Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Pri meni je blo pa sam bum, pol sm pa en čas gledu pa poslušu. bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, pa še enkrat bum :cry: Samo ni tako hudo. Drugače pa danes... na lubica :headbang: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dež :headbang: finance :headbang: šiht :headbang: zob :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dež :headbang: finance :headbang: šiht :headbang: zob :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :cry:

Na motor se vsedzafrkavat pa boš na te stvari pozabu ...(vsaj za neki časa)....bolš k' pa,da te še začne glava :whistle:

Za dežjem vedno posije sonce. B)

Finance se tud bojo uredile :naughty:

Šiht saj ne delaš 24 ur....potrp :worship:

Zob,en štamprlček na zob,da ga omamiš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiht saj ne delaš 24 ur....potrp :worship:

ja sej to k nikjer ne delam!!! in me posledično tut finance jebajo... edn mi oblubla da bom kombija vozu... še nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a danes?? :huh: :huh: :huh: ......ja ko bi blo sam en dan.....a kaj?? :unsure: kje bi začela...vse po vrst....selitev....domači...pa miljon drugih stvari :( :( še dobr da grem mal od doma(če se bom lahk kj sprostila) :unsure: upam da bo pogovor ob gibanici pomagal , če ne se mi lahk sam še strga :( :unsure: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se s tem nebi glih hvalu... :krneki:

Kdo se pa hval s tem oz. kaj se je tuki sploh za hvalt??? Mislm a si ti normal- dej mal pomisl predn take bedarije pišeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razčaru eno zlo v redu osebo...

Verjamem , tako kot pišeš, bog vedi kaj je razumela.Nč bat, drugič boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm mela šiht popoldne in sm mislna da bom lahko drnjohala do 12 ali 13, pa sm že ob 8 kolovratla naokol ker je pr sosedovih na vse knofe (beri na ves gobec) en kurac s kopačem s pikhamerjem nabijou.... sm mislna da sm že na fronti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!