Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Da so pri Šerbineku v Mariboru imeli cel teden cajta, da mi zamenjajo ležaj, ki so ga sami zjebali, pa pridem danes tja, pa še vedno ni bil zamenjan....... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so pri Šerbineku v Mariboru imeli cel teden cajta, da mi zamenjajo ležaj, ki so ga sami zjebali, pa pridem danes tja, pa še vedno ni bil zamenjan....... :headbang: :headbang:

Če ga znajo zjebat še ne pomeni da ga znajo zamenjat, al ja...? menjaj servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživela in videla kar mi še na misel ni prišlo :krneki: šokirana,jezna ni kaj :closedeyes: .

Bemti kako me je lohka brat tako šokiral :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva ze 2, pa se poznal sem jo :cry: :cry:

Jaz pa te sicer ne, sem pa tistega 25 letnega Reneja, ki se je ubil pri Ivenci. Poznal sem ga že od malih nog :( Danes me je že 3-tji dan zapored spravilo to v slabo voljo.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pička je že 100x bol tumasta ko pred pol dneva, pa to ne morš verjet, prokleto tele zagamano, pa sm na konco js vsega kriv

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!