi moderator s svojim pisanjem ni pripomogel k umirjanju situacije.

Brumer :OK:

Lp

Popravljeno . Popravil dore
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa drzi gobec,preseravanje,jebes

"bolj star, bolj nor" dobi v tem kontekstu cisto drug pomen.

primitivc pa tak. :BUA:

Vsi ste neverjetni - ne razumem, kako lahko podpirate tako obnašanje, kot ga je imel Brumer par postov nazaj? ali se vam zdi normalno, da se nek prepotentnež takole odzove na nedolžno vprašanje in še dobesedno je..e kakor le zna znova čez nekaj dni?

Ja rabimo take moderatorje, ker vas je očitno več takih Brumerjev in vas je pač treba postavit na noge foruma

To kar je napisal Ice nikakor ne sodi na forum!Sploh pa ne izpod rok modelatorja!Glede na njegove druge komentarje in urejanje sploh ne morem verjet,da je to napisal.Mogoče slab dan?

Glede na to kaj si ti vse pisal Brumer-ju na določenih temah niti ni čudno,da ti jo to napisal.Kolk si pa ti tam bil "prepotenten"in ne samo to,še žalil si.Kar pa on tebe nikoli ni!Po nekaj dneh bi mu pa lahko bil še hvaležen,da je "update" temo :whistle: zdaj pa še bolj,ko je tako aktivna :whistle:

Če bi stopili vsem takim na noge kot je brumer(tistim,ki kaj res vedo),potem boste tle gor ostali samo še taki(šank spikerji)

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. To kar je napisal Ice nikakor ne sodi na forum!Sploh pa ne izpod rok modelatorja!Glede na njegove druge komentarje in urejanje sploh ne morem verjet,da je to napisal.Mogoče slab dan?

2. Glede na to kaj si ti vse pisal Brumer-ju na določenih temah niti ni čudno,da ti jo to napisal.Kolk si pa ti tam bil "prepotenten"in ne samo to,še žalil si.Kar pa on tebe nikoli ni!Po nekaj dneh bi mu pa lahko bil še hvaležen,da je "update" temo :whistle: zdaj pa še bolj,ko je tako aktivna :whistle:

3. Če bi stopili vsem takim na noge kot je brumer(tistim,ki kaj res vedo),potem boste tle gor ostali samo še taki(šank spikerji)

1. Poln kur... že ma tudi on takih kot ste vi, ki se tako podlo obnašate, da kar ni za verjet!!! Sedaj pa še čez njega na polno, Bravo!!!

2. In kaj ti veš, kaj si Brumči drzne pisati meni po PMju? Ker je pussy, mi pa pošlje PM, da o tem raje ne bi debatiral, ker res ne sodi med ljudi! Bolje da si pogledaš, ker je več kot očitno da ne veš, kaj beseda prepotenten sploh pomeni, pa boš morda bliže temu kaj pišem (ker je več kot očitno, da marsičesa sploh ne razumeš, zato bodi raje tiho, ali pa SSKJ v roke, pa študirat!!!). Šaljivec pa si, a? :headbang:

3. In svet bi bil lepši! Verjemi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderator ?? :angry:

ti rade volje senkam moderatorsko mesto; pa se ti ukvarjaj potem s PM-i taksnih osebkov.

Ne podpiram takega pisanja ,pa vendar mislim da je Brumer s svojim znanjem že velikokrat marsikomu pomagal.Me pa ne čudi da mu kdaj " odkrije"

glede na pisanje raznih " znalcev". Mislim pa da tudi moderator s svojim pisanjem ni pripomogel k umirjanju situacije.

Brumer :OK:

Lp

ne, ma ne. sploh ne podpiras taksnega pisanja, a ne.

da, brumer z svojim znanjem zna pomagati. vendar zaradi tega "spregledati" vsak njegov izpad (zadnji primer glej stran prej) ?! ne. ali se zna obnasati ali dobi "po gobcu".

ampak ker pomaga (in najbrz je edini, ki to pocne, ali kako) se mu to oprosti. se pravi taksnemu, od katerega imas korist mu zlezes v rit, tistega, ki ti ne koristi, napadas.

ker, konkretno meni, pa ne sme dvigniti dekla pri vsem smetenju na forumu ?

dvolicno bi jaz temu rekel.

@ sesir:

tudi tebi lahko naredim selekcijo tvojih zaljivk in ti jih nanizam. pa da vidimo koliko iz konteksta bo to vzeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!