Skoči na vsebino

Izpuh Arrow


PoliniiEvolution

Izpuhi Katerega Izbrat  

32 članov je glasovalo

  1. 1. Po Vasem kateri so Boljsi izpuhi??

    • Malossi
      5
    • Polini
      5
    • Gianelli
      4
    • Yasuni
      5
    • Arrow
      7
    • Technigas
      4
    • MF
      2
    • Lipnik
      0


Priporočene objave

ce mas use malosi pol dej se malosi auspuh....(pa recmo da mas mau bol predelavo :) ) sam nevem pr auspuhih se ti splaca dt bl polinija..baje so bolsi=)za Stage 6 pa nevem...arrow ..men je kompres na 50 ccm odlicno delal bol ko vsak ZX(in podobni) pa se homologerani so se mi zdi(vecina)

na pamet bi reku Polini=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas use malosi pol dej se malosi auspuh....(pa recmo da mas mau bol predelavo :) ) sam nevem pr auspuhih se ti splaca dt bl polinija..baje so bolsi=)za Stage 6 pa nevem...arrow ..men je kompres na 50 ccm odlicno delal bol ko vsak ZX(in podobni) pa se homologerani so se mi zdi(vecina)

na pamet bi reku Polini=)

Mah Bom Dau Gor Malossija

To JE To

post-13183-1164491576_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas malosi gus ja pol dej raj kej tacga al pa Ksnga gianelli Shota....ap pa TP narado ...malossi nima tok dobrih auspuhou ...no MHR je full dobr sam tko un MHR replica pa ni tik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas malosi gus ja pol dej raj kej tacga al pa Ksnga gianelli Shota....ap pa TP narado ...malossi nima tok dobrih auspuhou ...no MHR je full dobr sam tko un MHR replica pa ni tik .)

shot/nardo niti nista tak dobra na piaggio/gilera, tukaj kraljuje 4race... MHR je na piaggio dober high end izpuh in je jasno da prevec odprt za gusa.. takko sn reko: 4race alpa s6pro pa konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja sam kaj mas not mislm od kitov....Kokr cs..kje mas pa spredno luc :P

Luč Mi Ne rabi , ga Mam samo Za Dirke

Zdejj MI rabi samo Stevec Od NRG In pameten izpuh .

AA KAj pa Technigas Next R (chromed)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuter za dirkat, gor pa techingas next r, pa še chrome, da boš mal šminkeru na pisti :?

:lol1: :eek: :headbang: :kva2: :grrr :slap:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas za derkat pa mas salossi je MHR not 100% ...pol kup se MHR auspuh...sam ce pa ni MHR not si se zajebu.... .)

Pa Next-R....------------------>a si ti normaln .......za derkat...pa isti k....ce pustis original...

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas za derkat pa mas salossi je MHR not 100% ...pol kup se MHR auspuh...sam ce pa ni MHR not si se zajebu.... .)

Pa Next-R....------------------>a si ti normaln .......za derkat...pa isti k....ce pustis original...

Mam Kit MHR Team in Bi se Izpuh MHR Team Samo Stane Oko Iz Glave

post-13183-1164564424_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš met noter mhr team cilinder, potem bi mogu že prej računat na cene še drugih delov za normalno delovanje kita, če hočeš pa uničit cilinder, lahko daš gor next-r, pa chrome mora bit da se blista :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roost.

ej ka se tist tvoj bivši roost dost dere če ni not volne pa une perforirane cevi v dušilcu :?

k sm ga zdaj odpru, k ni skuter šel nikamor (največ 10km/h) pa je bil dušilec poln volne, ven je pihalo le skozi luknjo premera 1cm, pa še ta ni bila na sredini ampak pri strani, zdaj upam da ni še cel izpuh kaj zapacan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadeva normalno delala ko sn jas mel.. samo blo treba kr fajn zadihtat tam pri kolenu ko gre na cilinder pa to.. pa ni se nekaj ekstra drl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fredy: POzor !!

Rabm Izpuh bilokaksen samo da pase na piaggiote in da je za kit 70

Odlicno Ohranjeno :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si napiso bilokaki samo da je za 70kit.. mas vec vrst 70 kitov.. sport, mid race in high end.. ce mas ti res team, pol mas high end.. in nemors kr en ror gor dat kr nebo to to.. razumes? kupi novega roosta pa je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!