Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Napajalnik od prenosnika odpovedal poslušnost. Sedaj čakam, da še baterija pogrne na celi fronti headbang.gif .

trance_12_console.gif

mene je pa razkurlo,da sem včasih čist nemočna in ne morem nič naredit..sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napajalnik od prenosnika odpovedal poslušnost. Sedaj čakam, da še baterija pogrne na celi fronti headbang.gif .

ENA A.com, na starem napajalniku poglej in izberi napajalnik z pravimi vrednostmi

http://www.enaa.com/findAdvanced.asp?iskanjeOddelekID=1&find_spec=napajalnik+za+prenosnik&iskanjeChk=1&search_btn.x=35&search_btn.y=7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_12_console.gif

mene je pa razkurlo,da sem včasih čist nemočna in ne morem nič naredit..sleep.gif

ridergirl, jaz se v takih porimerih vsedem ali prespim, počakam kakšno uro ali tudi dan, potem lahko veliko trezneje razmislim i n po večini krat pridem do veliko bolj trezne odločitve ali zaključka, seveda poizkušam razmišljati v vse smeri, katere pa potem centriram v glavni problem, če ne gre drugače, si pišem. kje sčim kaj pridobim in izgubim, na koncu pa stvar analiziram, saj se ti tako zožajo vse smeri razmišljanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro pa se je komu zaupat, predvsem osebi vredni zaupanja, ker ni zastonj reklo " več glav več ve", saj vsak gleda na problem z drugačnega zornega kota, velja pa tudi izrek " koljko ljudi, tolko čudi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D morm jutr v Lj na kontrolo......mislm brez veze, spet bom cel dopoldne zabila v tistmu hodniku brez lufta :glare:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo volo ne, ampak tak čudn feling v želodcu k sm šla po ne vem kolkih letih v O.Š. pobrat dva moja mulca za na trening... fak k sm stala tam pred garderobo d sta se oblekla, med vsemi tistmi starši, sm si rekla.. "a-a, to mi pa res še ne rabi" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto to.....................debela , lena , nemarna, ritolizniška "svija" ki dela tam kjer jaz (to ne more biti sodelavka)!!!evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf kr šok k sm pršla na šiht, d mam izpit drug tedn... hehe š dobr d niti nism neč š pogledala, pa š nč kej dost me nau duma v naslednih dneh hehe... ja no, j za fore ta moja šefica :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr dejanja kažejo čist drugu od besed :unsure: pa kr tud čeb bla želja neb jst zvedla jasnga namiga in človk se pač uda...ne zmore več rint nekam kamr se mu zdi d ni smisla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!