Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Psica se goni :glare: :angry: :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psica se goni :glare: :angry: :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

Si sploh upaš it ven na cesto? :huh: :naughty: Ko je bila moja psica v najlepših letih, sem imela "v njenem času" nekje pri vhodu vedno pripravljeno palico, da sem odganjala njene wanabe ljubimce stran od sebe ... :eek: :blink: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si sploh upaš it ven na cesto? :huh: :naughty: Ko je bila moja psica v najlepših letih, sem imela "v njenem času" nekje pri vhodu vedno pripravljeno palico, da sem odganjala njene wanabe ljubimce stran od sebe ... :eek: :blink: :headbang:

Seveda upam. Res da je radovedna a ko kateri pes hoče zares se pa ustraši in beži pred njim :D Raje naskakuje mojo nogo :huh: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je začelo praskanje zaledenelih šip na avtu :SS

:grim ko je bil moj mopi v garaži.... :yea1: danes bo pa šel v mrzlo garažo.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davkarija, računovodstvo, računi, nakazila v tujino, obračuni, prispevki, izgubljene prijavnice, iskanje maila ki se izkaže za permanentno pobrisanega - seveda ne od mene, itd..................... :headbang:

obljubim da samo še ena pizdarija danes pa bom kot Jason začel masaker na ponedeljek 15-ega :slap: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš ravni pri delu, ti pošljem še moj spisek za odstrel. :trance_33_sleep: :winkiss:

Pošlji ga meni, imam en tak super uničevalec dokumentov tukaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubim da samo še ena pizdarija danes pa bom kot Jason začel masaker na ponedeljek 15-ega :slap: :angry:

Od potrebnih "pripomočkov" ti lahko posodim motorko, mačeto, vile, sekiro, koso, ful močno silkarco, bejzbol šleger, pajser, avtodvigalko (2 tonsko), pa ziher bi se še kaj našlo. Ampak samo pod pogojem, da jih očistiš in nabrusiš, preden mi jih vrneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davkarija, računovodstvo, računi, nakazila v tujino, obračuni, prispevki, izgubljene prijavnice, iskanje maila ki se izkaže za permanentno pobrisanega - seveda ne od mene, itd..................... :headbang:

obljubim da samo še ena pizdarija danes pa bom kot Jason začel masaker na ponedeljek 15-ega :slap: :angry:

OOOOO JAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! evo začel še zajebavat računalnik na katerega je priključen mrežni printer tako da sem brez printerja, ker se na tem računalniku noče zagnat antivirusni sumim da je kaki virus gor (evo to je če ti drugi "samo maile" gledajo gor :headbang: ), sedaj ne morem do nekih dokumentov na tem računalniku, crknila je slušalka stacionarca in sedaj vse kličem iz gsm-a,.....................

še čakam na nadaljevanje in ker grem ravno na pošto upam da me butne avto, bom vsaj v bolnici mel mir :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker grem ravno na pošto upam da me butne avto, bom vsaj v bolnici mel mir :alien1:

Ne boš, ker v tem primeru pridemo na obisk, potem pa itak veš kaj sledi.... In to vsak dan, znova in znova. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš, ker v tem primeru pridemo na obisk, potem pa itak veš kaj sledi.... In to vsak dan, znova in znova. :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič me ne zebe!

Pa šihta mam poln kufr! :headbang:

Ti si tako vedno še od radiatorja bolj topel :doze:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!