Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Razpi... me da je isti pralni stroj od GORENJA v Nemčiji kjer imajo ljudje veliko večjo kupno moč skoraj 200 € cenejši kot pri nas

To je bilo vedno tako - še v SFRJ!

Zato sem Gorenje izdelke vedno kupoval v Celovcu/Mediamarkt.

Res se splača!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizditis zaradi politične kloake v motomarsovskem oddelku "politika" ... pizda ene bi bilo treba skenslat ker notorično lažejo z nasmehom na obrazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne morš vrjet. :headbang: :headbang:

Zjutri me tašča kliče iz Avstrije vsa vesela, da je TV po enem mescu končno zrihtan in če ji ga grem ponj na servis.

OK ji rečem in že podiram zadnje sedeže po avtu da ga bom lohka stlačil not. Komaj se prvlečem do servisa in bemtim saj sm 1/2 ure za enim kamionom vozu 30 na uro, že me je čakal na vratih napis MALCA pridemo čez pol ure. Ma si rečem še 15 min, grem jest na :kava: pa čik. Stopm do prvega bifeja in čakam zun skor 10 min da se kelnrca prmaje in mi pravi da zunaj ne strežejo ter moram it not po pijačo. Že zavijam z očmi k vidim res napis ZUNAJ NE STREŽEMO in to na A4 listu z 8 pisavo napisan. Ma res da mam očala ampak tole sm komi prbral.

No in po končni spiti kavi grem nazaj na servis kjer trgovcu povem kak stvari stojijo, da sm pršu po ta pa ta TV. Reče mi če lohka počakam šefico, da mi izda račun za popravilo. Ma ni problema rečem in na to us... neko šefico čakam več kot pol ure, k je mela kao telefon. Nakar ona prbije, da ta TV je pa že sestra od tašče vzela pred 3 uram.

Ma tud adijo jim nism reku od same tugote.

Ma sm da tašča pride domov :fight2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerašnji furi sm spau k ubit ... sam k sm se zjutraj u špegu pogledu sm meu še obrvi full skuštrane :glare: ... in ja .. to me je danes full u slabo voljo spraul ... še na poti u službo sm zarad tega bolj mau vidu :angry: .. sj .. pol k sm pospešu korak, so obrvi nazaj zaplapolale in se mi je pogled zbistriu :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Lublana je res bulana,skoz kurč,.....megla,zatohlo,mrzlo.....aaaaaaaaaaa zmešal se mi boooooo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jamrate........ zato pa ta boljši ljudje gremo raj v toti Maribor k ma jajca :devil: pa sonce O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jamrate........ zato pa ta boljši ljudje gremo raj v toti Maribor k ma jajca :devil: pa sonce O:-)

Mam raj pamet :grim ......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa je spravilo v slabo voljo elektro podjetje,ki hoče postavit veterne elektrarne,da se bodo uboge ptice zaletavale v propelerje in umirale na že tako pustem Krasu.Ko sem se vletu 2012 paljal na morje sem zagledu ogromno vetrnico,ker me je firbc matrov kaj to je sem si šel stvar ogledat.Že nekaj metrov pred propelerjem sem zagledu na stotine mrtvih ptic na kar sem obvestu društvo za zaščito naših in tujih ptic o masakru na Volovji rebri.Predlagam,da se z ustavnim zakonom prepove izdelovanje in prodaja vsakršnih veternic saj dokazano morijo nedolžne ptičke.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa je spravilo v slabo voljo elektro podjetje,ki hoče postavit veterne elektrarne,da se bodo uboge ptice zaletavale v propelerje in umirale na že tako pustem Krasu.Ko sem se vletu 2012 paljal na morje sem zagledu ogromno vetrnico,ker me je firbc matrov kaj to je sem si šel stvar ogledat.Že nekaj metrov pred propelerjem sem zagledu na stotine mrtvih ptic na kar sem obvestu društvo za zaščito naših in tujih ptic o masakru na Volovji rebri.Predlagam,da se z ustavnim zakonom prepove izdelovanje in prodaja vsakršnih veternic saj dokazano morijo nedolžne ptičke.

