Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

pred 14 minutami, motozajebant pravi:

Ti ne vem… sem prebral celoten njegov potopis, a ob branju knjige nisem imel tega občutka. Človek pozabi stvari in je bilo kar nekaj stvari, ki jih nisem vedel.

skratka, dobra knjiga, za prebrati. Sam nisem ljubitelj knjig, to pa sem “pojedel” v enem popoldnevu.

Ce bi imela se 300 strani, bi bilo premalo :) 

Možno, da je podpisan izvod boljši :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabo voljo zame in hkrati v dobro voljo za njiju. Moja draga in Karma že nekaj ur potujeta s kolegico moje drage na Lošinj, v moj the best kamp Čikat.   :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, RobiRoberto pravi:

V slabo voljo zame in hkrati v dobro voljo za njiju. Moja draga in Karma že nekaj ur potujeta s kolegico moje drage na Lošinj, v moj the best kamp Čikat.   :cry:

odličen dan za transfer sta izbrali :)

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Možno, da je podpisan izvod boljši :)

 

Čist možno. Moj izvod sicer ni podpisan, bom ga pa dal ob naslednji priliki podpisat. Preberem potem ponovno in javim situacijo…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zelo slabe volje, ker sta mi otekla oba palčna sklepa na obeh nogah. ker ne morem ubuti čevljev, ni vožnje in izletov.

  • Žalosten 1
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te ni udarila putika,to so bolečine,ki jih ne morem opisat.Boli kot sto hudičev.Jaz niti hodit nisem mogu.Kaj šele čevlje obut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, corleone48 pravi:

Da te ni udarila putika,to so bolečine,ki jih ne morem opisat.Boli kot sto hudičev.Jaz niti hodit nisem mogu.Kaj šele čevlje obut.

Jo imam, k sreči sem po kakem letu problem rešil. Pa traja da se ugotovi. Sedaj z mal kontrole pri hrani, ali alkoholu reši vse probleme. 1 tabletka alopurinola na dan. Seveda pa se moram izogibati drobovini, vsem vrstam pira, tudi brezalkoholne mu in whiskiju.

Kakorkoli že 20 let imam mir. Bolečine so pa res neznosne. Ko dobiš napad, boli že sam dotik podplata, sklepi prstov itd...

Brez obiska zdravnika, kontrole krvne slike, poskusom spremembe hrane, bo težko ugotovil če jo ima. Nato pa kot sem opisal. Izogib hrani ki vsebuje purine.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih jemljem dvakrat na dan,alopurinol mislim,meni je deformiralo prsta na nogi.Oba sredinca sta se mi ukrivila in tudi sklep na nogi.Zato pa pravim,da ima lahko to bolezen.Pira in whiskija lahko samo sanjaš.Ne glede na to....ne damo se...L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam putiko od 24 leta. ampak to pot so se pokazali stranski učinki tablet, ki sem jih jemal. vnela se mi je ustna votlina( afta pri afti ) in vnela oba paljčna sklepa. Sem jemal alupurionol in poznam to zdravilo( udarja na ledvica in jetra). Ledena voda in obkladek iz zelja ponoči in 10-14 dni da vse skupaj mine

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, bankir said:

sem zelo slabe volje, ker sta mi otekla oba palčna sklepa na obeh nogah. ker ne morem ubuti čevljev, ni vožnje in izletov.

Ajs mater. Mene vsake tolko zacne bolet levi palec, nek kostmi izrastek, ampak se ni zrelo za operacijo. Me je usekalo v sredo, naklofen pomaga, vseeno  sem tri dni tako nerodno čotal, da me še danes meče boli. Kot bi si natrgal mišico. Popizdiš. Palec je ze dva dni cist dober, krača pač ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bankir pravi:

jaz imam putiko od 24 leta. ampak to pot so se pokazali stranski učinki tablet, ki sem jih jemal. vnela se mi je ustna votlina( afta pri afti ) in vnela oba paljčna sklepa. Sem jemal alupurionol in poznam to zdravilo( udarja na ledvica in jetra). Ledena voda in obkladek iz zelja ponoči in 10-14 dni da vse skupaj mine

lp

Pa Naklofen 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor 3 ure čakanja na meji

Screenshot_20240804-170845_Chrome.jpg.9aa95817c3021ebb5650ec6fb18259c6.jpg

In, ne, nisem v lamborđinijih,pa tut u beli pandi ne...u srebrnem hjundaju pa...

  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To reče mali človek, k dela v državni firmi...

 

MAUS.jpg

 

 

Maus, a bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ocitno moram v budget za izlete dodat par stotakov za, khm, storitve z odlogom, na daljavo. Ena s prvomajske na sardo, druga z junijske na poti v CH. obe prisli z istim postarjem. Mater vola 🤯
 

 

IMG_0523.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem, ko kam grete, skus neke kazni plačujete :P sami objestneži :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

jst ne vem, ko kam grete, skus neke kazni plačujete :P sami objestneži :D

 

Zahodna civilizacija.  Ni to albanistanska šikara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau je včeri nastopal v Stožicah. Domov je prnesu eno od žog s katerimi so igrali, ni pa znau ene par podpisov nabrat. ☹️

image.png.285c52e893f86a38d824442950ba4324.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzem flomaster pa mal počečkaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

Tamau je včeri nastopal v Stožicah. Domov je prnesu eno od žog s katerimi so igrali, ni pa znau ene par podpisov nabrat. ☹️

image.png.285c52e893f86a38d824442950ba4324.png

Dam podpis, če hočeš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

vzem flomaster pa mal počečkaj :P

 

Je tud tamu reku, da jih lohk par gor namala, če hočm.  😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Frenk 67 pravi:

Je tud tamu reku, da jih lohk par gor namala, če hočm.  😂

tamau je brihtn...lej, sam povem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!