Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

ala... ku j taka megla... :unsure: ampak sončk se ž neki matra skos... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se spomnu, da je treba po dveh mesecih, spet na redni servis it :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je blo že včer, sm dons zjutri tud,k sm šla mim pa vidla, d še kr manka.....utežka na balanci mi je nek stran padla....cucuki itak :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dohtr k mi je povedu da mam "cimprski" cvek u nog in da sm dobr tja do novga leta...bemu svetca :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr . . . . . . dons je blo luštno . . . . . . mopi . . . družba . . . . :worship:

pol pa zvečer . . . . . . telefonski klic k me je ob živce spravu . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

matr . . . . nimam sreče . . . . a mi morjo sikat???? nej gredo v k***c . . . . :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dohtr k mi je povedu da mam "cimprski" cvek u nog in da sm dobr tja do novga leta...bemu svetca :headbang:

Ja piiiikkkkiiiii.... :friend1: Mah sej boo. Dohtarji tud ne vejo vsega.. če ne druzga, boš pa lih fajn prpravlen za sankaško sezono.. :naughty: sam ne po ridah prov!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel fraj v službi, ker sem imel razpravo na sodišču ob devetih, pridem lepo 10 minut prej in čakam 9,00 nič, 9,15 nič, 9,30 nič, popizdu in šel do informacij če lahko pokličejo sodnico to in to, nakar izvem da je že tri tedne na bolniški, pička glupa, nisem vreden obvestila da je preloženo.... itak je pozabla še svoji tajnici povedat in pol ko sem prosil da mi napiše potrilo za službo da sem pač bil tam sem čakal še naslednje pol ure :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe šli na napačno trolo, in odpeljal čist na drug konc kot bi mogl it :headbang: ......pa zamujal na pouk....smeh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo, da me ta semester na faxu hočejo ubit.... :unsure: že premišljujem, kako si bom učke spočila od teh bukev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ponavad . . . . . budilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist čemur tamal v sosednji sobi prav muzka....en in isti štanc že pol ure :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kd zmeri . . . budilka :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranje ustajanje k je zun še tema, sicer ponavad ni problem, sm dons pa....jooooooj kšna muka :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!