Skoči na vsebino

Najvisja hitrost


rEspEct

Priporočene objave

220 po dezju s crx-om s sfukano optiko pa gladial gumami pa je... :devil:

vsejetrebaprobatpress :whistle:

mi smo tok šli... z pegeutom 406, brez zadnjih paken, pa rezervno gumo gor (piše na gumi max. 80 km/h)

je blo kr divje ja :krneki: pa morš gledat da je bla rezervna guma... najboljša guma ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism js vozu, sm povem...dns gre že skor vsak tadrug povprečn avto okol 200 in sploh ni taka znanost, da bi to oglaševal pa se klanjal temu :doze: , kr glede na to d si to napisov v temi ki niti ni namenjena temu, si se očitno hotu zelo pohvalt s tem... .) kvečm to d bi se pelov po obični cesti tolk...sm s tem se pa neb blo za hvalt :whistle:

Kaj pa teb ni jasn, nepismen?

Kje sem se pa JST hvalu v tej temi?

In daleč od tega, da gre vsak tadrug povprečn avto 200..daleč od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepismen si očitno ti, kr drgač bi opazu da tema ni namenjena avtomobilom :slap:

ne seri, če bi prebral vse, bi videl, da nisem jst nikjer omenjal končne hitrosti mojega ali kakšnega drugega avtomobila...

sem pa nasprotoval trditvam nekoga, ki je trdil, koliko gre oz. koliko ne gre njegov avto...

se ne mislm s tabo pregovarjat, ker nimaš pojma, tko, da sva kr zaklučla

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uoooopssss....očitno sm res js nepismen :slap: :slap:

to je blo namenjeno Tomozukiju :oops:

me je zajebalu, ke si ti odgovoru :slap:

se globoko opravičavam :blush: :blush:

:topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uoooopssss....očitno sm res js nepismen :slap: :slap:

to je blo namenjeno Tomozukiju :oops:

me je zajebalu, ke si ti odgovoru :slap:

se globoko opravičavam :blush: :blush:

:topic: :topic:

oproščeno, sedaj se pa posipaj z pepelom in dokumentiraj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tok šli... z pegeutom 406, brez zadnjih paken, pa rezervno gumo gor (piše na gumi max. 80 km/h)

je blo kr divje ja :krneki: pa morš gledat da je bla rezervna guma... najboljša guma ;)

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

z aeroxom letnik 99

115km/h (malo trukiralo-probnfare) ampak z avtom merjeno po framski ravnini

malossi mhr 70, pa kar zraun spada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Skuter Speedfight 1, letnik 1999 odprt, gre točno 66km/h. Tako da ne prosim nabijajte da grejo skuterju 90 km/h brez blokad in tako, že če grejo 70 je ultra dobro. Merjeno z profesionalno tablo za hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim fantje brezveze, da nabijate in si zmišlujete, ker vsi, ki se vsaj malo spoznajo, dobro vejo, da to ni res, ker so tud sami preizkusl .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim fantje brezveze, da nabijate in si zmišlujete, ker vsi, ki se vsaj malo spoznajo, dobro vejo, da to ni res, ker so tud sami preizkusl .)

Tole si mislil na moj zadnji post ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisem prišel nič podgrevat, le če vas je zanimalo koliko se gibljejo hitrosti original skuterjev je tako.

Pač enkrat sem šel z skuterjem ko mi je na števcu kazalo (92 celo!) sem kasneje šel z suziko 90 pa ni bilo primerljivo, vedel sem da je nekaj narobe. Kaže 92 gre pa 66, zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkol...splošno je znano, da naprave, kot so razni merilniki, med drugim tudi hitrosti, lažejo...eni manj, drugi bolj...in vem, da na skuterjih lažejo tud po 20% al pa celo več .)

na mojem motorju cca 2km/h...je pa tud tko, da skale niti niso točne in se naše oko zna tud zmott...pol pa nekateri še mal dodajo, pa hmal pridejo do tega, da gre vsak tadrug poštar 90 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji yamaha aerox je kazal na števcu 120 km/h

ko pa je šl frend z avtom zravn pa mu je kazal 110 km/h :BUA:

hitrej kokr gre moj zdejšn motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 200m dolgi ravnini sem mojo Aprilio SR50 iz nule potegnu v 115 REALNIH kilometrov na uro (to vem, ker so na konc bli polcaji z radarjem :D ).

tuning = sportni filter, leovince RR, kit top-performance 80, malossi sklopka .....

na valckih na tehnicnem je pokazala pa 114 km/h .. sou sm na tehnicni pa pozabu dat star auspuh z blokadami gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 200m dolgi ravnini sem mojo Aprilio SR50 iz nule potegnu v 115 REALNIH kilometrov na uro (to vem, ker so na konc bli polcaji z radarjem :D ).

tuning = sportni filter, leovince RR, kit top-performance 80, malossi sklopka .....

na valckih na tehnicnem je pokazala pa 114 km/h .. sou sm na tehnicni pa pozabu dat star auspuh z blokadami gor :D

Proti policajem si ga sparo kolko je šou? Pa pozabo si dat auspuh pred tehničnim? hmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti policajem si ga sparo kolko je šou? Pa pozabo si dat auspuh pred tehničnim? hmm...

ce pa nism polcaju vidu, na konc ravnine je pa makadamska cesta k se prkluci tej cesti, tm so oni bli pa se jih ni dal vidt.

pozabu sem, en dan prej smo se s frendi dajal, nasledn dan ko sm solo mel je pa moj tastar sou na tehnicni in mi pol povedu da je sou 114 .. tezko verjet al kva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa nism polcaju vidu, na konc ravnine je pa makadamska cesta k se prkluci tej cesti, tm so oni bli pa se jih ni dal vidt.

pozabu sem, en dan prej smo se s frendi dajal, nasledn dan ko sm solo mel je pa moj tastar sou na tehnicni in mi pol povedu da je sou 114 .. tezko verjet al kva ?

To zdaj po razlagi je lažje verjet ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!