Skoči na vsebino

Tomos CTX / gilera - gred


ps_tunner

Priporočene objave

Neki sm slišou da se da zamenjat CTX gred (blajerco) z eno gredjo od Gilere, mislim da skuterja, zdej pa nevem s katero, od katerega motorja Gilera, pa naj bi bila močnejša kot Tomosova... Ali kdo tukaj ve kaj o tem? Pa če veste, bi prosil še, če mi poveste kolikšna je cena.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej nimam nč razdrt, bom pa zmeru, ko bom mel priliko, zdej je še dobra, samo, da vem za kasneje, če blajerca dobi luft, da bom vedu, kaj kupit. Drugač pa mislim tudi na obnovo blajerce, nimam pa blage veze kaj se tuki menja, vem samo da nej se je nebi dalo več obnovit, ker se ne dobi delov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se ne dobi več?? Kam smo pa že pršli d ni delov za tomos-a? :) Pred časom (beri 10 let nazaj), je imel TIMMG na Rudniku v Ljubljani neke neoriginalne nadomestne dele, mislim da italijanske, sem jo imel v predelani mašini od CTX-a pa mi je držala dokler nism prodal (cca 2leti). Poglej v imenik pa poklič, mogoče ma še kej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

če imaš ojnico od 12 ni šans da se ti uniči ni možno zato brez veze se jebat z nekimi od gilere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!