Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

En mau me je eno malo srečanje z enm butlom k se s svojo pokvekano šterkolesno hondo ni biu zmožn ustavt u križišču k je tok prnoru dol, da je biu z več ku pou avta čez črto ki označuje STOP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej gre u 3PM glih k se zmenm za furco pa kofetkanje pa vreme zjebe zadevšno,...pada k pr norcih pa grmi in bliska :headbang: ba še komp morm hit sklopt da kej ne skur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej gre u 3PM glih k se zmenm za furco pa kofetkanje pa vreme zjebe zadevšno,...pada k pr norcih pa grmi in bliska :headbang: ba še komp morm hit sklopt da kej ne skur

Kje pa žviš, da mate tak? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obisk... :unsure: misli... :unsure: odhod... :unsure:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mi blo namenen d je tko bi blo bl na easy...zjutrej se neb prerivala mim enga napačn zaparkiranga yarisa, tam ne bi biu prvi tist komad, doma bi blo laži bit, ne bi me stisnl na pogled hidringa parkirišča v godoviču, nit desnga počivališča nekje med kozino in senožečami...in drgačn tingalingalin bi biu ob zvoku Wormsov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama misu, da morm k zdravniku . . . . . .tisto čakanje me ubija . . . . :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastari mečejo kolega iz bajte :eek:

kr neki ej! ne rečem k bi meu vsaj čez 20 let...pa d bi res zločine zgajnu :headbang: ma svašta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sn slabe vole :angry:, pa nekateri tud tega ne morjo skušt, de mam tud jest lahk slap dan

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!