Skoči na vsebino

Anketa


C4V4L13R

Priporočene objave

Uh ja. Ekonomska gimnazija-->podjetništvo-->poslovni načrt-->povsem znano--> :SS

Veliko uspeha in čim manj jeb..ja pri vseh zadevah povezanih s poslovnim načrtom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli mi ne bo jasno kako lahko od dijaka 3. letnika Srednje ekonomske šole nekdo pričakuje, da bo naredil poslovni načrt ... pa nočem s tem poniževati dijakov, ki za to niso nič krivi ... ampak glede na to, da se s tem bavim že sedem let vem, da tega pač glede na svojo znanje kot tudi na svoje izkušnje ne morejo narediti ... če bi bil poslovni načrt tako enostavna zadeva bi bili vsi v Sloveniji uspešni podjetniki, če ne celo gospodarstveniki ... eh ja ... naš šolski sistem

Drugač pa sem ti anketo izpolnila ... pa prav zanima me koliko poslovnih načrtov je naredil profesor ali profesorica, ki vam o tem soli pamet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli mi ne bo jasno kako lahko od dijaka 3. letnika Srednje ekonomske šole nekdo pričakuje, da bo naredil poslovni načrt ... pa nočem s tem poniževati dijakov, ki za to niso nič krivi ... ampak glede na to, da se s tem bavim že sedem let vem, da tega pač glede na svojo znanje kot tudi na svoje izkušnje ne morejo narediti ... če bi bil poslovni načrt tako enostavna zadeva bi bili vsi v Sloveniji uspešni podjetniki, če ne celo gospodarstveniki ... eh ja ... naš šolski sistem

Drugač pa sem ti anketo izpolnila ... pa prav zanima me koliko poslovnih načrtov je naredil profesor ali profesorica, ki vam o tem soli pamet ...

Absolutno se strinjam s tabo.

Samo je pa bilo pri nas isto in zahtevali so točno vse potankosti, da jih nardimo, ki so potrebne za poslovni načrt. Smo se dost preje*al s temi stvarmi, ki smo jih rabil, ampak ratal nam je narest izredno dober poslovni načrt.

Na koncu ko smo jih predstavljali jih je pa seveda prfoksa uzela. Mal smo se zbunili zarad tega (no resda bolj zaradi tega, ker prfokse noben ni maral in je bla res bitchy :devil: ), ampak, če tko gledaš-lahka bi tut idejo komu prodala a ne (konec koncev gre za pravi poslovni načrt).

Ah ja, gnil sistem pač. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpolnil... bi imel pa en komentar: glede na to, da se tut jest rahlo ukvarjam s tuning/styling sceno, bi osebno dodal še en box za komentarje na koncu .) Da dobiš še kak "feed back"

Drgač pa... če si sam to naredu, vsaka čast :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......pozabil si dati Toyoto (katerim znamkam najbolj zaupate) :krneki:

pa še pri enih dveh vprašanjih bi lahko bila varijanta za odgovor nič, kot je pri ostalih

drugače pa izpolnil in poslal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se strinjam s tabo.

Samo je pa bilo pri nas isto in zahtevali so točno vse potankosti, da jih nardimo, ki so potrebne za poslovni načrt. Smo se dost preje*al s temi stvarmi, ki smo jih rabil, ampak ratal nam je narest izredno dober poslovni načrt.

Na koncu ko smo jih predstavljali jih je pa seveda prfoksa uzela. Mal smo se zbunili zarad tega (no resda bolj zaradi tega, ker prfokse noben ni maral in je bla res bitchy :devil: ), ampak, če tko gledaš-lahka bi tut idejo komu prodala a ne (konec koncev gre za pravi poslovni načrt).

Ah ja, gnil sistem pač. :SS

He he Firsty ... če je bil tako dober takoj k venture kapitalistom z njim, da vam dajo začetni kapital ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he Firsty ... če je bil tako dober takoj k venture kapitalistom z njim, da vam dajo začetni kapital ... .)

Ja no sej sam problem je v tem, da ga nimam (poslovnega načrta namreč).

Zgleda, da mi pač ne vrjameš, da je bilo to dejansko tko, ampak ok.

Sicer pa tega načrta ne dela en sam, ampak jih je v skupini več.

Sploh sem pa zdej v čisto drugačnih vodah :OK:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ufffff :headbang:

šele zdej sm se spomnu, da sm odpru to temo :slap:

no če koga zanima...ker je zdej moderno, da se pogreva stare teme :doze:

anketa je uspela, dobil smo 200 rezultatov v dveh dneh (objavljena je bla tud na avtomobilizem.com), ampak smo pogruntal, da smo pr znamkah zajebal, kr smo pozabil na BMW in pa na Japonce :slap: , je blo vse skup nahiter narjeno, tko, da največji procent so dobil 'drugi' :kva1:

no pa da odgovorim, sicer zeeeeeeeeeellllloooooooooooooooooo pozno na prejšnje poste; ja res...le kako nam lahko podturijo tako nalogo, ampk sej veste...najbolj se naučiš iz prakse, ampak vsi vemo, da praktično to podjetje nebi moglo nikol obstajat...teoretično j elahko razpravljat o deležih trga in nevem kakšnem zaslužku, pa vsi vemo, da je to loterija in lahko obogatiš al pa obubožaš :doze:

no v glavnem, da se zahvalim vsem sodelujočim :P , pa vam še povem, da smo se preimenoval v tlk tuning in s poslovnim načrtom smo na polovici, lahko pa debatiramo tukej o takšnih in podobnih šolskih zadevah :P

p.s.

logotip je naredu moj sošolc, da ne bo gdo mslu, da smo kje ukral idejo...torej smo zelo prizadevni :lol1:

Napis_11.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

u...spet pozabu :blush:

torej, poslovni načrt je uspešno zaključen, šli smo tud na državno tekmovanje, vendar nismo dosegli stopničk, so pa naše sošolke s podjetjem infohrib dosegle prvo mesto in so tako državne prvakinje 2007 :OK: čestitamo!

...lahko pa si ogledate naše končno delo na http://www.tlk-tuning.tk/#

komentarji zaželeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!