Volovja reber ni na Krasu. Tu so jih spet prepovedali. Ti si videl vetrnico na Griškem polju. Jaz jo gledam vsak dan skozi okno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa je spravilo v slabo voljo elektro podjetje,ki hoče postavit veterne elektrarne,da se bodo uboge ptice zaletavale v propelerje in umirale na že tako pustem Krasu.Ko sem se vletu 2012 paljal na morje sem zagledu ogromno vetrnico,ker me je firbc matrov kaj to je sem si šel stvar ogledat.Že nekaj metrov pred propelerjem sem zagledu na stotine mrtvih ptic na kar sem obvestu društvo za zaščito naših in tujih ptic o masakru na Volovji rebri.Predlagam,da se z ustavnim zakonom prepove izdelovanje in prodaja vsakršnih veternic saj dokazano morijo nedolžne ptičke.

Daj kakšno sliko, ker ne verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bolje je še eno termoelektrarno zgradit :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne ga srat, po celem svetu postavljajo veternice pa ni nikjer problem. Lani smo se peljali po cesti med Dunajem in Bratislavo je nešteto veternic pod njimi pa kečke površine (njive) pa use ok.Prinas na Volovji rebri se pa mogoče dvakrat na leto prikaže beloglavi orel,jaz kot domačin in večkrat prisoten na tem območju ga nisem še nikoli videl. Pa bi veterne elektrarne pobile vse ptice.Seveda bi bilo bolše če postavjo še eno nuklearko.Tako da bomo vsi pocrkali.

pa lp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volovja reber ni na Krasu. Tu so jih spet prepovedali. Ti si videl vetrnico na Griškem polju. Jaz jo gledam vsak dan skozi okno

Seveda maš prov Volovja reber je Drugje kot vetrnica ,ki že stoji.Če pa je kdo lutov po Nizozemski ve ,da jih je tam na stotine pa ptičov nič ne motijo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda maš prov Volovja reber je Drugje kot vetrnica ,ki že stoji.Če pa je kdo lutov po Nizozemski ve ,da jih je tam na stotine pa ptičov nič ne motijo.

Pol jih dobiš na krožniku kao LUBLANSKI POHAN PŠANC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda maš prov Volovja reber je Drugje kot vetrnica ,ki že stoji.Če pa je kdo lutov po Nizozemski ve ,da jih je tam na stotine pa ptičov nič ne motijo.

Ma niso samo ptiči problem. Na severu so recimo že dosegl kritično število vetrnih elektrarn. Za elektro sistem ni fajn, če imaš preveč energije. Vsakič ko na severu fejst piha ima pol Evrope težave zaradi tega. Cena štroma gre v poden... cene so negativne (dejansko moraš plačat, da ti nekdo to kupi) in začnejo ustavljat ostalo proizvodnjo. Ko čist neha pihat spet ni fajn. Podobno je z sončnim elektrarnami. So dajal subvencije, da bo posel, nekaj energije in pod črto še nekaj dobička. Na koncu pa EU industrija ni imela nič od tega. Zaslužil so Kitajci. Države imajo zaradi teh subvencij izgubo in folk ima nekaj na strehi za kar se je porabil več energije pri izdelavi kot jo bo tisti panel ven izpljunil v svoji življenski dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BELAAAAAAAAAA SNEŽINKAAAAA, KI PADAAAAAAAAAAAAAA :glare:

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....v slabo voljo me spravi ta sneg k ga bo zapadlo sam 1m.... :glare: .....jz bi pa 2m :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa ravn dons zvečer peč za centralno crknla ..... grrrr..... najprej sneg, kidanje, pa kaos, zdej pa še to....

Popravljeno . Popravil gaso65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nč me ne more zlomt nč........................................................................................ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....mene pa je zlomilo...... ker sm jest najprej zlomila že 4 x.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!