Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Moja mati je včeraj dobila zamisel da si bo kupila drugi avto,brez da bi koga vzela seboj da svetuje in pogleda če je vse okej.Danes zjutraj sem si ga lahko prvič ogledal in glej,avto je bil pokjen!kaj zdaj? hja do tipa,denar nazaj ampak če ga nebo hotel vzet nazaj kaj pol?te pa letanje!ampak dons je nedelja pa še mrzlo je ko kurba.niti sanja se vam ne kako je v takem mrazu teško priti na delovno temperaturo,mraz me je spravil v slabo voljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm kakih čudnih barv je moja taca :eek: .....naravni barvni tatuji, zdj bom mogla pa spet v tadolgi trenirki bit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mogla nakazat 85,68€ za nek račun k je prišel tako da sploh ni bila položnica pač pa sam a4 papir pa podatki kam nej nakažem dnar na sklic

in tak račun da morš pol še položnco kupt in kar je najhuj še na pošti gužvo delat

pa sm da bo vse hitrej nakajzala okroglih 85€

tudi lani sem zakrožila tistih nekaj centov pa ni blo frke

letos pa mi težijo, da nej nakežem še tistih 0,68€ pa sej ne moreš verjet-mafija

in zdej pač k sm trmasta ne bi rada to nakazala sam je klinac k mi lohk pol zadevo najbrž izklopjo(zakup strežnika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nč . . . . hvala bogu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K napišejo mešanica oreškov, brusnic in rozin, pol je pa 3/4 vrečke rozin :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D me ob pol treh k je najbl gužva v centru pošlejo na drugo stran mesta na PP po dva boga papirja....halo k še nben ni slišu za fax :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmrznjene šipem na avtu zjutrej :glare: ...moooooooo... :headbang: :headbang: :headbang: ne da se men zjutrej še 5min prej ustajat za to bedno opravilo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi najdla en parkplac še zjutri, pa sm zmer med prvimi, kt d ne morjo strehe enkrat med vikendom pokrivat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!