Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

Kaj pa če sem se že? :panic:

a pol bom obležu :eek: 

si bom kr četrtek in petek bolniško pisu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 9. 2017 ob 10:47, DAMI34 pravi:

a đe je ono kako se kaže:

indijansko prolječe? :dry:

Gute frage

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

Sestanki ........ 

Zmaga riti nad možgani :cry:

Kva mi je to znano....:smoke:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mladench pravi:

Pobran navoj :(20170921_150836.thumb.jpg.f80edc1f1e815b2056885d49106e5858.jpg

zgleda, da je prejšnji lastnik preveč zategoval, ta novi pa ni nič boljši. Jaz take probleme za silo rešim kar z prejo ozorima navojnim trakom za hidroinštalacije...za jadranko bo zihr ok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

zgleda, da je prejšnji lastnik preveč zategoval, ta novi pa ni nič boljši. Jaz take probleme za silo rešim kar z prejo ozorima navojnim trakom za hidroinštalacije...za jadranko bo zihr ok

Ma jutr grem brez ročk. Pač nam lep :D za tole pa razmišljam, da mi nekdo zareže nov navoj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... tole na sliki ... :eek:

... "bližnje" srečanje z mejno policijo ... :(

 

 

 

 

ps.

... inkasant me je poučil kaj pomeni 52.člen 3. odstavek ZPRCP ... :eek:

... po domače ... "pohvala za posameznika" po uspešnem prehitevanju kolone na meji ... :dry:

20170923_213932.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, twom pravi:

in koliko stane tako veselje ?

.

... 120 :(  če si pa dost hiter pri plačilu pa mal manj .. :dry:

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, pik1 pravi:

.

... tole na sliki ... :eek:

... "bližnje" srečanje z mejno policijo ... :(

 

 

 

 

ps.

... inkasant me je poučil kaj pomeni 52.člen 3. odstavek ZPRCP ... :eek:

... po domače ... "pohvala za posameznika" po uspešnem prehitevanju kolone na meji ... :dry:

20170923_213932.jpg

a mu nisi mogel povedati, da očitno ne pozna zakonodaje?

Ti si šel mimo po 53 členu,  4 odstavek. :D

53. člen
(vožnja mimo)

(4)Če je v primeru iz prejšnjega odstavka na smernem vozišču dovolj prostora, lahko voznik enoslednega vozila s primerno hitrostjo in pazljivostjo vozi mimo ustavljenega vozila ali kolone vozil po desni strani, razen, kadar so se vozila v koloni ustavila pred križiščem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

a mu nisi mogel povedati, da očitno ne pozna zakonodaje?

Ti si šel mimo po 53 členu,  4 odstavek. :D

53. člen
(vožnja mimo)

(4)Če je v primeru iz prejšnjega odstavka na smernem vozišču dovolj prostora, lahko voznik enoslednega vozila s primerno hitrostjo in pazljivostjo vozi mimo ustavljenega vozila ali kolone vozil po desni strani, razen, kadar so se vozila v koloni ustavila pred križiščem.

.

... kolona ni stala ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... kolona ni stala ... :(

a nisi napisal na meji?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

a nisi napisal na meji?

 

.

... ja, kolona na meji ...ampak se je počasi pomikala naprej ... pač, kot ponavadi ... 

... in tudi jaz sem "padel" mimo ... kot ponavadi ... :D

... pa unmu ni bilo všeč ... :(

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... ja, kolona na meji ...ampak se je počasi pomikala naprej ... pač, kot ponavadi ... 

jp, to je vprašanje za policaje, kaj se premika ali ne, ker če si šel mimo ustavljenega avta...hm...četudi se je en premaknil naprej...sej pravim, členi zaradi členov, da lahko kasirajo. Ampak teoretično je kolona ustavljena, če se konstantno ne giblje..jebat ga..očitno so fiziko modri špricali :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jp, to je vprašanje za policaje, kaj se premika ali ne, ker če si šel mimo ustavljenega avta...hm...četudi se je en premaknil naprej...sej pravim, členi zaradi členov, da lahko kasirajo. Ampak teoretično je kolona ustavljena, če se konstantno ne giblje..jebat ga..očitno so fiziko modri špricali :P

 

.

... ni bila težava v učnem uspehu tistega malega plavega možiclja tam na meji ... :dry:

... ko je šel namreč noter v pisarno pisat mojo pohvalo sem zunaj malo podebatiral še z dvema njegovima kolegoma ... ki pa sta takoj sočustvovala z mano ... in mi dala vedet ... da je pač "mali" malo specifičen ... :(

... tko da sem ocenil ... da ima kompleks majhne rasti ... in pač rad jebe delikvente ki so od njega glavo ali dve višji ... :eek:

 

 

 

 

ps.

... sicer se mi pa zdi da tudi sam postopek ni bil prav korekten ... ker se je že kar takoj na začetku začel  nekaj zadirati name in z njegovim odnosom do mene takoj začel kazati na neke "svoje težave" :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, pik1 pravi:

.

... ni bila težava v učnem uspehu tistega malega plavega možiclja tam na meji ... :dry:

... ko je šel namreč noter v pisarno pisat mojo pohvalo sem zunaj malo podebatiral še z dvema njegovima kolegoma ... ki pa sta takoj sočustvovala z mano ... in mi dala vedet ... da je pač "mali" malo specifičen ... :(

... tko da sem ocenil ... da ima kompleks majhne rasti ... in pač rad jebe delikvente ki so od njega glavo ali dve višji ... :eek:

 

 

 

 

ps.

... sicer se mi pa zdi da tudi sam postopek ni bil prav korekten ... ker se je že kar takoj na začetku začel  nekaj zadirati name in z njegovim odnosom do mene takoj začel kazati na neke "svoje težave" :dry:

Po pički bi ga kresnu kretena mejhnga...sej pri nas so samo ljudje z IQ na ravni gozdnih sadežev lahko policaji....na žalost.

  • Haha 1
  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • ftp
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!