Skoči na vsebino

moto kamp na Braču


vrbjeganc

Priporočene objave

Vem za en lepo urejen kamp v Bolu, kjer smo motoristi zelo dobrodošli.

Cena za nočitev je 40 kun v sezoni in 30 kun v pred in posezoni. V to ceno je vključeno parkirišče (varno-nihče vam ne bo nič ukradel), senca, grill, hladilnik, tuši, el. priključek..

na voljo sem vam za vse dodatne informacije

vrbjeganc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za en lepo urejen kamp v Bolu, kjer smo motoristi zelo dobrodošli.

Cena za nočitev je 40 kun v sezoni in 30 kun v pred in posezoni. V to ceno je vključeno parkirišče (varno-nihče vam ne bo nič ukradel), senca, grill, hladilnik, tuši, el. priključek..

na voljo sem vam za vse dodatne informacije

vrbjeganc

Oj.

Tole sploh ni slaba varianta, kje pa se nahaja ta kamp, pa kolk je velik, a je to bolj privat al dost velika zadeva? Mal imam namen iti letos proti braču samo se moram še odločiti ali z motorjem ali z avtom(lahko peleš surf). A si ti že bil dol z motorjem? Kolk kej trajekt pride za motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za en lepo urejen kamp v Bolu, kjer smo motoristi zelo dobrodošli.

Cena za nočitev je 40 kun v sezoni in 30 kun v pred in posezoni. V to ceno je vključeno parkirišče (varno-nihče vam ne bo nič ukradel), senca, grill, hladilnik, tuši, el. priključek..

na voljo sem vam za vse dodatne informacije

vrbjeganc

Oj.

Tole sploh ni slaba varianta, kje pa se nahaja ta kamp, pa kolk je velik, a je to bolj privat al dost velika zadeva? Mal imam namen iti letos proti braču samo se moram še odločiti ali z motorjem ali z avtom(lahko peleš surf). A si ti že bil dol z motorjem? Kolk kej trajekt pride za motor??

Za vse cene se obrnite na www.amzs.si, gor dobite svasta podatkov o cenah trajektov in kempov tako, da ni blema o presenecenjih. Tud vozni red trajektov je gor, tako da navali. -brez zamere ce sem naredil mal reklamce-ampak pomoc je pomoc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bolu so štirje campi, če je meni kaj jasno. Izpostavim dva: en je pri samostanu na južnem delu mesta. Je ful majhen in bolj family. Je pa noro ker si tik ob vodi! Skratka za mir imet.

Drug camp (moj predlog) je prvi od križišča pri piceriji Napoli na levo (če se pripelješ po klancu dol). Lastnika sta zakonca Bahranovič. Camp ima vse: kuhinjo na uporabo, hladilnik.... Spet ni posebno velik (kar velika gneča v ful sezoni) a je vzdušje res domače. Narejen je na štirih terasah.

Edino kar je handicap omenjenih je ta, da nimajo parkirišč znotraj campa. So pač premajhni, da bi še motor kaj šele avto not vozili. Ampak jaz nimam nobene slabe izkušnje.

Torej. Prijeten dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace se ta kamp imenuje kamp Njiva, lezi pa nad teniskimi igrisci (nad hoteli). V Bolu sem bil ze v vseh kampih (tudi pri Bahranovicu) in sem ugotovil, da je Njiva najboljsi.

cena trajekta je 58 kun za voznika+motor, za avto pa mislim da je ca 120 kun.

Glih prejsnji vikend sem bil z motorjem v Bolu in lahko recem samo to da je bilo norooo dobro.

Vrbjeganc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace se ta kamp imenuje kamp Njiva, lezi pa nad teniskimi igrisci (nad hoteli). V Bolu sem bil ze v vseh kampih (tudi pri Bahranovicu) in sem ugotovil, da je Njiva najboljsi.

Vrbjeganc

A si bil mogoce tudi v camp Kanunu? To je tudi WB camp. Tam imas mize, stole, dva rostilja, kuhinjo (zunaj in znotraj), hladilnike, zamrzovalnik, toplo vodo, WC cistijo 3 krat na dan, sence je dovolj. Pa tudi motorj imas lahko parkiran ob sotoru, kar pa v nekaterih kampih na Bolu ni mozno.

Cene so pa povsod enake: 45 kun na osebo na noc. Za avto, motor, sotor,... pa ni potrebno placat.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem tudi malo na Brač pogledat. Poslušajte Radio Brač - se mi zdi da med 16h in 18h- Radio Student gostuje na njihovih frekvencah s svojim programom celo poletje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!