Skoči na vsebino

cas na chatu?


Priporočene objave

Heya,

Codeine, meni tu nekaj ni jasno: "All online times will be halfed at the beginning of each month." (na chatu). Prepolovljeni in nov cas se bo pristeval? Hmmm ... pokazatelj cesa pa je to pravzaprav? :lol: Recimo, zdaj sem bil v dveh dnevih gor na chatu 6 ur. Ce bi se tak trend nadaljeval in bi en mesec enako gor hodil (pustimo to da je zdaj ze konec meseca), bi bilo to 90 ur. In ce od naslednjega meseca vec niti ne pisnem oz. se ne prijavim gor, bo to izgledalo tako .... vsak mesec se bo 90 ur prepolovilo ... 45 ... 22.5 ... No, na koncu leta bi izgledala rec nekako takole: 90/2^11~=0.044ure=slabe tri minute.

Sej, da ne bo pomote, mene figo briga in TOP spisek in cas, me je pa res zacel firbec matrat, pokazatelj cesa so te prepolovitve? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heya,

Codeine, meni tu nekaj ni jasno: "All online times will be halfed at the beginning of each month." (na chatu). Prepolovljeni in nov cas se bo pristeval? Hmmm ... pokazatelj cesa pa je to pravzaprav? :lol:   Recimo, zdaj sem bil v dveh dnevih gor na chatu 6 ur. Ce bi se tak trend

Predlagam ti, da se obrneš na http://www.ortelius.de/phpopenchat/ in tam povprašaš kaj in kako. Tam boš našel core avtorja in lahko njega vprašaš, kaj je s tem mislil ali pa obišči sourceforge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!