Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Huuuuud glavobol že celo popoldne

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker še zdaj neznam peljati desnih ovinkov :headbang: :naughty:

janih

Ne vidim problema prevozi jih v nasprotno stran. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker še zdaj neznam peljati desnih ovinkov :headbang: :naughty:

janih

Jest tud ne. Sem bolj leva :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je kr neki... :( še zmer se čudn počutm.....mal me jezi ta moja navinost...da se pustim sprovucirat....da sm neki zamorjena zadnje čase(kam je šla stara ancy) :? žalostna sem, ker bi rabla nekoga ob sebi ta trenutek, ki bi me objel, mi dal občutek varnosti :( da ne bi bla osamljena....

pol pa še ta matura....jao kok me to skrbi(držte pesti v pondelk).....pa sam da bi nardila eh..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan :hmm:

Pa stisnem pesti za metulčici pa si še prste skor spahnem.

najbl da grem kar u mižune :zzz:

Popravljeno . Popravil cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nč... ampak me bodo vsak cajt.. zihr me bodo :closedeyes:

Alo Maus, kako kaj volja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan :hmm:

Pa stisnem pesti za metulčici pa si še prste skor spahnem.

ja no to morš pa le pazt...previdno...drgač pa hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, mogoče sem pa fukjen! Pizda ej, bolj ko komu pomagaš, slabše je. Hvaležnost na nuli, ampak dobro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, mogoče sem pa fukjen! Pizda ej, bolj ko komu pomagaš, slabše je. Hvaležnost na nuli, ampak dobro.....

Eh nauk o kravjem kakcu in vrabčku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že par dni slabe volje, tko da me že slaba volja sprvi v naslednjo slabo voljo... oz. sploh nevem več kaj je biu povod v to... kr neki... no ja res pa je, da me zob boli, pa hrbet sm nategnu (spet :angry: ) pa uho me jebe, pa še pa kastroli mi tolče, pa vs nestrpen čakam odgovor iz razgovora. pa finančna čustva so na psu unmu ta pritlikavmu, pa ljubice niiiiiiii, pa petek 13-ega smo, pa delat morm it zle, pa plohe smo slabo prodali, pa motor je vs svinsk, pa avto tut, u pizda na gru bi skor pozabu ja tut ta me jebe... mislm da bo to vse... :wacko: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu mater, prav tako bom reku in se izražau kot kašen bosanc z nizko inteligenčno stopnjo.

Zadnje štiri dni se vozim z motorjem kulturno(beri: previdno in počasi) saj če ne ne bi živ ostal in raznih situacij.

Vozim počasi 70km/h za autom kjer je omejitev 90km/h in da ga bom prehitel on se mi da k črti in ne pusti, četudi je ravnica in pregledna cesta brez odsekov da bi lahko rekli da me varuje ker sluti nevarnost.

Se vozim po autocesti tip vozi z nekim merđotom 100 po prehitevalnem pasu in ne pusti da prehitim ne se ne umakne preveč je ponosen da bi ga prehitel pa čeprav bi ga lahko medtem ko prdnem prehitu.

Prehitevam vozilo, spet 70km/h omjitev 90km/h in kje na sredini prehitevanje on začne dajat gas. Pač popustim in se umaknem.

Ma budale jebme mater!!!!!!! BUDALE Z AUTI !!

NADALJEVANJE: SKLENIL SEM DA BOM KUPIL KOMBI KAŠEN STAR 20 LET KI GA NE BO ŠKODA IN VSAK KI MI BO SRAL GA BOM NAUČIL BONTONA. JEBEMU MATER BOM PA TAKO DELIL VZGOJNE.........PIČKA VAM MATERNA TOLIKO JE MRTVIH IN ŠE HOČETE, ŠE IŠČETE. POTEM SMO PA MOTORISTI KRIVI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to da sm mev namen delat do 3 pol se je pa zavlekl sm pa do 5ih

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!