Skoči na vsebino

Najvisja hitrost


rEspEct

Priporočene objave

gilera runner 180 ccm,brez blokad,polini sklopka,polini valčki 140 po števcu

ne laži ko sem se s tvojim pelu je šlo 125 :D fukn vn blokade :) drugač pa itak ne bo več dolgo delu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se z mojim še nikol u živlenju pelou nis pa se tut nikol neboš tko da neveš kolk mi gre

a zdej si pa veseu k ti typhoon gre 50-55 pa ne pokvart teme :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se z mojim še nikol u živlenju pelou nis pa se tut nikol neboš tko da neveš kolk mi gre

a zdej si pa veseu k ti typhoon gre 50-55 pa ne pokvart teme :BUA:

od kje maš pa ti pokovc izpit za runnerja 180?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mi je vseeno, če verjameš ali ne. Si pa poglej na avtomobilskem oddelku motosveta, ko sem eden redkih prilepil sliko, ko je cajger na 220km/h. In to po ravnini. Če odštejem, da števci po večini lažejo za 10%, je ta hitrost precej realna. Avto bi naj dosegel po ravnini realnih 200km/h. Zdaj pa dodaj zimske razmere (hladen zrak) in hrib navzdol in potem takšna hitrost ni več noben misterij ;) Recimo, da realnih 210 do 220km/h.

um no, to da ma mondeo 1.8 hudo končno hitrost lahk tut js potrdim! moj fotr vozi makino, pa zlo dost se vozma skupi, dost potujema, pa je res hud avto .) . da ne omenjam kk dobr sedi na cesti!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam maš full lepo runnerco :worship: :worship: :worship:

Tut meni je ful všeč... :OK: Se spomnim da sem jo vedno gledal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ker je bla že tisočkrat gor. Enkrat brez mašine, drugič z njo,...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja 50ka + laser xpro po prvem moniranju na aeroxu slo 105 po stevcu komot.. pol pa malo majn.. najvec pa sn se z skuterom menda pelo z pia speedyjom uporabnika ticmantl.. neke cez 120 po stevcu menda... z mojim roxyjom najvec 110 po stevcu z duekom pa zablokirano elektroniko, kr je pri 80 zacel cukat namesto da bi se zasuko do konca, pol bi bla koncna jasno da dosti visja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gilera runner pure jet 2003 z bmw-jevo zračno loputo C1 in malossi gus kit z diametrom 49.5 in fly batom... gor meu zx-a in taprave prenose... prvi tedn je bila končna med 120 in 130 na števcu, čez 3 tedne mi je počil bat... vse u kurcu...

p.s.: prodajam motor brez mašine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je ful všeč... :OK: Se spomnim da sem jo vedno gledal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ker je bla že tisočkrat gor. Enkrat brez mašine, drugič z njo,...

sej sta bli dve enaki gor a pa si ziher da je bla ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mi je vseeno, če verjameš ali ne. Si pa poglej na avtomobilskem oddelku motosveta, ko sem eden redkih prilepil sliko, ko je cajger na 220km/h. In to po ravnini. Če odštejem, da števci po večini lažejo za 10%, je ta hitrost precej realna. Avto bi naj dosegel po ravnini realnih 200km/h. Zdaj pa dodaj zimske razmere (hladen zrak) in hrib navzdol in potem takšna hitrost ni več noben misterij ;) Recimo, da realnih 210 do 220km/h.

In zdej misliš da si taveči car? :doze:

Pa naš družinski karavan gre tulk kamot...

Ne vem ka si s postom hotu povedat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je sicr o tem kolk se največ pele z MOPEDOM ne pa avtom .) za kar je pa tema v avtomobilizmu....sploh pa by the mim...200 na uro po avtocesti dns ni nč :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je sicr o tem kolk se največ pele z MOPEDOM ne pa avtom .) za kar je pa tema v avtomobilizmu....sploh pa by the mim...200 na uro po avtocesti dns ni nč :doze:

220 po dezju s crx-om s sfukano optiko pa gladial gumami pa je... :devil:

vsejetrebaprobatpress :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej misliš da si taveči car? :doze:

Pa naš družinski karavan gre tulk kamot...

Ne vem ka si s postom hotu povedat....

Dej ukin se

tema je sicr o tem kolk se največ pele z MOPEDOM ne pa avtom .) za kar je pa tema v avtomobilizmu....sploh pa by the mim...200 na uro po avtocesti dns ni nč :doze:

Si TI že vozil toliko, po avtocesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ma pa fulll tocn steuvc(YBR) gre pa tm eno STOTKO(100km/h) vec bl ne premore(original;)) :)

U pospeskih tja do ene 60 jo jst s svojim ubijem sam pol k gre men sam 93 pa bl kurca spusim :D sam bomo spremenil to ;) hmau;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ukin se

Si TI že vozil toliko, po avtocesti?

nism js vozu, sm povem...dns gre že skor vsak tadrug povprečn avto okol 200 in sploh ni taka znanost, da bi to oglaševal pa se klanjal temu :doze: , kr glede na to d si to napisov v temi ki niti ni namenjena temu, si se očitno hotu zelo pohvalt s tem... .) kvečm to d bi se pelov po obični cesti tolk...sm s tem se pa neb blo za hvalt :whistle:

:topic:

yamaha ma pa fulll tocn steuvc(YBR) gre pa tm eno STOTKO(100km/h) vec bl ne premore(original;)) :)

U pospeskih tja do ene 60 jo jst s svojim ubijem sam pol k gre men sam 93 pa bl kurca spusim :D sam bomo spremenil to ;) hmau;)

jap, res je, števc je dokej točn (+- 2km/h največ), drgač pa men gre tm švoh 110 po ravnem (recimo d bolj realnih 105), sm po besedah lastnikov k jih js poznam gre tm 115+ realnih...ne vem, mam js sicer ene težave s frgazerjem tko d čist možn...

220 po dezju s crx-om s sfukano optiko pa gladial gumami pa je... :devil:

vsejetrebaprobatpress :whistle:

to pa ja...in 180 čez naselje tud :whistle:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtom največ 220 (mercedes-benz R 350 4-matic), z motorjom pa 170 (kawasaki er-5 + arrow ror), z mopedom oz. skuterjom pa z mojim runnerjem 110-115 ( po števcu pri črki R na napisu GILERA), nič pretresljivga, če odšteješ to da sm bil s kawo na vožji z avtošolo :OK:

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je ta tema namenjena hitrosti, ki jo doseže tvoj moped, nevem zakaj potem pišete zraven še hitrosti od avtomobilov in motorjev :hmm:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v orng močni burji dosežena hitrost 51m/h :blink: To tako dela da ne moreš verjet :/

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!