Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 2 urami, JamesTheMan pravi:

senj.jpg

mogoče se bo pa še kej spremenilo :D Na slabše gre težje, sedaj gre lahko samo še na bolje :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danasnji razpored aktivnosti:

07 - 11; sluzba

11:30 - 12:30 "kropiti" na lokaciji A

13:00 h  14:00 še en vstop v mrliško vežico na lokaciji B

15:30 pogreb na lokaciji C.

Starši od sodelavcev, soseda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 10. 2018 ob 19:36, DAMI34 pravi:

mogoče se bo pa še kej spremenilo :D Na slabše gre težje, sedaj gre lahko samo še na bolje :P

 

Še vedno nič dobrega ne kaže :cry: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

Še vedno nič dobrega ne kaže :cry: 

nehite gledat napoved, k je vsakokrat slabša, cuprate!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

nehite gledat napoved, k je vsakokrat slabša, cuprate!!

Čist uredu je napoved za ta vikend. Smo nameravali it malo proti jugu v petek, pa smo prestavili na naslednji teden. Tko da, ta vikend naj se kar zlije pa spiha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, izibajker pravi:

Čist uredu je napoved za ta vikend. Smo nameravali it malo proti jugu v petek, pa smo prestavili na naslednji teden. Tko da, ta vikend naj se kar zlije pa spiha...

ja sj, jaz bom pa moral drva žagat, pa bi raj po jadranki žagal :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Arzen pravi:

Spet ta služba. Zgleda bo treba delat 60-75 ur tedensko. Že pišem prošnje za drugo službo.  Komaj čakam posteljo. :sleep2:

Pol bo pa €€€ ogromno :naughty:

Ampak to sodi že v drugo temo.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kaldu pravi:

Pol bo pa €€€ ogromno :naughty:

Ampak to sodi že v drugo temo.

Ni vse v denarju :blush:

Nekaj je tudi v ljubezni...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.... do denarja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de so rokerji ratali keš pičke prve kategorije De bi šu z drago na koncertt, 500€ ne gre skozi nit pod razno. ma jebite se 

 

https://www.koncerti.net/koncerti/eric-clapton-dunaj-stadthalle-prevoz-vstopnice

 

Clapton mi je odigral enga najbolših koncertov u lajfu, in bi šel še enkat, ma tole...tega ne pogoltnem. nit s kruhom. 

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

de so rokerji ratali keš pičke prve kategorije De bi šu z drago na koncertt, 500€ ne gre skozi nit pod razno. ma jebite se 

 

https://www.koncerti.net/koncerti/eric-clapton-dunaj-stadthalle-prevoz-vstopnice

 

Clapton mi je odigral enga najbolših koncertov u lajfu, in bi šel še enkat, ma tole...tega ne pogoltnem. nit s kruhom. 

Kupi karte v lastni režiji pa je. Recimo https://www.stadthalle.com/en/schauen/events/ticketkauf/index.php3?shopid=264&setsession=26in5bu8i61hser4d94kgbv4uav774&gotoperformance=134663

 

ali 

 http://www.eventim.si/si/vstopnice/eric-clapton-wien-wiener-stadthalle-halle-d-1076647/performance.html

 

Jaz sem kupil te za 86€x2 (vzel drago zraven) za en koncert pred leti in je vseeno kje sediš, sliši se fenomalno, niso to Stožice. Pa preko bookinga vzameš še 2-3 nočitve pa malo Dunaj preveriš. Za 12€ (vsaj takrat je blo) sva se vozila 3 dni koliko sva želela z podzemno ali z busom. Pa če vzameš sobo nekje v predmestju, greš z avtom do P+R parkirne hiše, kjer je podzemna, pa daš 1€ za celodnevni parking. Osebno grem v tujino na koncert 1x na 2-3 leta in mi teh cca 250€ ni žal. 500€ je pa res huda samo za karte ja.

Ob 4 Oct 2018 ob 12:06, Kaldu pravi:

Pol bo pa €€€ ogromno :naughty:

Ampak to sodi že v drugo temo.

Bomo videli ja. :blush: Če ne bo, pridem k mausu sklece delat.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Arzen said:

Kupi karte v lastni režiji pa je. Recimo https://www.stadthalle.com/en/schauen/events/ticketkauf/index.php3?shopid=264&setsession=26in5bu8i61hser4d94kgbv4uav774&gotoperformance=134663

 

ali 

 http://www.eventim.si/si/vstopnice/eric-clapton-wien-wiener-stadthalle-halle-d-1076647/performance.html

 

Jaz sem kupil te za 86€x2 (vzel drago zraven) za en koncert pred leti in je vseeno kje sediš, sliši se fenomalno, niso to Stožice. Pa preko bookinga vzameš še 2-3 nočitve pa malo Dunaj preveriš. Za 12€ (vsaj takrat je blo) sva se vozila 3 dni koliko sva želela z podzemno ali z busom. Pa če vzameš sobo nekje v predmestju, greš z avtom do P+R parkirne hiše, kjer je podzemna, pa daš 1€ za celodnevni parking. Osebno grem v tujino na koncert 1x na 2-3 leta in mi teh cca 250€ ni žal. 500€ je pa res huda samo za karte ja.

