Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

najprej mi je avtomatska salamoreznica popestrila jutro... že samo dejstvo, da je sreda je podn, ker se akcija menja in je do osmih treba met vse pošlihtan in cene zamenjane in pult napolnjen in ni da ni

no in pol okol enajstih se je prikazal un hudič babji od zdravstvene inšpektorce... moj pritisk v višave, zrihtat vse tko k je treba pa da ne bo vidla da kaj muštram... ampak baje da je blo vse ok več ali manj.. brisi pa drug teden pridejo... to bo spet zgodba zase...

in pol še drug podvig... kličem potencialno najemodajalko, da bove s kolegico vzele stanovanje, ki je baj d vej zrihtano u nulo s prvim sept nama je kul ... in kaj mi prijavi... da bo še naprej oddajala, ker ima oglas še vedno na netu! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :wacko: :slap::slap::slap: šus u glavo direkt!

upam, da je to za danes use, kakšnega pretresa/potresa ne vem če bom prenesla, me bo direkt sam kap :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sploh ne splača govort...bit če bolje jednog dana...

o bit če, bit če

kad nas več bit neče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se mi spt ne bo spelal dans, tko kt bi js rada.... :trance_33_sleep: k me že douk ni blo tam... pa bi rada bla spt po dougm času... k je luštn... :blush:šment... :doze:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da ene punce nimajo tri čiste v glavi... hladilnik se ne puca tko da samo izklopi pa pusti čez noč pa še vse notr, bi vsaj dala vn tist kar je blo notr... halo!!!!!!! pol pa vse okol voda... pr dvajset x letih ne ve hladilnika pucat pa tud... no ja... sej kuha tud bl tko...

ma briga me, selim se, upam da že s prvim, ker če ne, vam bom iz polja pisala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da ene punce nimajo tri čiste v glavi... hladilnik se ne puca tko da samo izklopi pa pusti čez noč pa še vse notr, bi vsaj dala vn tist kar je blo notr... halo!!!!!!! pol pa vse okol voda... pr dvajset x letih ne ve hladilnika pucat pa tud... no ja... sej kuha tud bl tko...

ma briga me, selim se, upam da že s prvim, ker če ne, vam bom iz polja pisala :unsure:

Žalostno, take je žal treba vse naučit, pa še potem jim je treba pod prste gledat. Kar se tiče polja, pa tako. Ko mene prime, da bi ... kar koli že, si zapojem nedaj se, pjevaj pjesme ljubavne...od valjkov, sam kaj, ko pa si samo še to prepevam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D morm čist zmer na nek makadam naletet, seveda polit z vodo d mam vs ušprican motor grrrrr :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D morm čist zmer na nek makadam naletet, seveda polit z vodo d mam vs ušprican motor grrrrr :glare:

:hmm: a na kuhaš marmelade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a na kuhaš marmelade :whistle:

ja k sm parkirala sm jo začela (eni smo zgodni pa nam do 12ih rata že 300km naklepat :whistle: ), zdle po 3 urah bo pa počas za v glažke :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k sm parkirala sm jo začela (eni smo zgodni pa nam do 12ih rata že 300km naklepat :whistle: ), zdle po 3 urah bo pa počas za v glažke :rolleyes:

300 km do poldne :worship:, pa na bolnišk :OK:

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je spet pondelk, js pa nenaspana in sitna in tečna in še na shit je treba :closedeyes: :unsure: :glare::wacko::doze::slap::yawn:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!