Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

K so naši zjutri centralno sklučl k so šli od doma, kwa jz nj pa zmrznem al kako :angry:

:lol1: Najbrž so ti hoteli povedat, da kej po hiši naredi, da te ne bo zeblo... :lol1: Drugače pa je ob pečici najbrž toplo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa že ves teden v slabo voljo spravljajo vremenske napovedi za naslednji teden :headbang: Glih tisti teden, ko si vzamem fraj, da bi kam odpotoval ga more sračkat? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zej sem pa še vreme za 27ga gledala :headbang:

Zrihtam si frej, da bom lahk šla končno na en blagoslov z mojmu motorjm, pa se fajn mela pa tko naprej, zej pa piše da bo dež :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Najbrž so ti hoteli povedat, da kej po hiši naredi, da te ne bo zeblo... :lol1: Drugače pa je ob pečici najbrž toplo... :naughty:

Tud če so jih nism razumela kaj so hotl povedat :whistle: ....ja, dobr d jo mam, za kazn bodo mogl piškote jest :evilgrin:

neusklajenost med dohtrji in komisijo...o slednji pa-bolš da ne govorim

Pomaga, če jih ornk nažviniš.....oboje :whistle: , d nis sm ti slabe volje, je treba delit :rolleyes:

kaj je lepšga kt čist mokr in blatn pes, ki zdrvi po štengah skoz do prvega štuka :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je lepšga kt čist mokr in blatn pes, ki zdrvi po štengah skoz do prvega štuka :slap:

upam, da ne to, da sharpninja zravn fuxne po štengah kolkr je douga pa široka? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D morm pr 20+ zuni, pečt krofe.....sj ne d ne packam rada po kuhni, sm cvret krofe sred pomladi je pa mal huda :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D me zbudi telefon in mi tip mori, če bi spešl izdajo biblije kupla :headbang: .....pa stojalo dobiš zravn wauuuu :slap: .......dobr d je blo prek telefona :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je avtomatik crknil,pa nimam nadomestnega dela!pa še do ušes sem zašmiran kr šraufam raketo!

porkamadona!!!a lahko to rečem tukaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahk kdo razloži kva pomen da bo vreme "zmerno do pretežno oblačno"

wtf?

Kolk bo to oblačno čist al mal al kva?

Bo mal oblakol in neki sonca al bo čist oblačno in da bo dež tko k dans???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahk kdo razloži kva pomen da bo vreme "zmerno do pretežno oblačno"

wtf?

Kolk bo to oblačno čist al mal al kva?

Bo mal oblakol in neki sonca al bo čist oblačno in da bo dež tko k dans???

Dž bo, morbit mal mn k dns, sm bo :grim , k zmer morš bit prpravlen na najslabš varianto in nis pol nkol razočaran....NNNSP....nič nas ne sme presenetiti pa te fore :rolleyes:

Ob živce me je spravla moja taleva noga.....k je lih tiste pol milimetra več kt tadesna d mi niso bli uni kjut čevlčki prov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laboratorijske vaje moram do jutr narest :SS

Kakšne zvarke ti to delaš...? :whistle: :krneki: :naughty: :)

0208007.17.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!