Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Čist vse kar gre praktično lahko narobe gre... :headbang: :headbang:

Zdravje, hobiji, ljubezen, ni da ni :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgubili papirje, še en teden bo treba čakat :headbang: :headbang: :headbang: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da me doma obtožujejo da se drogiram je prešlo že vse meje. Danes sem jim v živo j...l mater :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da me doma obtožujejo da se drogiram je prešlo že vse meje.

Jah, glede na tvoje poste, bi znal bit kej na tem. Snifaš al žila? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še probal nič razen trave, 2 meseca nazaj.

he he, pol bi ti pa mogli kej predpisat, de se mal pomiriš ;)

Mene razjeeeda tole vreme in pred delavnico parkiran motor. jez pa tuki, na računalnikih...beda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Kaj pa si mu hotel še povedat? Tudi nas zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bom mogla vrjetn delat diferencialne izpite, pa še redne ne vem kako bom nardila :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega, ker grem drug teden v Bosno, bom zamudil super koncert v Križankah. :(

Davor Radolfi, se vidima naslednjič! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka . . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno, kako se lahko nekdo tako grozno obremenjuje. In to zaradi "stvari", ki je tako banalna in brezvezna, da se sploh ne splača izgubljati besed. :closedeyes:

No ja, saj enkrat že bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!