Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Jutr morm ob 5h ustat, ker grem na Madžarsko :headbang: :headbang: ..Šiht seveda. Sama se nkol neb zmisnla take bedne ure :wacko: Pa še vem ne al pridem kasn ponoč al nasledn dan domov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutni pogled skozi okno...na ogromnem parkirišču so parkirani motorčki...sami lepi :D Moja lubica pa sameva v garaži :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašelj me je zgrabu že ob 4ih zjutrej, sm misla, d bom pluča vn plunla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama misel . . . . . da moram v . . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudobna štenga, k me je spotaknla :angry: ......dobr d znam past k kramp :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politika zdravstva v NAŠEM kraju!! :slap: :headbang: :headbang: :headbang:

že spet? ala bo treba u sosednn krej... kjer ni neč bolša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trening...oz. ne, trening je bil provzaprov fajn, sm kok ti lohk en trener, k ma slab dan pa ga daje tadruga puberteta pa ne vem kwa še, zagreni vse :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budlika . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že spet? ala bo treba u sosednn krej... kjer ni neč bolša :whistle:
To pa res dvomi, kr pr nas se očitn prov trudjo da bi lde umrl :headbang: Ne res..če bi pršu saaam s pol telesa ke bi ti rekl:"..mah mau boste mogl počakat veste, pa a mate zdravstveno s sabo, kr če nimate jo pejte iskat!!"

Mati me matra tle po Rakeku, namest da bi mi že pstila it na moootooorrrr :glare: Pa kaj ti starši res ne vidjo da je nedelja in lepo, spnčno vreme?! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnosniki k mečejo invalide iz grada...pa glih fajn se mi je pil :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res dvomi, kr pr nas se očitn prov trudjo da bi lde umrl :headbang: Ne res..če bi pršu saaam s pol telesa ke bi ti rekl:"..mah mau boste mogl počakat veste, pa a mate zdravstveno s sabo, kr če nimate jo pejte iskat!!"

Mati me matra tle po Rakeku, namest da bi mi že pstila it na moootooorrrr :glare: Pa kaj ti starši res ne vidjo da je nedelja in lepo, spnčno vreme?! :slap:

A ti šment... sj bo... lih cesta se bo mal poslušla... po pa gasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti šment... sj bo... lih cesta se bo mal poslušla... po pa gasa :P

Jaaaaaaaaaaa :yea1: Pa če greš kej na cesto spi kšn Redbull, kr če se srečamo ti svetujem, da se umakneš par metrov višje, kr me je čez celo cesto :blush:

Jaooo..šibam nazaj pomagat mami, kr če ne jo bojo še v operno hišo sprejel kr se tok dere naj že pridem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa mislite . . . . . . spet budilka!!! :headbang:

Varnosniki k mečejo invalide iz grada...pa glih fajn se mi je pil :headbang: :headbang: :headbang:

kwa pa invalid dela pizdarije . . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!