Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Tisto jajcanje dons po beli krajini pa kočevski, čist kr neki vožnja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka in misel da je danes ponedeljek!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sm že tko komej dam prpelala, kr sm ŠE ZMER čist gotova, pol sm mela pa še farmo mušic gor po šibci in nism nč več vn vidla :headbang:

vikikrema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh...ja :angry: :angry: :angry: en opravek k bolš ko ga ne bi bilo sploh pa ena oseba zraven ko je ne prenašam in ne prebavljam :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaa!!!!!!!!!! Mater, da ne greeeemm!! :headbang: Spet morm it na Madžarsko drug tedn :headbang: Paaaa ne bom šlaaaaaaa k neee greeeemm!!!!!! Maaa bom šla domu čebulo rezat pa v jok!!!!!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaa!!!!!!!!!! Mater, da ne greeeemm!! :headbang: Spet morm it na Madžarsko drug tedn :headbang: Paaaa ne bom šlaaaaaaa k neee greeeemm!!!!!! Maaa bom šla domu čebulo rezat pa v jok!!!!!!!! :cry:

jst sm pa misla d so te mailne... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a :grrr TISTE maline bi me kvečmu v dobro volo spravle :P Hmm..mogoče jih majo pa kje na madžarskem k je bl toplo :hmm: Maaaa neee..ne ggreeeemm jaooo!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni malin, žalstna... po pa š madžarska, čist žalostna...

ti povem, na ride na kok s djala, pet kil bo dast? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaa!!!!!!!!!! Mater, da ne greeeemm!! :headbang: Spet morm it na Madžarsko drug tedn :headbang: Paaaa ne bom šlaaaaaaa k neee greeeemm!!!!!! Maaa bom šla domu čebulo rezat pa v jok!!!!!!!! :cry:

Uf, ka mi je Ilonka delala nad predorom, ki gre na Verižni most....Bi šel na Madžarsko, oja bi še šel.... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni malin, žalstna... po pa š madžarska, čist žalostna...

ti povem, na ride na kok s djala, pet kil bo dast? :naughty:

AAAAaaaaa :grim :grim :grim Nč več ne bom naša šnoblala :grrr Šnikap!! jeii šnikap!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ka mi je Ilonka delala nad predorom, ki gre na Verižni most....Bi šel na Madžarsko, oja bi še šel.... :naughty: :whistle:

Men edino kar bojo delal je da mi bojo gvoril vse kar že vem al pa tist kar mi ne rabi.. tko da ti z veseljem odstopm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto jajcanje dons po beli krajini pa kočevski, čist kr neki vožnja :BUA:

Pa kva sploh rineš na cesto, sej bi lahk že vnaprej vedla, da bo zmer kaj kar te bo u slabo volo zmetalo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!