Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Grlo me boli spet za znort :headbang:

jutro :004 ... a si pozabila 32 kapljic pa med zjutraj? nč hudga, en čaj pa bo hitro minilo :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro :004 ... a si pozabila 32 kapljic pa med zjutraj? nč hudga, en čaj pa bo hitro minilo :friend1:

Ne nism pozabila, ne pol litra čaja, ne unga zvarka, ne Neo-angina, niti Aspirina C....požrla vse kar je kje blo....nuca pa nč :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism pozabila, ne pol litra čaja, ne unga zvarka, ne Neo-angina, niti Aspirina C....požrla vse kar je kje blo....nuca pa nč :headbang:

ja pol dej pa vsacga virusa ki ti bo kaj hotel najprej na age uke pol pa ushiro geri, sej znaš... pa bojo zbežal stran... mej lep dan :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism pozabila, ne pol litra čaja, ne unga zvarka, ne Neo-angina, niti Aspirina C....požrla vse kar je kje blo....nuca pa nč :headbang:

angal.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre človk s šihta zato da bi dobr del naredu, ga pa ne sprejmejo kr je u kombinezonu in je to preveč nevarn...ajoj mamca :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavka , ki je ušla iz jerry springer showa.......... :headbang: :headbang: :headbang:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre človk s šihta zato da bi dobr del naredu, ga pa ne sprejmejo kr je u kombinezonu in je to preveč nevarn...ajoj mamca :closedeyes:

sam ris... sm človk se jim more smejta... kt de bi blo to prvič... jao talenti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre človk na sprehod pa ma celo krvavo nogo in še štumfek bom mogla drgnt :headbang:

Kterga si pa tok pretepla :krneki: :whistle:

Mene pa čokoladna krema za piškote neki zeza :angry: , si je pa zbrala timing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budilka in malce kaseneje pogled na uro (fajn bi blo, če bi bla takrat že v službi) ter misel, da bom danes do 20.15 na predavanjih :headbang:

Popravljeno . Popravil hrčo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kterga si pa tok pretepla :krneki: :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: faak sej se res zanimivo sliši :lol: ne ne..neki me je čist superg ožulu. ne vme kaj mu zdej ni jasn, k me nkol ni. Očitno sm se prevč navadla na moje škripalce :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!