Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

dežek... dost ga mam pučas... ma ne no, ubistvi ž čist na hit... basta, dostr... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pridem ... boš lahko še enkrat v to temo napisala, da si še bolj slabe volje :lol1:

K te ni blo :unsure: da bi mi posodo pomiu pa cujne dau prat, pa posesaucu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K te ni blo :unsure: da bi mi posodo pomiu pa cujne dau prat, pa posesaucu :evilgrin:

a zdj veš, zakaj me ni blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kako slabo voljo, v bes :headbang: ....glupo zdraviliško zdravljenje, človk prekliče sto ljudi pa ga na teh institucijah sm od enga do druzga vežejo pa ben nč :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misel na to da pišemo kontrolko v torek in da nimam pojma o pojmu in se bom mogel med vikendom učit in zuni gledat sonce, ki sem ga nestrpno čakal že cele 2 tedna :closedeyes: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misel na to da pišemo kontrolko v torek in da nimam pojma o pojmu in se bom mogel med vikendom učit in zuni gledat sonce, ki sem ga nestrpno čakal že cele 2 tedna :closedeyes: :cry:

mama ma zmeri prav... :whistle: :worship: :)

slaba volja....??Nikakor ne....mam usta do uh... :D :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne u slabo voljo pač pa kr pošten me je ustrašu en sms... :unsure:

ampak zj j oki, baje , hope so :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep vreme :headbang:

Pa še res je. Vsi mi poročajo, da mi je lahk žal, k nisem šel na furo (baje so celo kolesarji opozarjali na preteče polcaje :OK: ). Drgač sem pa n'mal okol po ulici vseen mogu zarult, da me sosedje ne pozabjo, pa tudi sam sem se nevede n'mal spozabu in spet čutim kak me grl peče :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!