Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

o hvala bejba :)

sej ni tolk hudo, že kaj hujšga smo preživel .) mal pa more bit pestro, da ni dolgocajtno :lol:

ma savede a :naughty: midve sma ž prežvele ja... :whistle: le glej d še boš neki cajta, k veš d mava š enno nalogo :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma savede a :naughty: midve sma ž prežvele ja... :whistle: le glej d še boš neki cajta, k veš d mava š enno nalogo :whistle: :naughty: :whistle:

aha :grim

dolg delava to nalogo :evilgrin: bo treba jo končn nardit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedaki k se vozijo brez zmigoucou :headbang:

Kva mi je pol baba prjaula na križišču ko sem jo napizdu k je pred mano na moj pas zapeljala brez blinkerja:Bl pučas vozi :rolleyes: (Mi jo šlo kr na smeh,ker je bla kr dobra za svoja leta-cca45 :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha :grim

dolg delava to nalogo :evilgrin: bo treba jo končn nardit :whistle:

sam bi biu res že cejt a... hm... sam d bomo vsi prisotni, pol pa do daska :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikaj...

presekana guma včeraj :headbang:

ugotovil da če bi en dan počakal z nakupom jakne bi jo dobil 40% ceneje, seveda v TC-ju tega noben ni omenil da bo ta model znižan naslednji dan :headbang:

v vodo padlo jutrišnje delo zaradi dežja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K mi spet :devil: net ne dela in morm, če hočem kj gor viset k sosedom hodt v vas.....khm,no ja, sj ni tok slabo spet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi so na motorju, js pa šiht, pa doma u luft gledam... :cry: :cry: :cry: :cry: sam je blo pa lpo slišat dans tolk štimc na kupu.... tkole sm pa zgledla, kt te smejki tle gor.. :cry: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ko se tak briga za druge kaj kdo počne, pa kam gre......bla bla....ne morš verjet kolk majo eni cajta in potrpljenja s takimi zadevami... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon na vse zgodi . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!