Skoči na vsebino

Pol Viagre za podjebavanje


SF

Provokacije?  

2 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Ne, sem za popoln dolg?as.
      3
    • Sem za zmerno zbadanje. Zmernost??? Kaj je ?e to?
      20
    • Do norca!!!
      14


Priporočene objave

Ker se je v poglavju o "šivanju" oglasilo kar nekaj zgražajočih, sem se odločil, da Vas malce povprašam o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi tisto o šivanju ni bilo všeč. Podjebavanje - vsekakor, vendar vsak od nas ima v določenem trenutku določeno mejo, ki je nima smisla prekoračiti. Znati pa je treba tudi jasno povedati: hej, prišel si do meje, ustavi se!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej sploh ni, sploh jih ni, razen če si jih sam postaviš, pa še takrat se delaš kot da jih ni, ker jih dejansko ni al jih pa preskočiš...ampak pol se pa vprašaš zakaj bi jih preskakoval, če jih ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je hec pa zajebancija je pač hec. Ko pa rata podjebavanje, se mi pa zdi vse skup malo neokusno in predvsem zelo otročje. Če smo zreli za na cesto, bi morali biti tudi v debatah. Ni fora, da tukaj nekoga žalimo in do konca razpizdimo, ker se nekaterom luštno zdi, če koga ob živce spravijo.

Sem prihajamo, da je nam vsem lepo (sem spada tudi zajebancija), ne pa da se izživljamo na drugih.

PORKAMADONA, BANDA CIGANSKA MOTORISTIČNA, HULIGANI, MULARIJA, A STE ZASTOPL!

A SMO SE ZATO BORIL!!!??? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Faker pa ne da te je ganilo... :twisted: :twisted: :wink:

Provokacije do neke mere... Dejstvo je da nekateri, ki izredno radi provocirajo in uzivajo v tem ne upostevajo custva drugih. Sama uzivam, da koga kdaj sprovociram, toda raje prej odneham predno pride do kakrsnegakoli fajta. Sem pa srecala ze veliko ljudi, ki uzivajo v provociranju, a ko se najde nekdo, ki zacne nazaj provocirat, pa izgubijo zivce in full zamerijo...

Torej Faker a se ti ne zdi, da sva te z Nako le malce sprovocirale... :twisted: :twisted: :wink:

bluekiss.gif samo za Fakerja... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Vragica mal me občutek krivde najeda :oops: , sam sm pa reku, de se ne bom spremenil, če se bo v anketi ugotovil, de si tega ljudje sploh ne želijo! Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... de se ne bom spremenil ...

Buhvar... te takoj prebutam... :P :twisted: :P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej sploh ni, sploh jih ni, razen če si jih sam postaviš, pa še takrat se delaš kot da jih ni, ker jih dejansko ni al jih pa preskočiš...ampak pol se pa vprašaš zakaj bi jih preskakoval, če jih ni..

Šele sedaj sem te zastopil.

Domišljija ima prosto pot, meja ni.

So pa meje v glavi vedno takrat, ko poskušamo razmišljanja v dejanja spravit. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa Provokacija? ta trenutek pravi, da sta 2 za popolni dolgčas, 12 jih je za zmerno zajebancijo, 10 pa jih je za brezmejno. Ker se prva dva zmerno zafrkavata, ker resno na tako vprašanje ne moreš odgovoriti z da, torej vodi zmerna zafrkancija.

Kje so sedaj meje zmernosti? Rešitev podaja uvedba dvojne morale v enačbo, ki se glasi: ko leti na mene popolna netolerantnost, ko zafrkavamo druge se gremo Igre brez meja, to dvoje /2 pa da povprečje = zmerna zajebancija. :P :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domišljija in tudi zavest imata vedno prosto pot, se pravi brez mej...

So pa meje v glavi vedno takrat, ko poskušamo razmišljanja v dejanja spravit.

niso takrat vedno meje zato, ker je to pogojeno z podzavestjo in hitrostjo dogodkov, ki si sledijo...podzavest pa tudi ni nujno prava podzavest, mogoče je to namišljena podzavest, tista ki jo hočemo, pa nam ni dosegljiva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, meja zmernosti???

Če napišem kaj takega, za kar nebi nekoga drugega na gobec, če bi to napisal o meni. Vprašanje (in rizik) je samo, kakšen nivo tolerantnosti imam jaz in kakšnega tisti drugi... :wink: :? :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domišljija in tudi zavest imata vedno prosto pot, se pravi brez mej...  

So pa meje v glavi vedno takrat, ko poskušamo razmišljanja v dejanja spravit.

niso takrat vedno meje zato, ker je to pogojeno z podzavestjo in hitrostjo dogodkov, ki si sledijo...podzavest pa tudi ni nujno prava podzavest, mogoče je to namišljena podzavest, tista ki jo hočemo, pa nam ni dosegljiva..

E zdej ko ni več Leona, si ga pa ti zamenjal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerna zajebancija ali pa žalitev človeka sta dva različna pojma.

Meja je dokaj jasna - nikoli ne počni drugemu tega, kar ne bi sam rad doživel.

Za zajebancijo niso potrebne osebne diskvalifikacije.

(štorija z BARBWIRE in sedaj s PUPO sta bili nepotrebni)

Prag vzdržljivosti motoristov naj bo čim večji, da bo čim bolj zabavno.

:wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prag vzdržljivosti motoristov naj bo čim večji, da bo čim bolj zabavno.

 :wink:  8)

Si to ti napisal ali sta ti omenjeni dami suflirali? :wink: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prag vzdržljivosti motoristov naj bo čim večji, da bo čim bolj zabavno.

 :wink:  8)

Si to ti napisal ali sta ti omenjeni dami suflirali? :wink: :D :lol:

Nimam svojega mnenja, pa rabim da mi kdo prišepne. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prag vzdržljivosti motoristov naj bo čim večji, da bo čim bolj zabavno.

 :wink:  8)

Si to ti napisal ali sta ti omenjeni dami suflirali? :wink: :D :lol:

Nimam svojega mnenja, pa rabim da mi kdo prišepne. :wink:

pššš,pššš....(onomatopoetski izraz za šepetanje) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Vragica mal me občutek krivde najeda :oops:  , sam sm pa reku, de se ne bom spremenil, če se bo v anketi ugotovil, de si tega ljudje sploh ne želijo! Hehehe

Ali je tako zelo težko biti prijazen in ne dajati udarcev pod pasom?

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka sej če boš na cesti rabila pomoč, al pa če se bova na kaki zabavi srečala, znam biti zelo prijazen. Kar pa se tiče prispevkov v "Ljubezen" al pa "Kar nekaj" pa verjemi, da mi je samo do zajebancije... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati so vidni. Bi zaklenili "Pandorino skrinjico" ali ima kdo kako boljšo idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!