Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

14 hours ago, bankir said:

a se bo vreme za praznike stabiliziralo? Dopoldan je napoved taka, popoldan pa čist drugačna. Do jutri imam možnost brezplačne odpovedi. ( po BIH)😰

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

še dobro da boš lahko jutri štartal ob "normalni" uri...jaz moram zgodaj in bo brrrrr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kaldu pravi:

Slabega vremena ni!  so samo različni pogledi na vreme😄

so rekli Italijani danes in ob 10 uri pri 2 C stali v koloni (cele trume motoristov ker ima Italija danes praznik) pri Postojni :D

 

pred 18 urami, bankir pravi:

a se bo vreme za praznike stabiliziralo? Dopoldan je napoved taka, popoldan pa čist drugačna. Do jutri imam možnost brezplačne odpovedi. ( po BIH)😰

ne glej napovedi, ampak pojdi. Izogibaj se krajem kjer je bolj temno na nebu in kjer so lise dežja. drgač pa: svaki dan biče sve bolje. V torek sredo bo že poletje :D

Jaz štartam v soboto.

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

nč hudega, do Livorna se boš že skobacal :D

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim Ti, da bi Te taka radarska slika padavin spremljala ves čas.

Zevs.JPG.e9c407c5fa57d2f92fbe157107eb907c.JPG

Radar.JPG.4fc160b745ad0ee27adb41ede35ad792.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!