Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

14 hours ago, bankir said:

a se bo vreme za praznike stabiliziralo? Dopoldan je napoved taka, popoldan pa čist drugačna. Do jutri imam možnost brezplačne odpovedi. ( po BIH)😰

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

še dobro da boš lahko jutri štartal ob "normalni" uri...jaz moram zgodaj in bo brrrrr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kaldu pravi:

Slabega vremena ni!  so samo različni pogledi na vreme😄

so rekli Italijani danes in ob 10 uri pri 2 C stali v koloni (cele trume motoristov ker ima Italija danes praznik) pri Postojni :D

 

pred 18 urami, bankir pravi:

a se bo vreme za praznike stabiliziralo? Dopoldan je napoved taka, popoldan pa čist drugačna. Do jutri imam možnost brezplačne odpovedi. ( po BIH)😰

ne glej napovedi, ampak pojdi. Izogibaj se krajem kjer je bolj temno na nebu in kjer so lise dežja. drgač pa: svaki dan biče sve bolje. V torek sredo bo že poletje :D

Jaz štartam v soboto.

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ej…v ponedeljek ponoci sem pogledal napoved za petek in videl soncek. Ga ni blo cel tedn prej, in zjutraj ga ni bilo vec. Nism bil cist preprican, a sem ga res videl ali sem ga samo sanjal…dezjak bo 100% v igri. 

nč hudega, do Livorna se boš že skobacal :D

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim Ti, da bi Te taka radarska slika padavin spremljala ves čas.

Zevs.JPG.e9c407c5fa57d2f92fbe157107eb907c.JPG

Radar.JPG.4fc160b745ad0ee27adb41ede35ad792.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem se najbolj bal: zaradi slabe  napovedi za Bosno( dež), sem moral odpovedati potovanje😥😰

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faking prehlad, k mi je vsekal še na glasilke in že drugi dan ne spravim nobenega glasu iz sebe..... Kako za vraga naj bom tiho?!?!?!

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Alla pravi:

Faking prehlad, k mi je vsekal še na glasilke in že drugi dan ne spravim nobenega glasu iz sebe..... Kako za vraga naj bom tiho?!?!?!

A to v cerkvi na koru poješ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ne, samo v službi imam telefone in sestanke, psa je tudi malo težko trenirat, če sem tiho, itd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 4. 2024 ob 12:59, bankir pravi:

kar sem se najbolj bal: zaradi slabe  napovedi za Bosno( dež), sem moral odpovedati potovanje😥😰

Jaz sem dvakrat klel: V sredo 24.4. sem imel namen iti v Szeged z motorjem, pa je tako deževalo, da sem šel z avtom. Potem pa 4 dni lepega vremena.

Prejšnji petek pa v Monakovo in je bil napovedal sneg na Obertauernu, deževalo pa je do Rosenheima. Sobota in nedelja pa spet lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijci po cesti, sploh babe z belmi členki na rokah, ko se tako krčevito oklepajo volana, da se niti umaknit ne morjo s prehitevalnega pasu. Pfuj

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemu mast in operacijam...:doze:

20240510_124154.jpg

  • Žalosten 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Bemu mast in operacijam...:doze:

20240510_124154.jpg

je kaj hujšega? Samo da je vse tako, kot mora biti. Hitro okrevaj

Lp Bankir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Frenk 67 pravi:

Piha in pol ni nobenih golih mladenk na plaži. ☹️

IMG_1580.jpeg

so so, sam jim je odpihnilo kopalke :P 

four_stunning_nude_girls_at_the_beach_from_behind_by_ravadineum_dfsopt7-fullview.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo danes, ampak že ene 10 dni - Evrohebenavizija.

Na YouTubu, karkoli hočem pogledat ....najprej 20 klipov iz Švedske...pa naša, pa Hrvaška kreatura....

😡😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Jaz tega sranja sploh ne gledam.

Samo hipotetično vprašanje: Če ne gledaš, kako veš, da je sranje :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Samo hipotetično vprašanje: Če ne gledaš, kako veš, da je sranje :) 

gleda sam z enim učem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Samo hipotetično vprašanje: Če ne gledaš, kako veš, da je sranje :) 

Strici so mi povedali.

Zadnjo sem gledala ene 5 let nazaj , pa me je minilo. Za bruhat..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba gledat, ker cvetke tako pri poročilah pokažejo. In , če samo eno, maš za eno leto pun kufr...

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 al 9 let ne gledam, od selitve v bajto brez tv, prej sem to pocel iz satire. Ampak, kaj pricakujete od eurosonga? Kontest pozornosti iskajocih cudakov. Slovenija je poslala gor narodnozabavni rok!!!, Duo Platin, ki sta se, ja ma iiiiiii, zarocila na eurosongu. Srbi so poslali nekega androgena k je zavijal to je balkan,  Nemo nit prblizno ni prvi spolno zmeden zmagovalec. Izrael je mel dano international, zidovsko verzijo salomeja, avstrici končito wurst, srbi možačo šerifovič…

 

ne vem, ni čist vse parodija ala finski lordi. ce na radiu zagode loreen, zamerlow, rybak, ne menjam kanala. maneskin so (meni) prou super…

 

men je najbol komicno, kako resno eni to jemlejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!