Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

aaa nekaj se mi dela pod nosm pa vse me peče :whistle: ... teli robčki pa smrkanje... :krneki: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mulc umiri se, ti ne boš nikomur bajte sesul, ker danes živimo v 21. stoletju, ti si pa očitno še v letu 1944, če nisi še celo v letu 1918, nisem prepričana :blink:

kar se pa zgodovine tiče je pa pač tako bilo - ti ne moreš nič, pa se lahko na glavo postaviš ali pa voziš mig-a, tako da počasi že nehaj s temi nebulozami, da ne boš res nekomu potegnil kak živec in te bo naklestil, da boš vse zvezde videl in ne samo rdeče :wacko:

Ej oprosti, ampak so me že v nedeljo, tko da bi prosil za mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej oprosti, ampak so me že v nedeljo, tko da bi prosil za mir.

pa saj te ne bom jaz, mi na kraj pameti ne pride, tudi slučajno nisem take vrste človek. samo res se malo umiri, ker jezati, se na stvari oz. dejanja, ki so se zgodila pol stoletja nazaj, je totalna brevezarija. raje se spoprimi z današnjimi problemi in predvsem z svojimi problemi,... mah ne bom moralizirala, saj imaš svojo pamet, kakršnokoli že :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej oprosti, ampak so me že v nedeljo, tko da bi prosil za mir.

Ja nč čudnga... kr nekej ej... sej sam provuciraš, kaj pol prosiš za mir... Po mojem pojma nimaš kva se je dogajal, tlele nekej pamet soliš... joj ko me to zjeza :headbang: ... jest ti pa odkrito nasprotujem, :unsure: tko da kaj a zdej morm čakat, da mi prideš bajto zradirat :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisn vse snovi predelal in zaj ne bom šou na kolokvij, ker če grem bo ocena povprečna ali slaba...bom pa zato šou na motor in se skušal potolažit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbolu sm :headbang: :headbang:

Pa še misel nato da je šele torek :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbral 27 pik od osemnajstih :surrender:

:eek:

A si razstrelil avtobus pohotnih nun, ki so se odpravljale na romanje v Lourdes? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

A si razstrelil avtobus pohotnih nun, ki so se odpravljale na romanje v Lourdes? :P

Nekaj takega bo ja!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeni cvetni prah!!! :angry:

Oči imam že od tega kot "angora" zajec :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Claritin pomaga :whistle:

S Flonidan S se neki borim, ko zmanka prešaltam na C :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Flonidan S se neki borim, ko zmanka prešaltam na C :unsure: .

Men ni Flonidan nč pomagu, Claritin je pa ful u redu...je pa verjetno odvisno od posameznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!