Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

budilka :headbang:

a ze spet?;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaze se bom moral sam vozit danes :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da grem čez eno dobro urco v službo... aaaa pa nedelja je :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem pa še nov razpored vidla sm pa sploh slabe vole :( sam bomo že prežvel ane

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne videl par maxijev parkiranih pred bolnico na Jesenicah... Upam da ni to kar mislim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale film CLICK me je tako konkretno razpizdil da iščem njegovega avtorja. Da bo on pisal o tem, da so partizani padali za svobodo kot ponosni galebi- ta stavek me je spravil v BES. Ene navadne pičke so bli zame. Padali so kot zgube za Stalina in Tita- sej čudno da jih likvidatorji niso kar sami pobili. Od dedka po mamini strani brat je bil pri partizanih, in ti so ga ubili sami BANDA RDEČA pol pa v knjigi napisali da so ga ubili italjani- SRAMOTA. Po fotrovi strani pa so ubili partizani dedka ki ni bil za nobenga, umorili se ga zverinsko. Našega župnika so hoteli živega zažgat pa ni nobenemu nič hotel sploh pa ne podpiral domobrancev. Po mojem tisti ko je šel med vojno v partizane je mogu bit orng prfuknjen al pa duševno moten- razen tistih ki so bili prisiljeni. Kdor pa je šel prostovoljno- te pa bi jest dal pobit VSE brez izjeme ker drugega ni vredno reči. In to z nemškimi MG-42. Moj sosed (fotr je iz italije) je bil včasih pri skin-headih in sva se pozdravljala z heil sva se dostikrat pogovarjala o komunizmu in ga oba sovraživa. En sosed je bil v komunističnem komiteju, bil je pijanček, zagrizen komunist pa je umrl 40 let star. Tisti dan sem se ga jaz iz navdušenja napil, saj takšnih ljudi nikoli ni in ne bo bilo škoda. Partizani = comunistischen banditen

SMRT KOMUNIZMU in njegovemu vodji Stalinu- njega bi jaz živega zažgal samo škoda bencina. Kakšen boj proti okupatorju neki- oni so se borili za paranoične ideje komunistov- meni je res škoda ker niso vojne v Sloveniji dobili Nemci jaz bi z veseljem služil v LUFTWAFFE. Tako pa bom če bo le možno šel za pilota v Srbijo sem že v kontaktu z enim od Vitezov- lovske eskadrilje iz Berograda- baza Batajnica samo fax nardim pol pa dol. Zdej obnavljajo 5 migov 29 pa rabijo pilote !!! Počutm se ko Hitler 22.junija 1941 !!!

Kdor se mi upa nasprotvat men pa mojim idejam, mu bom pršu z migom bajto sesut pa ne mi zamerit nisem tak...Na moji čeladi BO rdeča zvezda.

BRAVO FANTJE

gremo v napad na rusijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale film CLICK me je tako konkretno razpizdil da iščem njegovega avtorja. Da bo on pisal o tem, da so partizani padali za svobodo kot ponosni galebi- ta stavek me je spravil v BES. Ene navadne pičke so bli zame. Padali so kot zgube za Stalina in Tita- sej čudno da jih likvidatorji niso kar sami pobili. Od dedka po mamini strani brat je bil pri partizanih, in ti so ga ubili sami BANDA RDEČA pol pa v knjigi napisali da so ga ubili italjani- SRAMOTA. Počutm se ko Hitler 22.junija 1941 !!!

.......blablabla......

