Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Stari...ob petih sem moral bit u lublan ! Pr tržnic !

Pa ka si ja nor !

Pa ustrelim se, da bi mogu žvet u velemestu! 

Gužva, gužva, gužva, gužva, gužva, gužva,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Buschi said:

Stari...ob petih sem moral bit u lublan ! Pr tržnic !

Pa ka si ja nor !

Pa ustrelim se, da bi mogu žvet u velemestu! 

Gužva, gužva, gužva, gužva, gužva, gužva,...

Bi se verjetno navadi. Tudi prvi Ljubljančani so se na podeželje.

Pri nas še danes velja rek, kaj narediš Ljubljančanu, ki mu postane slabo?.

Za 3 minute ga položiš zraven "auspuha".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim več takih, kateri nebi rinili v Metropolo. Pa vseh tistih 80-90.000 dnevnih “indijancev” k hodijo na delo v Ljubljano. Gneca in onesnazen zrak v veliki meri doprinesejo periferija populacija. 
debili, potem pa sedijo v prizganem avtomobilu na mestu (pa vse ostalo, kot LJ registrska)….aja, pa razni jugovici so tudi taki 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roger G. Jagger pravi:

Čim več takih, kateri nebi rinili v Metropolo. Pa vseh tistih 80-90.000 dnevnih “indijancev” k hodijo na delo v Ljubljano. Gneca in onesnazen zrak v veliki meri doprinesejo periferija populacija. 
debili, potem pa sedijo v prizganem avtomobilu na mestu (pa vse ostalo, kot LJ registrska)….aja, pa razni jugovici so tudi taki 

Sicer nisem več v Lj, samo kaj češ iščeš šiht da je mal več kot za minimalca je večinoma vse v mestih. Recimo mam šiht da je komot, pa blizu doma pa parking pred podjetjem, pa je plača cca. Vsaj 20% manj kot v smog mestu. 

Zakaj je tablic vse razn Lj, ker se fine mestne srajce bojijo dela.. 🤣, pa o cenah nepremičnin ne rabimo niti govorit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
2 hours ago, Roger G. Jagger said:

Čim več takih, kateri nebi rinili v Metropolo. Pa vseh tistih 80-90.000 dnevnih “indijancev” k hodijo na delo v Ljubljano. Gneca in onesnazen zrak v veliki meri doprinesejo periferija populacija. 
debili, potem pa sedijo v prizganem avtomobilu na mestu (pa vse ostalo, kot LJ registrska)….aja, pa razni jugovici so tudi taki 

80 do 90000 dnevnih migrantov je 1/3 populacije Ljubljane. Pa so gužve, slaba volja, zastoji ..Veliko, ampak ne za nas okoli Bleda. V sezoni se 8000 prebivalcem pridruži se 6000 gostov ( hoteli, kampi, apartmaji....) pa 8 do 10000 dnevnih. Populacija se več kot podvoji.

Da je infrastruktura dimenzionirana na 13000 duš....

 

Vse bolj se strinjam z upravljavcem Vintgarja, da omejuje in nadzira vstop. Tako bo kmalu v dolino Vrat, slej ali prej tudi Vršič.

Turizem je super, če imaš 3-4 apartmaje, velik parking, pa novejši priklop na kanalizacijo.🤕 Drugače pa ne preveč. 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal"nekateri" rinemo u lublano zato ker hočete žret, pa vam mormo futr prpelat za vaš dnevni obrok bureka :P

tak da fakoff lublana in dars in debili na 4 kolesih ki ne znajo vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je "Bedanc" izpadu iz masteršefa !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želel narediti en uvodni krog, pa mi je močen kašelj preprečil  užitek😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sej če kašljaš v zaprti čeladi, te okolica nea sliši...al...

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tole ful grozn: slovenci se imamo za izumitelje narodno zabavnega turbo folka. Popularn je ratal to pr nas z Skaterji 25 let nazaj, začetki pa segajo verjetno še desetletje prej. In potem to Jodlarji na veliko prevzamejo in oglašujejo, mi pa ukradeno muziko kopiramo nazaj !

Razumi to !!!!!!!!

 

https://youtu.be/Y0ORYHQ-VMA?si=LaCq2YdUngZVeVHC

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu Musarco malo pogledat, pa slabo kaže. 🏍️😱

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Buschi said:

A ni tole ful grozn: slovenci se imamo za izumitelje narodno zabavnega turbo folka. Popularn je ratal to pr nas z Skaterji 25 let nazaj, začetki pa segajo verjetno še desetletje prej. In potem to Jodlarji na veliko prevzamejo in oglašujejo, mi pa ukradeno muziko kopiramo nazaj !

Razumi to !!!!!!!!

 

https://youtu.be/Y0ORYHQ-VMA?si=LaCq2YdUngZVeVHC

 

 

Če se Jodlarji oglašujejo z glasbo, ki temelji na zaporedju G-dur, C-dur, A-mol, je to OK. Tako nizko Slovenska glasba ne bi smela pasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, pravkar prebral v novicah:

Kakšna tragedija na jezeru Vogršček , ribiču krokodil odgriznil nogo https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/30/1f631.png

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Buschi pravi:

Sej če kašljaš v zaprti čeladi, te okolica nea sliši...al...

imaš prav, ampak ta kašelj se vleče ze 1 teden in mislim, da pol ni užitek bit na motorju, ko imaš vizir od znotraj ves popacan😇😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAC in njihove omejitve, kot bi se otroc igral v kontrolni sobi.😡🤬

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Represivni organ je poslal slikco !

Oz dve...

 

20240405_140729.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar minila me je želja po nedeljskem izletu do Portoroža.Same sanacije AC in zopet guzva, kar se bo preneslo na staro cesto((grrrrrrrrrr)

PRAV BESEN SEM

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sem odklenil sedež, da sem priklopil aku na polnilec, zdaj pa ne najdem ključa. Obrnil celo bajto petkrat pa nič. Popi... bom, če se kmal ne pojavi.  ☹️😡🤬

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

Zjutraj sem odklenil sedež, da sem priklopil aku na polnilec, zdaj pa ne najdem ključa. Obrnil celo bajto petkrat pa nič. Popi... bom, če se kmal ne pojavi.  ☹️😡🤬

.

... tastar, zmer večkrat se ti bo tole dogajal :D ... tko da ne rabiš popizdit :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dedc....pošljem ga v trgovino po vino za špricer. Povem mu kaj naj prinese. 

On prinese traminec. WTF?😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Frenk 67 pravi:

Zjutraj sem odklenil sedež, da sem priklopil aku na polnilec, zdaj pa ne najdem ključa. Obrnil celo bajto petkrat pa nič. Popi... bom, če se kmal ne pojavi.  ☹️😡🤬

ponavad ga pozabiš točno tam kamor si ga ftaknil :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 4. 2024 ob 19:16, Frenk 67 pravi:

Zjutraj sem odklenil sedež, da sem priklopil aku na polnilec, zdaj pa ne najdem ključa. Obrnil celo bajto petkrat pa nič. Popi... bom, če se kmal ne pojavi.  ☹️😡🤬

In kje je bil, mogoče tam kjer je omenil Dami.................................................sprašujem, ker mi je situacija poznana :hmm::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MARE 65 pravi:

In kje je bil, mogoče tam kjer je omenil Dami.................................................sprašujem, ker mi je situacija poznana :hmm::lol1:

nekje je zapisal, sicer pa drži kar sem rekel. točno tam kamor ga je nazadnje odložil. Na streho avtomonbila :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!