Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

jebem polcaje :headbang: ob pol 7h zjutri me PEŠ ustavjooo.. :headbang: samo da neki drkajo pa so veseli ku radijo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons dost tega . . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebem polcaje :headbang: ob pol 7h zjutri me PEŠ ustavjooo.. :headbang: samo da neki drkajo pa so veseli ku radijo :angry:

če bi biu jst pandur bi te skoz ustavlu . . . . :whistle: :naughty: :evilgrin: :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi biu jst pandur bi te skoz ustavlu . . . . :whistle: :naughty: :evilgrin: :P :blush:

:lol: ne žel si... :evilgrin: k so mi dans pošten dvignli pritisk... :headbang: pa k bi bli samo oni to... je še ena tečka... k ga neki pegla.. nč jasnooo.. . :closedeyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . :headbang: pa tok toplo in luštno je blo spat . . . . . :whistle: :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

Dovolj, da odpreš tale forum in takoj nabašeš na komentarje nekoga, ki naj bi bil tu zato, da ravno teh ne bi bilo ...?!?!

Kakšna neomejena samovšečnost!

Kot da so se vsi na svetu butasti že rodili in ostali takšni for ever ... :slap: !

Očitno je na tem forumu vedno težje dobiti kakšno informacijo na čisto preprost, človeški način. Sploh, če kakšen novinec malce zabluzi ... morski psi se aktivirajo v sekundi.

Mater, še nikoli nisem bila v družbi tolikih možganskih trustov! Uwwaaaaauuu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ne žel si... :evilgrin: k so mi dans pošten dvignli pritisk... :headbang: pa k bi bli samo oni to... je še ena tečka... k ga neki pegla.. nč jasnooo.. . :closedeyes: :unsure:

hehehehe . . . .sej bi te na lep način zezu . . . tko da nbi niti porajtala . . . :naughty:

če ti pr tvoji tečki ni kej jasn . . . ti nemormo prou nč pomagat! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons še nč . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!