Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Neiskrenost, laži in pretvarjanja ... če mi ima kdo kaj za povedat, naj mi pove v obraz in ne za hrbtom :headbang: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neiskrenost, laži in pretvarjanja ... če mi ima kdo kaj za povedat, naj mi pove v obraz in ne za hrbtom :headbang: :closedeyes:

g610.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neiskrenost, laži in pretvarjanja ... če mi ima kdo kaj za povedat, naj mi pove v obraz in ne za hrbtom :headbang: :closedeyes:

Hear, hear! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem zbral 48 ECTS točk za napredovanje v naslednji letnik (od predvidenih minimalno 45), pa mi vseeno ne dovolijo vpisa, ker nimam narete kurčeve kemije :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

se popravljam, opravil na izrednem roku :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleta tipkovnica mi ne dela pa sploh ne vem, kaj jo je pičlo :angry: :angry: :angry: Zj morm bit pa na tujem računalniku :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleta tipkovnica mi ne dela pa sploh ne vem, kaj jo je pičlo :angry: :angry: :angry: Zj morm bit pa na tujem računalniku :closedeyes:

Uporabi Mac.

post-5440-1191512258_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizioterapevt odsvetoval ( beri prepovedal) kolo, hojo navkreber, telovadbo, vožnjo z motorjem...še kostanja ne smem nabirat.

Če to ni kriza, pa še tooooolk lepega vremena bo. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizioterapevt odsvetoval ( beri prepovedal) kolo, hojo navkreber, telovadbo, vožnjo z motorjem...še kostanja ne smem nabirat.

Če to ni kriza, pa še tooooolk lepega vremena bo. :headbang: :headbang: :headbang:

a sexaš lahko? :hmm: dokler ti to ne prepove, se ne sekiraj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš nežna, se ti javim.

dons me že minil :lol1: včer sm bla besna :angry: zato pa rabm vrečo, da bo na dosegu k me prime jeza. :lol:

vseen hvala, sam saj veš da nebi bla sposobna koga udart. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da sem spet začela želeti...

...in zopet bo isti ciklus... želja-omejevanje (neprepuščanje stvari) -rinjenje z glavo skozi zid zaradi želje po uspehu (v tem primeru motorček, pa še neka skrita zadevca) - padec (prepuščanje stvari da se odvijejo svojim potom in spoznavanje novega)...

Narjajš bi kr na zadnjo stopnjo skočla, k je tko lepo tm... nobenih želja, nobenih pričakovanj do nič in nikogar... samo plavaš v toku in si še bolj pozoren na tiste male stvari v življenju, ki resnično nekaj štejejo... ptičje petje...zvok dešja... čebela na cvetu... let galeba... šepetanje morja...

tisti filing večnosti- ko se ustaviš...in zadihaš... ne veš kam boš šel, kar tudi ni pomembno (saj je prihodnost v vsakem primeru negotova- al nekam rineš, al prepuščaš)...samo preprosto uživaš...in prepuščaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!