Bomo videli ja. :blush: Če ne bo, pridem k mausu sklece delat.

to je sicer tud mal za u temo kaj me je spravlo u dobro voljo, ampak, je tud slaba zravn :doze:

Vseen mi je dost, ker mava 15-17.6. že plačano spajne v Firenzah, in vstopnici za the cure. Cure, Springsteen in Gilmour so verjetno zadni trije, ki bi jih rad še videl u živo, Ostale sm si več al manj odklukal. Zdej...it še na Claptona, bi blo mal overkill, sploh, ker je najcenej karta na netu 111€...kakor obrnem...tumač. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5 Oct 2018 ob 13:28, Kugelschreiber pravi:

to je sicer tud mal za u temo kaj me je spravlo u dobro voljo, ampak, je tud slaba zravn :doze:

Vseen mi je dost, ker mava 15-17.6. že plačano spajne v Firenzah, in vstopnici za the cure. Cure, Springsteen in Gilmour so verjetno zadni trije, ki bi jih rad še videl u živo, Ostale sm si več al manj odklukal. Zdej...it še na Claptona, bi blo mal overkill, sploh, ker je najcenej karta na netu 111€...kakor obrnem...tumač. 

Tako sem jaz za Tino Turner razmišljal, pa je šla v penzijo. Danes bi dal pa vse, da bi jo lahko vsaj enkrat poslušal v živo.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Rogerg pravi:

a rabis c vitamin, cura pa vin :P

.... že mam.... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, dr.looney pravi:

..... virusi..... :angryrant2::SS

dohtarca tole probi men se obnese:lol1:sam bodi previdna pri doziranju:lol1:

panda-antivirus_1.png.693d8024a3da8a9359f2f24453da6004.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, notranc pravi:

dohtarca tole probi men se obnese:lol1:sam bodi previdna pri doziranju:lol1:

panda-antivirus_1.png.693d8024a3da8a9359f2f24453da6004.png

Tem je ze rok potekel.... poglej letnico.... :lol1:....pa zame mora bit grizli ne panda..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa kdo nima sreče z avtomobilskimi gumami sem pa to jaz. Poleti sem imel sceno z mimovrste in "dobavo" letnih gum. Sem si rekel, ok, preko njih jih ne vzamem več. Najdem ugodno varianto 8 komadov zimskih gum preko enaa.com in jih naročim. Včeraj mi javijo, da so bile odposlane in da bodo danes dostavljene. Čakam, čakam in nič. Pokličem na enaa in mi začne gospodična med preverjanjem po telefonu vzdihovati in cmokati, sem že vedel kok je ura. Ja gospod, pri vas je šlo pa nekaj narobe. Sem reku, a bejžte no. Pa reče ja res je, smo se zmotili in gume še par dni ne bodo dostavljene, ker jih še nismo dobil. :headbang: 

 

P.S.: Mogoč mi hoče pa ovi zgoraj povedat, da naj oba avta prodam, pa si kupim raj še kak motor. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, JamesTheMan pravi:

Če pa kdo nima sreče z avtomobilskimi gumami sem pa to jaz. Poleti sem imel sceno z mimovrste in "dobavo" letnih gum. Sem si rekel, ok, preko njih jih ne vzamem več. Najdem ugodno varianto 8 komadov zimskih gum preko enaa.com in jih naročim. Včeraj mi javijo, da so bile odposlane in da bodo danes dostavljene. Čakam, čakam in nič. Pokličem na enaa in mi začne gospodična med preverjanjem po telefonu vzdihovati in cmokati, sem že vedel kok je ura. Ja gospod, pri vas je šlo pa nekaj narobe. Sem reku, a bejžte no. Pa reče ja res je, smo se zmotili in gume še par dni ne bodo dostavljene, ker jih še nismo dobil. :headbang: 

 

P.S.: Mogoč mi hoče pa ovi zgoraj povedat, da naj oba avta prodam, pa si kupim raj še kak motor. :D

Bemumast, pa jebale vas ugodne varijante. Potem pa pokajo gume in evo otrok na poti. 

 

P.s.: Najdi si enega vulkanizerja pri katerem potem skoz kupuješ, verjemi da lahko prideš bolj ugodno skoz kot pa preko neta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v slabo voljo spravilo to, da je moja slabe volje in teži posledično meni. In to zaradi komposta. Kupila sva kompost iz snage LJ, hvala bogu samo majhno količino in ko sva stresla, pa vidiva da ima hudič plastične koščke not. Seveda mojo vse minil, najebu pa jaz ker sem moral ta kompost lepo nazaj odkopat. Potem je videla eno varijanto na netu, stane 85€ za 1000 litrov, prevoz vštet v ceno. Kliče na firmo, vpraša če je kej plastike not in pove svojo izkušnjo ter pove, da če bo pri njih kaj, da bodo sami odkopaval. Pa so rekli da so koščki, saj zakonodaja dovoljuje 1-2% plastičnih delčkov, ki pa tako ali tako ne škodujejo vrtninam, da samo živalim ko jih užijejo. WTF?!? Zdaj pa išče kmeta, katerega bo nafehtala za kompost. 

 

P.S.: Pa ne našega kmeta tukaj gor, onega pravega :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!