Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 6 minutami, dr.looney pravi:

Ne. Z elektriko je neki narobe je skurl eno varovalko. Zdej pa stromarja cakam, da pride pogledat katero. So se une stare varovalke pa sem ze pozabila kako izgleda skurjena. S " faznpruferju" pa ne mislim dregat v njih. :panic:

Vn vrže zadnji del :D.

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Japade.....:lol1:

Staviš :D? Pregori varovalna žica in vn vrze zadnji del, ki je označen z barvo :P! Barva je odvisna od moči varovalke.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bikez pravi:

Staviš :D? Pregori varovalna žica in vn vrze zadnji del, ki je označen z barvo :P! Barva je odvisna od moči varovalke.

Grem gledat.....ce me dolgcajta ni nazaj ....me je streslo....:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Igi Pop pravi:

??? vse ok???

...je je.....sam mal se kadi iz mene.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, dr.looney pravi:

...je je.....sam mal se kadi iz mene.....:lol1:

A je iz tebe vrglo zadnji del (rit)? :D:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gretzky pravi:

A je iz tebe vrglo zadnji del (rit)? :D:P 

....ko bi le.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

....ko bi le.....:lol1:

Pol bi bla pa vsa puklasta. Sem videl, da je treba tudi protiutež imeti, drugače bi te vrglo na nos. ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da me je danes med vožnjo od Mirne proti Litiji en ogromen ptič tako posral, da je kapljalo od vizirja, windshielda, belo sranje v režah od stikal, zračniki čelade, mrežice na jakni..., vlažilni robčki so se eno leto v prazno vozili z menoj, danes pa so se več kot izkazali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erik99 said:

Da me je danes med vožnjo od Mirne proti Litiji en ogromen ptič tako posral, da je kapljalo od vizirja, windshielda, belo sranje v režah od stikal, zračniki čelade, mrežice na jakni..., vlažilni robčki so se eno leto v prazno vozili z menoj, danes pa so se več kot izkazali...

Ampak pravijo, da to prinaša srečo...

In če pomisliš, vseeno bolje ptičji drek, kot pa kamen z hriba...

Lp,

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Pundelk ... na šiht treba .... konc idile .... :blush:

huala enako prjatu .. takva nam je sudbine :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, C eagle pravi:

Ampak pravijo, da to prinaša srečo...

In če pomisliš, vseeno bolje ptičji drek, kot pa kamen z hriba...

Lp,

C eagle

Ja, sem se tudi sam ob nadaljevanju vožnje in vonjavah tolažil, da mogoče pa zaradi dogodka nisem bil že kje naprej, kjer me je čakalo mogoče kaj hujšega.

Baje pravijo, da posrano vozilo pomeni, da bo gnar - kuk ga bo šele pr mjan niti ne pomislim glede na tekoče agregatno stanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem po malco v štacuno, za spremembo na drugo stran NM. Po vseh kolobocijah opoldne v mestu, ko folk očitno še nikoli ni vidu, kako funkcionira, ko prednostna cesta zavije, do kolone in talentov, ki se jim seveda zdi to ravno pravšnji trenutek za zavijanje levo preko polne črte, pridem že skoraj do firme. "O super, dva parkinga sta še frej na strani, kjer imaš ob štirih dejansko v senci avto". Seveda tisti pred mano parkira takole:

20170821_121825_HDR.jpg.70604008569508d9c16d975a8b429677.jpg

WTF. 

Sploh nimam besed. Če maš človeka 3m za avtom, k veš da bi tudi mogoče raje v senco parkiral, k pa na razbeljen del, kako lahko tako pustiš avto in greš čisto mirno brez besedice mimo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2017 ob 12:51, lucif3rka pravi:

Grem po malco v štacuno, za spremembo na drugo stran NM. Po vseh kolobocijah opoldne v mestu, ko folk očitno še nikoli ni vidu, kako funkcionira, ko prednostna cesta zavije, do kolone in talentov, ki se jim seveda zdi to ravno pravšnji trenutek za zavijanje levo preko polne črte, pridem že skoraj do firme. "O super, dva parkinga sta še frej na strani, kjer imaš ob štirih dejansko v senci avto". Seveda tisti pred mano parkira takole:

20170821_121825_HDR.jpg.70604008569508d9c16d975a8b429677.jpg

WTF. 

Sploh nimam besed. Če maš človeka 3m za avtom, k veš da bi tudi mogoče raje v senco parkiral, k pa na razbeljen del, kako lahko tako pustiš avto in greš čisto mirno brez besedice mimo? 

če bi ga videl bi govorila:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Wakasaki said:

če bi ga videl bi govorila:twak:

Jaz se grem trenutno malo drugač vse skupaj... Glede na to, da je moj avto recimo malo manj škoda k tega, mu slučajno preblizu parkiram :blush: Ampak hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

vse ste pokvarl .. še forum se je sesu :ras: 

Misliš reč ....si pokvaru.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!