Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

nč? :naughty:

a te js ? ... :P

mene tud ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te js ? ... :P

mene tud ne :grrr

ni treba, oz. namoreš me :P

kr lp pridkan bot :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba, oz. namoreš me :P

kr lp pridkan bot :whistle:

sj te tud nočm ...:004

js sm ful prdkan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj te tud nočm ...:004

js sm ful prdkan :lol1:

ja ja tu ti pa tut vrjamem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da kadar sem jest frej je on na šihtu, kadar sem pa jaz na šihtu je pa on frej.... :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je TOTALNO vse v pizdi. En model me hoče zajebat, pol pa še ena pička, oba izkoristit :closedeyes: +tega cel dan denarnica v sobi, meni zgine 50eur nimam več nobenega potrpljenja niti živcev. TO NI NORMALNO. Prodajam gume in noben ne kupi res so slabe a res poceni...Prodajam motorje, od kupcev nobene resnosti. Podpisana pogodba NITI AVANSA NE MORE DAT v garaži pa audi A4. Pa jest ne vem kam to pelje bo treba revolucijo narest pa mal krvi prelit zgleda da res ni druge rešitve. Vsak hoče samo najboljše pa za majhen denar pa ljudje kje živite. Če kdo misli da se bom jest pustil nategnit NAJ SE JEBE SAM. Kolega ki vem da ima denar, saj vozi BMW330 pa od direktorja carrero pravi da NIMA denarja :eek: Jaz sem njemu zrihtal 30strank za posel, sklenil varčevanje + dal AVANS naj si ga vtakne v kurac baraba prokleta. Čedalje več ljudi je barab in tega se zavedam......Kmalu bo pela veriga, pa tudi za kaj resnejšega sem klical cigane pa naj bere to policija BOLI ME KURAC.....IMAM DOVOLJ :closedeyes: Pridem jutri na motozbor, upam da med vredu ljudi, častit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je TOTALNO vse v pizdi. En model me hoče zajebat, pol pa še ena pička, oba izkoristit :closedeyes: +tega cel dan denarnica v sobi, meni zgine 50eur nimam več nobenega potrpljenja niti živcev. TO NI NORMALNO. Prodajam gume in noben ne kupi res so slabe a res poceni...Prodajam motorje, od kupcev nobene resnosti. Podpisana pogodba NITI AVANSA NE MORE DAT v garaži pa audi A4. Pa jest ne vem kam to pelje bo treba revolucijo narest pa mal krvi prelit zgleda da res ni druge rešitve. Vsak hoče samo najboljše pa za majhen denar pa ljudje kje živite. Če kdo misli da se bom jest pustil nategnit NAJ SE JEBE SAM. Kolega ki vem da ima denar, saj vozi BMW330 pa od direktorja carrero pravi da NIMA denarja :eek: Jaz sem njemu zrihtal 30strank za posel, sklenil varčevanje + dal AVANS naj si ga vtakne v kurac baraba prokleta. Čedalje več ljudi je barab in tega se zavedam......Kmalu bo pela veriga, pa tudi za kaj resnejšega sem klical cigane pa naj bere to policija BOLI ME KURAC.....IMAM DOVOLJ :closedeyes: Pridem jutri na motozbor, upam da med vredu ljudi, častit.

povej kere gume, pošli sliko na pm, pa te morda rešim nadloge :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 gum v dobrem stanju, cena je 250eur. Denar rabim JUTRI. Dostavim kamorkoli. Bt-002, bt-014, d-207, continental attack, d205

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 gum v dobrem stanju, cena je 250eur. Denar rabim JUTRI. Dostavim kamorkoli. Bt-002, bt-014, d-207, continental attack, d205

DEJAVU, kako pa boš dostavljal vse, če pa nimaš ključev, ne izpita, ker ti je vse to mamica zaplenila???

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJAVU, kako pa boš dostavljal vse, če pa nimaš ključev, ne izpita, ker ti je vse to mamica zaplenila???

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa kaj misliš da mam samo megana ??? Mam še cliota, pa od kolega avdija A4 pa bravota lahko dobim kadar hočem ;) Pa prosim brez takih komentarjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj me briga kakšne avte imaš. Zaradi mene imaš lahko še takega kot ga imam jz :evilgrin: A kolegi ti kar posojajo vse, so tolk dobri, ker v nekaterih objavah pa jokcaš, da so te nategnili, da si razočaran?

MAL KOMENTARJEV PA SE ZADRŽI TI, ALI TI MOGOČE ŽE NE KAŽEMO LEP ČAS, DA TE IMAMOOZ.IMAMO TVOJIH OBJAV DOVOLJ?

Nas pičk, pa ne daji v isti koš, ker nismo vse take. Jz imam vse kar rabim in ne zganjam nikakršne foušije nad nikomur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj me briga kakšne avte imaš. Zaradi mene imaš lahko še takega kot ga imam jz :evilgrin: A kolegi ti kar posojajo vse, so tolk dobri, ker v nekaterih objavah pa jokcaš, da so te nategnili, da si razočaran?

MAL KOMENTARJEV PA SE ZADRŽI TI, ALI TI MOGOČE ŽE NE KAŽEMO LEP ČAS, DA TE IMAMOOZ.IMAMO TVOJIH OBJAV DOVOLJ?

Nas pičk, pa ne daji v isti koš, ker nismo vse take. Jz imam vse kar rabim in ne zganjam nikakršne foušije nad nikomur

:nono: , mene nimaš :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj motosvetovcev vas je navadnih hinavcev ali beri ljudi ki NIMAJO nobene pameti. Sem prodajal gume, zdej pa grejo na KRES. BT-002 odlična, za grobnik na primer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!