Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

sm zvedla d jutr delam... no tok o tem d sm frej za ta tedn... juf dobr d saj sm zutrej, d bo lh kej motorčkanja popoudne vsejen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to človk ne more vrjet....kake imbecilne budale delajo v naših zavodih :headbang::headbang: .....a je res tk hudičev težko odpret zakon pa prebrat kwa piše not, ne d jim morm jz razlagat kwa je njihovo delo :slap: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prazen akumulator....avto pa včeraj od štromarja :headbang:

Eh kaj češ... sej je sam pleh. Sej je mene tut neki zezu dons :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocena pri plači,...zgleda da res če nis ritoliznik se sam pod nosom ubrišeš

nobene pravice.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že misla nau nč, pa je....butast komp, tk je to če poslušaš nesposobne pa kupš rablenga :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem, da gredo s 1. majem (dan delovnih ljudi) zopet trošarine gor. :headbang: bemti tako državo

Namesto, da bi nafto malce pocenili, ( predlagal Ivo Boscarol), pa bi samo na Vrtojbi vsak dan natankali 500 tovornjakov

in bi se resnično v državno blagajno mesečno nateklo ogromno €, sedaj pa vsi kamijonđije raje tankajo v Italiji, če je tam ceneje.

Pa saj to nemore biti res :headbang::headbang::headbang: PA JEEEEE......

Takih proračunskih lukenj je še ogromno; npr. igralnice (kadilski zakon :headbang: ),............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročila a la last minute....tega pa res ne maram k mi cel urnik podre :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši podaljšan vikend v tem letu, do sedaj, men pa kljuse odpove.... :headbang:. Pa to ni možno. @bladzo bi mi spet reku "Honda" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši podaljšan vikend v tem letu, do sedaj, men pa kljuse odpove.... :headbang: . Pa to ni možno. @bladzo bi mi spet reku "Honda" :D

Sj če bi rad kj na žegn pelu mam jz enga :whistle: , pa ubijemo dve muhi na en mah, ti se boš pelu (sicer ne z motorjem :rolleyes: ....Honda pa to :worship: ), moj bo pa požegnan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj če bi rad kj na žegn pelu mam jz enga :whistle: , pa ubijemo dve muhi na en mah, ti se boš pelu (sicer ne z motorjem :rolleyes: ....Honda pa to :worship: ), moj bo pa požegnan :naughty:

Ma ne gre se za žegn, tist bom že brez motorja pršu :) , samo plane mi je pa čist podrlo. :angry:. Fora glede honde je iz maks-jeve delavnice, ko mu varadero ni vžgal s prve, pol pa še men ne :lol1:. Spet akumulator fuč, pa smo ga malo na kamjončku danes okrog vozil :angry:

P.S.: Suzuki me ne mot nč, bo treba Hondo zamenat za Suzuki-ja, pol bo pa bolš :D

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gre se za žegn, tist bom že brez motorja pršu :) , samo plane mi je pa čist podrlo. :angry: . Fora glede honde je iz maks-jeve delavnice, ko mu varadero ni vžgal s prve, pol pa še men ne :lol1: . Spet akumulator fuč, pa smo ga malo na kamjončku danes okrog vozil :angry:

P.S.: Suzuki me ne mot nč, bo treba Hondo zamenat za Suzuki-ja, pol bo pa bolš :D

Ja sj če maš kluče požegnane je tud dost, sm glej d boš tud rezervnga vzel :rolleyes: .....bo mogoče pol bl motor vžigal haha :whistle: ......a d te cucuki ne mot, a bi menu.....lohk tkoj zdle prec, tko k prtičke haha :lol1: , k jz bi pa dala cucukija za perutničke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva bedaka na kočevki po nasprotnem pasu proti meni. Prvi na BMW-ju je še kr solidn odpeljal (se zgodi), drugem pa zdej povem, če se mi javi, da mu lastnoročno odprem glavo in geštel motorja na pol prežagam z freksrco :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako nekateri vzgajajo otroke... :headbang: ..star sm 14 pa vem da to ni prav...jaooo..sj mi nebi blo tk hudo če nebi bil to moj stric :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj si mora mačka lih mojo omaro za gnezdišče zbrat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!