Kdor se mi upa nasprotvat men pa mojim idejam, mu bom pršu z migom bajto sesut pa ne mi zamerit nisem tak...Na moji čeladi BO rdeča zvezda.

sej bo bolje...če ne prej, pa takrat, ko bodo luknjo zvrtali pa bo malo pritisk popustil za 14 dni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

comunistischen banditen

Ponovno, ne bi bil rad malenkosten, a pravilno je "kommunistische banditen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale film CLICK me je tako konkretno razpizdil da iščem njegovega avtorja. Da bo on pisal o tem, da so partizani padali za svobodo kot ponosni galebi- ta stavek me je spravil v BES. Ene navadne pičke so bli zame. Padali so kot zgube za Stalina in Tita- sej čudno da jih likvidatorji niso kar sami pobili. Od dedka po mamini strani brat je bil pri partizanih, in ti so ga ubili sami BANDA RDEČA pol pa v knjigi napisali da so ga ubili italjani- SRAMOTA. Po fotrovi strani pa so ubili partizani dedka ki ni bil za nobenga, umorili se ga zverinsko. Našega župnika so hoteli živega zažgat pa ni nobenemu nič hotel sploh pa ne podpiral domobrancev. Po mojem tisti ko je šel med vojno v partizane je mogu bit orng prfuknjen al pa duševno moten- razen tistih ki so bili prisiljeni. Kdor pa je šel prostovoljno- te pa bi jest dal pobit VSE brez izjeme ker drugega ni vredno reči. In to z nemškimi MG-42. Moj sosed (fotr je iz italije) je bil včasih pri skin-headih in sva se pozdravljala z heil sva se dostikrat pogovarjala o komunizmu in ga oba sovraživa. En sosed je bil v komunističnem komiteju, bil je pijanček, zagrizen komunist pa je umrl 40 let star. Tisti dan sem se ga jaz iz navdušenja napil, saj takšnih ljudi nikoli ni in ne bo bilo škoda. Partizani = comunistischen banditen

SMRT KOMUNIZMU in njegovemu vodji Stalinu- njega bi jaz živega zažgal samo škoda bencina. Kakšen boj proti okupatorju neki- oni so se borili za paranoične ideje komunistov- meni je res škoda ker niso vojne v Sloveniji dobili Nemci jaz bi z veseljem služil v LUFTWAFFE. Tako pa bom če bo le možno šel za pilota v Srbijo sem že v kontaktu z enim od Vitezov- lovske eskadrilje iz Berograda- baza Batajnica samo fax nardim pol pa dol. Zdej obnavljajo 5 migov 29 pa rabijo pilote !!! Počutm se ko Hitler 22.junija 1941 !!!

Kdor se mi upa nasprotvat men pa mojim idejam, mu bom pršu z migom bajto sesut pa ne mi zamerit nisem tak...Na moji čeladi BO rdeča zvezda.

alo mulc umiri se, ti ne boš nikomur bajte sesul, ker danes živimo v 21. stoletju, ti si pa očitno še v letu 1944, če nisi še celo v letu 1918, nisem prepričana :blink:

kar se pa zgodovine tiče je pa pač tako bilo - ti ne moreš nič, pa se lahko na glavo postaviš ali pa voziš mig-a, tako da počasi že nehaj s temi nebulozami, da ne boš res nekomu potegnil kak živec in te bo naklestil, da boš vse zvezde videl in ne samo rdeče :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa zgodovine tiče je pa pač tako bilo - ti ne moreš nič

Seveda lahko! Naprimer osvešča mladino in podobno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec.... aaaa znoriš, da ti on začne predavat ob sedmih zjutrej k še napol spim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko! Naprimer osvešča mladino in podobno... :P

res dobro osveščanje - z bencinom bi ga polil in zažgal, samo je škoda bencina :unsure:

super, takega osveščevalca si želim, za moje otroke, enkraten je :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal za take primerke........še ni uzakonjena obvezna evtanazija!!!!

Jap......tole me kar mal v depresijo rine.

Grem zahtevat pred parlament, da se to uzakoni!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zahtevat pred parlament, da se to uzakoni!!!!

Pokliči, greva najprej skupaj tja, potem pa na pir. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, takega osveščevalca si želim, za moje otroke, enkraten je :kva1:

A ne da je? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!