Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

...bolece tacke... hodim kot racke...

Pa se menda ja nisi brez drsalk drsala??? :wacko: :winkiss:

Kako si deliti stroske, ce se k cimru v sobo priseli njegova punca? Ki je btw totalna kokos. Ali se najemnina deli na osebe, na prostore, kaj pa stroski?

On trdi, da ne bo ona nic placevala, ker je v njegovi sobi. Jaz jo moram pa prenasat. Sploh ni isto odkar je tukaj. Pa k bi mene kdo kaj vprasal, ce mi je kul, ce zivi ena oseba vec na istem placu?

Jao, popizdla bom. Res.

Pa daj si še ti tipa v svojo sobo prvlečt!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si deliti stroske, ce se k cimru v sobo priseli njegova punca? Ki je btw totalna kokos. Ali se najemnina deli na osebe, na prostore, kaj pa stroski?

On trdi, da ne bo ona nic placevala, ker je v njegovi sobi. Jaz jo moram pa prenasat. Sploh ni isto odkar je tukaj. Pa k bi mene kdo kaj vprasal, ce mi je kul, ce zivi ena oseba vec na istem placu?

Jao, popizdla bom. Res.

Pa daj si še ti tipa v svojo sobo prvlečt!!! :grim

Raje 2, payback is a bitch! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal hitra si, nekatere spravlja to v slabo voljo že kakšna 2 meseca :D Npr. mene.

No ja :) 1.1. je tako padla ena krajša furca, kar me je malo razvedrilo :) zdaj bom pa raje počakala na toplejše dneve :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :fight1:

No zdej pa mam kej za pisat v to temo, si me v slabo voljo spravla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :fight1:

No zdej pa mam kej za pisat v to temo, si me v slabo voljo spravla!

:blush: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je pa res en ful bedn dan :closedeyes: Pa še celga sm doma zabila :rolleyes:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celi dan sestanki ... :headbang: .. pa še srat me tišči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blesavi lastnik, ki nam zapira toplo vodo. če ma kdo kje kako prosto sobo, lepo prosim PM.

to ne mores verjet, kva je to za en norc. plačujem skoraj 150 evrov, smo brez neta, brez pečice, šest se nas gnete na 40 kvadratih in pol bo še njemu gor stalo. ali ne več dolgo!

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravniki :headbang:

iščejo probleme kjer jih ni, potem pa se še bunijo "ja vi ekonomisti mislite da je to tak simpl ampak to tak ne gre! jaz tako ne bom delal! to je treba bla bla bla bla bla,.......!!!"

hey če računaš 1000€ in več je pa lahko malo bolj zakomplicirano kot samo da en obrazec izpolniš, a ne? bodi kreativen in malo preštudiraj zadeve, za simpl zadeve te ne rabim, toliko gospodarskega in upravnega prava znam sam :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!