Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

pred 4 urami, thumper pravi:

samo dve opciji imaš.. prva je močnejš ketno..druga ke en to paket zdravstveno življenskega zavarovanja.. ob taki ženi zate seveda.. :D

Pa sej ni tak slaba, niti huda...ne vem, kaj za en hudič jo je piknu u nedeljo.

  

pred 4 urami, Snečer pravi:

kuhat ne zna? :)

O zna, zna...sam je pač hotla odzun jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

O zna, zna...sam je pač hotla odzun jest...

nj skuha in gre v park jest ... zarad tega pa res ni treba, da je baba sitna :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Buschi pravi:

Pa sej ni tak slaba, niti huda...ne vem, kaj za en hudič jo je piknu u ,,,,

Če nisi ti ta hudič  - potem je to začetek hudih časov...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi napisal cel esej, ampak bom samo povzetek.

- zadnji petek brskam za enimi deskami na skednju, mi na faco pade pozabljen paket klasičnega parketa...krvav nos, desno oko rdeče, kolobar okoli njega dnevno spreminja barvo, trenutno modrorjav. ?

V soboto sin vzame avto, se gre odjavit iz študenta, gre en semester delat v Brno, kamor naj bi ga peljal jutri. Seveda mi nasloni avto na betonsko korito.....stolčena luč, blatnik in odbijač spraskana. Avto star leto in pol. ??

V ponedeljek zjutraj se zbudim z bolečino v rami..roka gre samo do višine popka. Ker me napade se vročina, ( v ZD te z vročino  ne spustijo) zdravnika dobim preko elektronske pošte. Dve noči nisem spal niti minute. Lekadol skoraj ne pomaga. Danes brez vročine, verjetno mi bo uspelo do zdravnika.???

Zgodaj zjutraj je naša odpeljala sina na vlak v Beljak. Nisem v stanju do skreta, kaj šele do Brna.

Zunaj pa zadnje dni taaaako vreme.....

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 9. 2020 ob 11:39, Buschi pravi:

Pa sej ni tak slaba, niti huda...ne vem, kaj za en hudič jo je piknu u nedeljo.

  

 

No vsaj poštar ni bil, ob nedeljah ne raznašajo pošte. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

V ponedeljek zjutraj se zbudim z bolečino v rami..roka gre samo do višine popka.

Če je vzrok podoben kot pri meni, pomaga razgibavanje. Skloniš se naprej in krožiš z roko ( "v prostem padu" ) , nežno in kolikor gre. Pri meni "prime" edino ketonal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Če je vzrok podoben kot pri meni, pomaga razgibavanje. Skloniš se naprej in krožiš z roko ( "v prostem padu" ) , nežno in kolikor gre. Pri meni "prime" edino ketonal.

lp

Vneta kita. Razgibavanje ne pomaga, še bolj boli.....Ketonal mi ne ustreza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi s kremo za kravji mastitis. Čuje se čudno, ampak dejansko men pomaga pri bolečinah v križu...

Aja, v veterini ti je verjetno ne bojo dal, stopi do kakšnega poznanega kmeta.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Tedybear said:

jutraj se zbudim z bolečino v rami..roka gre samo do višine popka

Če ni mehanska poškodba da gre za mišice tole pomaga,je zdravilo za proti vnetjem ter bolečinam v mišicah in sklepih ti pa povem da peče ko svinja bolj ko te boli bolj peče.To sem nabavil v Belgiji 3 kom ker po netu ne moreš kupit ne pošiljajo razen v par držav.Oglej si na linku Če te zanima ti en stik lahko pošljem.

https://www.pharmachezvous.be/medicaments/medicaments/douleurs-inflammatoires/rado-salil-crayon-25-g.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ooravil na Nanos svetujem da iz smeri Nove Gorice -Ajdovscina-Podnanos ne greste ker v Ajdovscini piha mocan veter v sunkih je prevec nevarno obracam .

Ni v pravi temi pej premaknite 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasku pravi:

Sem se ooravil na Nanos svetujem da iz smeri Nove Gorice -Ajdovscina-Podnanos ne greste ker v Ajdovscini piha mocan veter v sunkih je prevec nevarno obracam .

ni panike, lp iz Wajdušne.

V Ajdovščini pojdi proti Colu, na pogorju ne piha, nato zavij proti Vrhpoljam in naprej na Nanos do Abrama al pa naprej do Vojkove koče. Sedaj je celo asfalt po Nanosu (abram lovska koča)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

ni panike, lp iz Wajdušne.

V Ajdovščini pojdi proti Colu, na pogorju ne piha, nato zavij proti Vrhpoljam in naprej na Nanos do Abrama al pa naprej do Vojkove koče. Sedaj je celo asfalt po Nanosu (abram lovska koča)

Hvala to vem bom vidu kaj se odlocim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasku pravi:

Hvala to vem bom vidu kaj se odlocim

tja do 140km/h ko piha še gre, pol je pa že nevarno..no nisem poskusil :P rekord imam 140km/h (tabla v Vipavi) in vožnja hitrosti skuterja

tole spodaj, se pa da z malce previdnosti

12193808_949109448491941_7018295332219697498_n.thumb.jpg.6dec01e73b2e76e179c6b48e811f6634.jpg

aja burja me spravlja v slabo voljo, že cel teden, še bajte ne morem zluftat normalno, da ne bi okna nabijala

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

tja do 140km/h ko piha še gre, pol je pa že nevarno..no nisem poskusil :P rekord imam 140km/h (tabla v Vipavi) in vožnja hitrosti skuterja

tole spodaj, se pa da z malce previdnosti

12193808_949109448491941_7018295332219697498_n.thumb.jpg.6dec01e73b2e76e179c6b48e811f6634.jpg

aja burja me spravlja v slabo voljo, že cel teden, še bajte ne morem zluftat normalno, da ne bi okna nabijala

Odvisno od kobilce mene je sunk skoraj skipal pa uzitka ni vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasku pravi:

Odvisno od kobilce mene je sunk skoraj skipal pa uzitka ni vozit

po burji ni čisto nobenega užitka vozit, nikjer, niti po jadranki. Ampak cesta, ki sem ti jo priporočal gre itak potem skozi gozd. Kjer ne piha. Je pa danes severnik po celi Sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki na dolenskem pr otočcu puha 1,37 km/h 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

Tuki na dolenskem pr otočcu puha 1,37 km/h 

za tiste kraje je že divje :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

Tuki na dolenskem pr otočcu puha 1,37 promila

oni tok napihajo ko so trezni :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

oni tok napihajo ko so trezni :huh:

Tolk je bilo tud pri meni na zakonsko podlago

20200918_160729.jpg

20200918_160753.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

Tolk je bilo tud pri meni na zakonsko podlago

20200918_160729.jpg

20200918_160753.jpg

sj bi lajku posodico, sam je en strašn tip zraun :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, pa kaj je tem voznikom električnim skirc??????? Ti so še bolj debilni in nevarni kot kolesarji.

Bumf iz lepga na pun hamer na zebro...pa jedva sem se ustavu. Pa da mu jebem mater!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!