Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Net me zafrkava, pa MSN mi ne dela :headbang: :closedeyes:

Pa mami je tut kriva :rolleyes:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Net me zafrkava, pa MSN mi ne dela :headbang: :closedeyes:

Sva že dva...zgleda da neki na siolu jebe.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je..l tudi mene,jaz pa Srečka,pa :worship:

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkat se še kr držimo nasmejani, kaj pa pride... pa preženemo :whistle: si kdo upa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me povsod preganjajo :whistle: :unsure:

kdo že, bogc... heh ne pust se pregnat ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mat me pregajna,da se nej že spelem nekam z motorjem,prav da sn tečn :rolleyes: :whistle:

ojej, pa ne d je tu problem... čičn na konička pa gasa ane... :naughty: ku bi mene kdaj tko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veterinar, ki dela na terenu in odkloni, da bi prišel cepit 10 mladih psov, ki so btw locirani 300 m od veterinarske postaje, češ, da on pa že ne bo lovil nobenih cuckov po dvorišču. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme.... :closedeyes: :closedeyes: komp mi neki crkuje :angry: :angry: pa še žalostna sm :cry:

dej metuljčica nima smisla, pusti vreme in comp.....želim ti prijeten poznopopoldanski četrtek, če pa ne gre pa najbol da zaležeš mau... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej metuljčica nima smisla, pusti vreme in comp.....želim ti prijeten poznopopoldanski četrtek, če pa ne gre pa najbol da zaležeš mau... .)

ma ja sej...dele je že sonček :010 še dobr da gremo z motosvetovci(upam da res-da nav spet dž začel) na pjačko.... :OK: ma nč nam zaležala sm že cev dopoldne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej...dele je že sonček :010 še dobr da gremo z motosvetovci(upam da res-da nav spet dž začel) na pjačko.... :OK: ma nč nam zaležala sm že cev dopoldne :closedeyes:

itak, upam da zdrži da boste pjačkanje lhk izvedli... :worship: , če ne pa malo plesa po dežju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilski zakon - zjebal mi bo vse normalne gostilne ker smo očitno itak samo kadilci dobre stranke šefi pa že računajo koliko bodo porabili za (ZA SILO) ogrevane kadilske prostore, posledično bo pa cena pijač trpela.

čutim revolucijo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!