Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

moj sodelavec - cimr. ker mi je reku: tamala. Nej si ego napihuje kako drugace. kok ga bom jutr klicala: tamau. Uh se je zafrknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nogo sem šutnu u pločnik ... HOČM OGRAJE ZA PEŠCE, DA NAUJO ŠUTAL U PLOČNIKE :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa mislite??? ja budilka . . . . . :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa mislite??? ja budilka . . . . . :headbang::headbang::headbang:

mene tud :krneki: pa še tak lep sončk je jz pa brez motorja... ehh, prov moraaa se je vozit z avto v službo na tako lepo jutro :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet isto - Zaenkrat še nič in upam da do 18:00 tako ostane.

A pol po 18.00 te pa lahko jezijo :P

usran motor, no ja je blo mal deža v soboto :whistle:

Tut mene čaka pucanje motorja... najslabš je kombinezon pucat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danc? nč :grrr

včer? k lahk u sekund rata največ beda za čist BZ. Mau nerazumevanja z ene strani, pa še mau z druge pa dodamo še skupno trmo in smo.....tam kjer nimamo kej delat :glare: oz edinu kar mamo delat so napake :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa dons in že tud par prejšnjih dni spravljata v slabo voljo koleno in sonce.koleno zato ker ne uboga(je rekla dohtarca de še vsaj 3 tedne) sonce pa zato ,ker tko lepo sije pa zarad kolena ne morm na motor.za znoret , vam pravm. tko de ne se sekirat dokler ste zdravi in na motorju, pa še kak kilometer in rajdo naredte za nas,ki tega ne mormo, boste vidl kako srečni in lepi boste zvečer legl u posteljo. prijazen asfalt vam želi kriplček izza kompa! lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend gor, frend dol...enih stvari se pač preprostu ne počne če maš kej logike pa spoštvajna :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!