Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

D se bo treba it v sredo namakat za 14 dni :angry: ....pa se mi tko neki ne lup :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D se bo treba it v sredo namakat za 14 dni :angry: ....pa se mi tko neki ne lup :whistle:

sj bo...sam da ne boš škrge dobla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bo...sam da ne boš škrge dobla :P

Kje s pa že želvo s škrgam vidu :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje s pa že želvo s škrgam vidu :whistle: .

ne vem točn...ampak mislm da je enkrat me po celem piranskem zalivu lovila...še dobr da so pršl hrvaški polcaji da je pol raj njih :lol1:

Ko ti na najbl vroč dan ukradejo pecikl, puj j******i ! :krneki:

nikar se ne jezi...ti bo še bl vroče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor nč. razn enga posta, k sm ga ta moment srečal, . . . . napisal pa ga je moj ex sosed. . . . pizdamulibera. . . . :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB ne dela pa razpizdena nad zobarjem,še kar je lušn sam glup pa len mater mu hrvašku sam pogledov mal pa naroču čez pol leta pa k bi blo kr neki zapoštimat,lenuh len privat dela k je treba pa redn šiht se mu pa nelub pa šiba folk sam not pa vn pa nč ne dela zmeri prazno u čakalnc....sm čist razpizdena nad tem bednim zdravstvom,...če greš pa privat pa plačaš k majmun za eno plambco 5minut dela pa adijo 40€ :rolleyes: no in kaj če človk narest :headbang: sej ni čudnu da se američanom trga k majo res še bl u kurcu socjalo....že kle pr nas bi človk kr mal postrelov to bando sakramensko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikar se ne jezi...ti bo še bl vroče :P

Po pivu za ohladitev sem šel malo se okoli razgledat, prec bols vole ratu, polno robe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB ne dela pa razpizdena nad zobarjem,še kar je lušn sam glup pa len mater mu hrvašku sam pogledov mal pa naroču čez pol leta pa k bi blo kr neki zapoštimat,lenuh len privat dela k je treba pa redn šiht se mu pa nelub pa šiba folk sam not pa vn pa nč ne dela zmeri prazno u čakalnc....sm čist razpizdena nad tem bednim zdravstvom,...če greš pa privat pa plačaš k majmun za eno plambco 5minut dela pa adijo 40€ :rolleyes: no in kaj če človk narest :headbang: sej ni čudnu da se američanom trga k majo res še bl u kurcu socjalo....že kle pr nas bi človk kr mal postrelov to bando sakramensko

Ne sm zobarji, vsi tabeli so isti :headbang::headbang: , se res čudm d ni še ben s kako bazuko not prletu..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sm zobarji, vsi tabeli so isti :headbang::headbang: , se res čudm d ni še ben s kako bazuko not prletu..... :krneki:

Mene pa ne v to vrečo tlačt, pa čeprav mam belo halo :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ne v to vrečo tlačt, pa čeprav mam belo halo :angry: .

Mami rec nj jo da k rdečim štumfom prat, d se bo mal obarvala d se boš loču od črede k je na listi za odstrel,d te kak metek ne zadane :rolleyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mami rec nj jo da k rdečim štumfom prat, d se bo mal obarvala d se boš loču od črede k je na listi za odstrel,d te kak metek ne zadane :rolleyes: :lol1:

Mislim, da mi tud vijolčasta hala ne bi nč pomagala, pa tud obleku je ne bi, bi rajš šel na odstrel, sicer je pa res, da je treba znat tudi streljat z čim drugim kot pa sam z .. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So si neki prizadeval ja :glare: .....ampak ni jim uspelo, ker to je Sharpninja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fax... in glupi predmeti na njem :headbang:

Motor je cca 75km stran od mene....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!