Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Pravkar, Smuk pravi:

Samo ovinki mu pa še ne gredo prav dobro....:lol1:

Pa za zmrzlinsko cono tut še ni slišal :blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, VS800 pravi:

"morat"      je it sam srt...............................:lol1:

 

pred 55 minutami, Bmflar pravi:

pa umret :blush:

umret pride samo od sebe.. al pa če ne upoštevaš tistega zgoraj.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Saj prav, treba malo razmigat tvojo leno rit :blush:

.... te bo tut treba mal razgibat..... :bum:.... :angryrant2:...... :bum:...... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

umret pride samo od sebe.. al pa če ne upoštevaš tistega zgoraj.

... je pa že bolš, če me na keri "stisne" ...kot pa da me raznese lastno sranje!!

 

...pa še spominjal se me bodo, da sem umru kot jebać.... ne kot seronja.....    :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bmflar ... kwa se pa ti smeješ.... a's mi že zasul vse tiste kanale na dvorišču?!?!?

 

..no... TO me spraula u slabo volo!!   :mad:  ...sosi se mi raj reži....k da bi mi kej na dvorišču naredu zdele...  :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zivnorc pravi:

@Bmflar ... kwa se pa ti smeješ.... a's mi že zasul vse tiste kanale na dvorišču?!?!?

..no... TO me spraula u slabo volo!!   :mad:  ...sosi se mi raj reži....k da bi mi kej na dvorišču naredu zdele...  :P

Sej sm naredu ... svojo upraš k je doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Ninč. pravi:

Če bo tako do spomlad... uf! Sam da se domotožje ne bo stopnjevalo

... sam ne hod mi dam...

....mam že svoje dost...   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo danes (pravkar), ampak kar pogosto,1717684217_Teave.thumb.jpg.b6b6f939069c84dcc54d07e7fdd1900f.jpg in ne vem ali je za to kriva moja internetna povezava, ali "dogajanje v ozadju" Motosveta?   :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičujem se Siolu in Motosvetu, ker nista bila krivca onadva, ampak "natavitve" v mojem računalniku, ki jih je fant od moje hčerke našel in popravil zelo hitro ...   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, RobiRoberto pravi:

, ampak "natavitve" v mojem računalniku, ki jih je fant od moje hčerke našel in popravil zelo hitro ...   :worship:

Ga kr ponucas za pc škrip mojstra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARSO:  

Danes bo pretežno, na vzhodu pa zmerno oblačno ter zjutraj tudi megleno. V zahodni in deloma osrednji Sloveniji se bodo občasno pojavljale padavine. Ob obali bo še pihal jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 18, ob morju do 20 °C.

Jutri zjutraj se bodo padavine na zahodu okrepile in širile proti osrednji Sloveniji. Na vzhodu bo po jutranji megli ostalo zmerno oblačno in v glavnem suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 14, najvišje dnevne od 12 do 18, ob morju okoli 20 °C.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Rogerg pravi:

gledu na tvs2 dokumentarc o najbolj umazani reki na svetu v indoneziji...  kaj  'mi' delamo... noro 

A nis vedu tega, da je tekstilna industrija drugi najvecji onesnazevalec. Zakaj pa misliš da je v evropi ni vec veliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o vedu vedu... js sm samo objavu zato v to temo da me je ta oddaja spravila  v slabo voljo.... tko kot ti kdaj kj napises druzga... štekš

ce pa ze blebetamo...bolj kot odplake me se bolj moti odnos teh neki osebkov ki fajn sluzijo in se delajo kot da je vse ok in nic slabega....

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Rogerg pravi:

o vedu vedu... js sm samo objavu zato v to temo da me je ta oddaja spravila  v slabo voljo.... tko kot ti kdaj kj napises druzga... štekš

ce pa ze blebetamo...bolj kot odplake me se bolj moti odnos teh neki osebkov ki fajn sluzijo in se delajo kot da je vse ok in nic slabega....

.... resitev je v potrosniku..... ko bo potrosnik zahteval ekolosko sprejemljive izdelke se bodo stvari spremenile..... dokler se gleda pa samo na ceno bo pa tako.... na zalost...

No tut mene je v slabo voljo spravila ta oddaja.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

.... resitev je v potrosniku..... ko bo potrosnik zahteval ekolosko sprejemljive izdelke se bodo stvari spremenile..... dokler se gleda pa samo na ceno bo pa tako.... na zalost...

No tut mene je v slabo voljo spravila ta oddaja.... 

Potrošnik ne more zahtevati tega, ker nima denarja, da bi si to lahko privoščil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Dež, mokrota, dež :cry:

 

pred eno uro, maus pravi:

:SS

Obstaja enostavna rešitev - Štajerska

image.png.8c2f2efabe07a12143b3b00c4ebfa4f3.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Darko3g pravi:

 

Obstaja enostavna rešitev - Štajerska

image.png.8c2f2efabe07a12143b3b00c4ebfa4f3.png

Yp, sem opazil včeraj ... Iz LJ do Trojan dež, nato lepo - malo oblačno do Bistrice, kjer je bilo že zjutraj sonce, MB pamegla kot je letos v LJ še nismo imeli .... Okoli 14te pa se je res sramežljivo pokazal sonček :blush:

Greš nazaj proti LJ in v kotlini spet dež, mokrota... To me spravlja v slabo voljo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!